Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розбірна стеля - круглий край

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Запланував кусок розбірної стелі в коридорі.

Ось ділянка стелі яку треба закрити (майже півколо).

IMG_5041_S.thumb.jpg.497f52f8496c9ec7862f17deffd1f90e.jpg

Покищо запланува самий простий варіант - стеля Армстронг.

 

Випереджу питання "навіщо в квартирі амрстронг" і відповім - для того самого для чого їх ставлять і в офісах - легкий доступ до простору за стелею. В мому випадку там передбачено труби в коридор будинку і щитову-кладову для легкого прокладання і заміни в майбутньому комунікаційних проводів (кабельне, інтернет, телефон, домофони, відеонагляд і тд.)

 

Так, ось натикнувся на проблемку - як гарно зробти круглий край?

 

В стандартній комплектації для стель армтронг профілів-закінчень для "круглих стін" немає. Пошуки по фірмах-монтажниках також результатів нічого не дав - ті підрізають стандартний профіль-кутник і роблять ламану лінії, для офісу поканає, але мені такий вигляд зовсім не підходить.

Порився по інтернету і знайшов пластикові сепц профілі від trim-tex для обводу клон та внутрішніх радусів - Flex Grid Angle (ссылка устарела). Нажаль в Україні їх ніхто не продає. Навіть вдалось звязатись з дилером trim-tex (колишній мабуть) - але він вже пару років такого не возить :(.

 

Короче наразі тупічок. Вже придивлялвся в епіцентрі до пластикових кутників для вагонки - вроді найменший переріз (10х10) можна зігнути так щоб "хвильки" не було, але точно мабуть скаже тільки монтаж. Як варіант пластиковий профіль-закінчення для плитки, але треба приміряти чи вигляд буде нормальний. Залишати шпару - взагалі ніяким кутником не закривати край плит тоже не дуже хочеться.

 

Радіуси там 1-1.5м.

 

Може хтось вирішував подібну задачку ?

 

Стеля армстронг з точки зору ціна-варінати-простота монтажу мене цілком задовільняє, тому розглядати варіанти інших розбірних стель не дуже хочеться. Ну але якщо для інших варіантів така задачка вже гарно вирішена в стнадартній комплетації, то можна озвучувати.

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу вам согнуть профиль по шаблону из оцинковки и покрасить в белый RAL..... Правда город-герой Киев. Обратитесь к ребятам отливщиикам или жестянщикам. Прокатают вам на вальцах.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу вам согнуть профиль по шаблону из оцинковки и покрасить в белый RAL..... Правда город-герой Киев. Обратитесь к ребятам отливщиикам или жестянщикам. Прокатают вам на вальцах.

 

Я вже також задумувався над варіантом взяти алюмінєвий чи інший кутник і його вигнути, але наразі незнаю хто таке може зробити мені у Львові - дякую що анагадали за цей варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Покищо запланува самий простий варіант - стеля Армстронг.

Да, не очень простой вариант вам предложили.ИМХО. Лазить вы же туда не каждый день будете. А армстронг в ваших формах не то. Подумайте о натяжном.При желании, демонтируется легко, завели что запланировали и натянули. Опять же это всё моё ИМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, не очень простой вариант вам предложили.ИМХО. Лазить вы же туда не каждый день будете. А армстронг в ваших формах не то. Подумайте о натяжном.При желании, демонтируется легко, завели что запланировали и натянули. Опять же это всё моё ИМХО.

Дякую за варіант, але з натяжними стелями справи ще немав і наразі щось важко собі уявити процес самсотійного демонтування і монтажу такої речі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А армстронг в ваших формах не то.

Думаю якщо проявити трохи фантазії то і зі стелі армстронг можна зробити красоту ... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, не очень простой вариант вам предложили.ИМХО

Армстронг сам придумав для цього куска, щоб мати змогу туди залізати час від часу. Наразі, нічого кращого придумати не вдалося.

 

Може ще якийсь варіант запропонують :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Сказали мені, що ті що роблять відливи навряд чи таке зроблять, але з самими бляхарями ще не спілкувався.

Віконщики по алюмінію "відпраивли" на завод Фрунзе, на Фрунзе "відправили" до мебельщиків.

Думаю ще після декількох спроб коло замкнеться... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Сказали мені, що ті що роблять відливи навряд чи таке зроблять, але з самими бляхарями ще не спілкувався.

Віконщики по алюмінію "відпраивли" на завод Фрунзе, на Фрунзе "відправили" до мебельщиків.

Думаю ще після декількох спроб коло замкнеться...

Мебельщики також невміють-незнають :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Нарешті, по передніх переговорах, зможуть погнути мені кутник на конвеєрному заводі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Нарешті, по передніх переговорах, зможуть погнути мені кутник на конвеєрному заводі.

 

Поспілкувався з людиною, яка ніби готова реалізувату мою хотєлку. Але після розмови з ним стало ще страшніше.

По-перше, погнути може не кутник а тільки тавр - тобто треба або зварювати два кутники, як пояснив кожні 20см, або шукати профіль тавр. Попередньо думав робити кутник з алюмінію - вроді податливіший. Але чим його зварювати, наскільки помню, мої легкосплавні диски рихтували аргонною зваркою. Мабуть в такому випадку легше тоді буде зробити це з кутників із оцинковки. Але щось собі вжако уявляю що робити з лишньою гранню і не зовсім ще зрозумів в якій площині вона получиться. Якщо в площині стелі то не страшно, якщо в перпендикулярній площині, то треба буде її зрізати.

По-друге, там в мене лінія з різними радіусами. Каже що різні радіуси колись пробували гнути на суцільній деталі - получалсь хвігня. Короче треба розбивати весь кутник на 2-3 сектори на яких радіус стабільний - буде складений по довжині кутник. Тепер щей мені треба бавитись в геометрію. Колись дизайнер там задав два радіуса, але реалії виконання, як завжди, внесли свої корективи. Єдине що можу зараз зробити це намалювати "лекал" з кроком в 10-20см.

 

Коротше, чим далі в ліс, тим більше дров. Ще трохи і замволю з Києва... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Народилась ще одна ідея. Взяти алюмінієвий квадрат напр 20х20мм і спочатку зігнути його по шаблону, а потім відрізати кутник.

Вроді віконщики гнуть по шаблону цілі профіля, думаю і з алюмінєвим квадратом мали б справитись.

 

Спілкувався із алюмінщиками, які роблять мені розсувку, так кажуть за такого роду задачками (згинання ал. профілю) звертаються в Одесу до однієї контори...

 

... Львів село ... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...