Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поради та рекомендації щодо застосування теплоізоляційних сумішей Тепловер

ukrvermiculit

Рекомендовані повідомлення

Дякую за пораду! Скажіть, будь ласка, а по такій стяжці можна буде ходити? Чи її потім ще буде захистити іншим шаром?

 

Звичайно, ми як і всі інші виробники теплоізоляційних матеріалів, рекомендуємо захищати нашу стяжку армувальним шаром, але Ви вправі самі вирішувати, виходячи з того де та в якому приміщенні плануєте використовувати даний матеріал. Для того щоб просто ходити(не на каблуках звичайно:)) по такій стяжці, міцність її достатня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите - какой график работы на следующей (последней акционной) недели?

До кінця року працюємо в звичному режимі (Пн-Пт з 8.00 до 17.00)

На початку року 3.01-5.01 - команда Тепловер на місцях:), 6.01 - скорочений робочий день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погано що немає прошарків. Так би задули наш перліт і було б достатньо приблизно 5 см штукатурки.

Розрахунок.

 

 

p.s. Нагадую, що на даний момент діє акція на продукцію Тепловер. До кінця року ціни знижено на 25%, детальніше на офіційному сайті

Если воздушную прослойку не заполнять, оставить как есть, какой должна быть толщина штукатурки. Стена такая - снаружи силикатный двойной кирпич (блок) в полкирпича , воздушная прослойка 3-5 см, внутри красный кирпич с отверстиями в полкирпича. Как будет себя вести воздушная прослойка в плане утепления стены в случае ее Не заполнения утеплителем? К сожалению такая технология строительства применялась очень давно и вот сейчас похоже является довольно сложной задачей утепления подобных домов. Возможно ли утепление таких домов вообще без заполнения утеплителем воздушной прослойки? Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если воздушную прослойку не заполнять, оставить как есть, какой должна быть толщина штукатурки. Стена такая - снаружи силикатный двойной кирпич (блок) в полкирпича , воздушная прослойка 3-5 см, внутри красный кирпич с отверстиями в полкирпича. Как будет себя вести воздушная прослойка в плане утепления стены в случае ее Не заполнения утеплителем? К сожалению такая технология строительства применялась очень давно и вот сейчас похоже является довольно сложной задачей утепления подобных домов. Возможно ли утепление таких домов вообще без заполнения утеплителем воздушной прослойки? Спасибо

 

Доброго дня. Звичайно, що при фасадному утепленні, краще заповнювати міжстінові прошарки. Цим самим ми зменшуємо конвективні втрати тепла всередині стінової конструкції. Краще це робити паропроникними матеріалами, які не будуть порушувати вологісний режим та створювати зону конденсації. Для цього ми використовуємо спучений перліт.

 

Щодо наведеного будинку, наш технічний спеціаліст зробив теплові розрахунки і дійшли висновку, що при заповненні повітряного прошарку, шар теплоізоляційного матеріалу, а у Вашому випадку, найкраще використовувати Тепловер Optima, має складати 14см. Коли ми не заповнюємо цей прошарок, тоді товщина шару має бути хоча б 18см.

 

Добавлено через 31 минуту

І знову внутрішні роботи:

 

a513ef46c5d6.jpg

a304c6713367.jpg

808299899a62.jpg

c07a1f933ac8.jpg

4e9200a47bc1.jpg

cf2fe0bc3231.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Шановні форумчани!

 

Від щирого серця вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо міцного здоров'я, радості у житті, енергії та наснаги у ваших добрих справах та стрімкого розвитку.

Ми дякуємо Вам за довіру та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у 2017 році.

Команда Тепловер!

 

6ef5b3dc866f.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

Підкажіть, будь ласка, будинок збудовано з керамічної звичайного розміру пористої цегли товщиною 400мм. Яку ви рекомендується товщину зовнішньої теплої штукатурки?

Дякую,

З повагою,

В

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

Підкажіть, будь ласка, будинок збудовано з керамічної звичайного розміру пористої цегли товщиною 400мм. Яку ви рекомендується товщину зовнішньої теплої штукатурки?

Дякую,

З повагою,

В

Для забезпечення необхідного опору теплопередачі рекомендовано нанести шар Тепловер Optima 14см. Паропроникність матеріалу буде виключати утворення зони конденсації в середині стінового пирога. Доречі, прорахунок складався для І температурної зони, а де знаходиться Ваш будинок?

 

Добавлено через 51 минуту

Вчора отримали свіжі висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи:

 

ec86569ac46e.jpg

 

457d30fd7df7.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок знаходиться у Львівській області, м.Пустомити. 15 км від Львова.

В мене питання стоїть зараз в наступному. Мій будинок є утеплений 50мм слоєм перліту і затертий 2 мм шаром цементного суміші.

Цементно вапняно перлітову суміш майстри самі готували.

Мене цікавить, чи є можливість тепер до утеплити мій будинок, чи запропонована вами суміш буде триматися затертої цементної суміші і який слой потрібно її нанести?

Чи можна попередньо заміняти тепловтрати стін будинку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок знаходиться у Львівській області, м.Пустомити. 15 км від Львова.

В мене питання стоїть зараз в наступному. Мій будинок є утеплений 50мм слоєм перліту і затертий 2 мм шаром цементного суміші.

Цементно вапняно перлітову суміш майстри самі готували.

Мене цікавить, чи є можливість тепер до утеплити мій будинок, чи запропонована вами суміш буде триматися затертої цементної суміші і який слой потрібно її нанести?

Чи можна попередньо заміняти тепловтрати стін будинку?

 

В разі дотримання технології нанесення (обов'язково використовуємо Тепловер Набризг) адгезія до цементної основи більш як достатня. Тут, в першу чергу, стоїть питання щодо якості того теплоізоляційного шару, що вже існує. Це можливо оцінити тільки безпосередньо на об'єкті. Також потрібно знати чи пофарбований вже будинок, якщо так то якою фарбою?

Щоб зробити конкретний теплорозрахунок, дайте інформацію стосовно всієї стінової конструкції, а саме: матеріал внутрішнього опорядження, з чого вимурувана сама стіна та густина вже нанесеного розчину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З середини на зовні вапняна штукатурка 25мм, цегла пустотіла 400мм, перлітова штукатурка 50мм, густини не знаю. Зовні перлітова покритий лише цементної розчином 2мм. Фарби, гіпсу з обох сторін не має. Планую з середини затертий штуком і вапняною фарбою. Перед влаштуванням фасаду хочу попередньо перевірити реальний термоопір будинку і при необхідності до утеплити. Чи у вас є представництво у Львові, щоб можна було зробити перевірку при необхідності до утеплити і до пофарбувати фасад.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З середини на зовні вапняна штукатурка 25мм, цегла пустотіла 400мм, перлітова штукатурка 50мм, густини не знаю. Зовні перлітова покритий лише цементної розчином 2мм. Фарби, гіпсу з обох сторін не має. Планую з середини затертий штуком і вапняною фарбою. Перед влаштуванням фасаду хочу попередньо перевірити реальний термоопір будинку і при необхідності до утеплити. Чи у вас є представництво у Львові, щоб можна було зробити перевірку при необхідності до утеплити і до пофарбувати фасад.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, у Львові є представник, але спочатку потрібно зрозуміти чи необхідне Вам саме доутеплення. Наскільки я знаю, "перевірити термоопір" можливо тільки на основі практичних показників споживання енергоносія та вимог щодо мікроклімату в будинку, тобто показники лічильника та відчуття комфорту більш вагоміші за теоретичні міркування.

Знову ж таки, якщо йти теоретичним шляхом, ми можемо орієнтуватися на межу теплоопору, що встановлена ДБН - 3,3 та вимог до паропроникності. Для цього необхідно знати густину вже нанесеного розчину. Якщо вона наближена до Тепловер Optima, в чому я дуже сумніваюсь, то Вам додатково необхідно нанести 9см теплоізоляційної суміші.

Якщо вирішите доутеплятись, то звичайно наш представник зможе до Вас виїхати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, у Львові є представник, але спочатку потрібно зрозуміти чи необхідне Вам саме доутеплення. Наскільки я знаю, "перевірити термоопір" можливо тільки на основі практичних показників споживання енергоносія та вимог щодо мікроклімату в будинку, тобто показники лічильника та відчуття комфорту більш вагоміші за теоретичні міркування.

Знову ж таки, якщо йти теоретичним шляхом, ми можемо орієнтуватися на межу теплоопору, що встановлена ДБН - 3,3 та вимог до паропроникності. Для цього необхідно знати густину вже нанесеного розчину. Якщо вона наближена до Тепловер Optima, в чому я дуже сумніваюсь, то Вам додатково необхідно нанести 9см теплоізоляційної суміші.

Якщо вирішите доутеплятись, то звичайно наш представник зможе до Вас виїхати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, у Львові є представник, але спочатку потрібно зрозуміти чи необхідне Вам саме доутеплення. Наскільки я знаю, "перевірити термоопір" можливо тільки на основі практичних показників споживання енергоносія та вимог щодо мікроклімату в будинку, тобто показники лічильника та відчуття комфорту більш вагоміші за теоретичні міркування.

Знову ж таки, якщо йти теоретичним шляхом, ми можемо орієнтуватися на межу теплоопору, що встановлена ДБН - 3,3 та вимог до паропроникності. Для цього необхідно знати густину вже нанесеного розчину. Якщо вона наближена до Тепловер Optima, в чому я дуже сумніваюсь, то Вам додатково необхідно нанести 9см теплоізоляційної суміші.

Якщо вирішите доутеплятись, то звичайно наш представник зможе до Вас виїхати.

Супер дякую за рекомендації і поради. Думаю як "созрію" то обов"язково з вами зв"яжуся. Мені таке утеплення більш до душі, ніж пінопласт, або вата.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скіжіть, будь ласка, якою товщини має бути тепловер (щоб досягти нормативу 3.3), якщо будинок збудовано з поротерму 250 мм і всередині він поштукатурений теплим розчином (Бауміт) 1.5-2 см?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скіжіть, будь ласка, якою товщини має бути тепловер (щоб досягти нормативу 3.3), якщо будинок збудовано з поротерму 250 мм і всередині він поштукатурений теплим розчином (Бауміт) 1.5-2 см?

 

Доброго дня. Якщо врахувати товщину вашої стіни та теплопровідність Бауміта (0,19 Вт/мК), то для Тепловер Optima необхідна товщина шару нанесення має складати 14см, а для Тепловер AERO 12см. В такому випадку по теплоізоляції та паропроникності ми задовольняємо вимоги діючого ДБН.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» розміщено на офіційному веб-сайті Мінрегіону

DBN-V.2.6-31-2016-Teplova-izolyatsiya-budivel.pdf

Змінено користувачем ukrvermiculit
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І знову, актуальні питання стосовно Тепловер Набриск.

Ось відео, як ми рекомендуємо його нанесення.

 

 

Набриск в нашій системі створює стартовий шар для підвищення площі контакту теплоізоляційної суміші з основою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для тих, хто стежить за нашою темою - фото нового об'єкту! :)

 

30.JPG

 

31.JPG

 

32.JPG

 

33.JPG

 

34.JPG

 

35.JPG

 

36.JPG

 

37.JPG

 

38.JPG

 

Гарний фасад вийшов. Розкрийте секрет як ви зробили горизоньальні полоси? Клеїли пінопласт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарний фасад вийшов. Розкрийте секрет як ви зробили горизоньальні полоси? Клеїли пінопласт?

Доброго дня. Ніякого секрету немає:). В цьому випадку ми використовували тільки наші матеріали. Ось фото, щоб було зрозуміліше:

 

eb2293787f74.jpg

 

9532e566622c.jpg

 

Використовували звичайний профіль для гіпсокартону (CD-60), який кріпився дюбелями в стіну. Далі, як зазвичай – по набриску шар Тепловер Light. Доречі, ці ж профіля сужили нам в якості маяків. Після застигання, профіля демонтуються і все армується Тепловер Шпаклівка з сіткою та кутниками.

З приводу ширини профіля, брали саме 6см, щоб зручніше було втирати фініш (баранек 1,5мм Kreisel SILIKOTYNK 030) в проміжки між декоративними полосами та на їхніх торцях. І ще зауважу, для надання цим декоративним елементам більшого візуального об’єму, декоративна штукатурка колорувалася з різницею в два тони.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Ніякого секрету немає:). В цьому випадку ми використовували тільки наші матеріали. Ось фото, щоб було зрозуміліше:

 

eb2293787f74.jpg

 

9532e566622c.jpg

 

Використовували звичайний профіль для гіпсокартону (CD-60), який кріпився дюбелями в стіну. Далі, як зазвичай – по набриску шар Тепловер Light. Доречі, ці ж профіля сужили нам в якості маяків. Після застигання, профіля демонтуються і все армується Тепловер Шпаклівка з сіткою та кутниками.

З приводу ширини профіля, брали саме 6см, щоб зручніше було втирати фініш (баранек 1,5мм Kreisel SILIKOTYNK 030) в проміжки між декоративними полосами та на їхніх торцях. І ще зауважу, для надання цим декоративним елементам більшого візуального об’єму, декоративна штукатурка колорувалася з різницею в два тони.

Дякую. А яку сітку брати на шпаклівку і який фініш по ній краще?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. А яку сітку брати на шпаклівку і який фініш по ній краще?

 

Сітку використовуємо Valmiera SSA 0606-160(110) (Латвія) 160г/м2

Для фінішного декорування в системі утеплення рекомендується мінеральний Тепловер Короїд з фарбою на силікатній основі або ж як вже згадували - баранек Kreisel SILIKOTYNK 030. Ці матеріали мають високу паропроникність, що важливо для мінеральних систем утеплення - волога не накопичується, а стіна та утеплювач залишаються сухими.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как ведет себя слой Вашей штукатурки на фасаде, толщиной слоя скажем 15 см? Требуется ли дополнительное укрепление металлической сеткой?

Есть фото объекта с толщиной слоя более 15 см?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...