Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что делать - Стропува или пеллетник

Prof.Moriarti

Что делать  

6 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

5-ки не было в наличии

Еще вопрос в сервисе, а предоставлят Вам сервис через 1-5-12 лет? Мы предоставляем сервис в течении 12 лет:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы предоставляем сервис в течении 12 лет:good:

Юра, эту котельную я собирал 12 лет назад.

231120102045.thumb.jpg.4a7970ff5f2d00ec7370f787b6aed316.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Спасибо за мнения, по итогам своих мыслей и мнений форумчан перевешивает пеллетник :)

 

Стропуву уже продал, купил её человек, у которого такая же хлопнула внутрь - перегрел, бесперебойника не было. На ОЛХ продаётся куча таких - на запчасти.

 

До весны будем тянуть на электрокиловаттах, а до осени, надеюсь, что-то куплю...

Змінено користувачем Prof.Moriarti
ненужная цитата
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за мнения, по итогам своих мыслей и мнений форумчан перевешивает пеллетник :)

 

Стропуву уже продал, купил её человек, у которого такая же хлопнула внутрь - перегрел, бесперебойника не было. На ОЛХ продаётся куча таких - на запчасти.

 

До весны будем тянуть на электрокиловаттах, а до осени, надеюсь, что-то куплю...

Сейчас по стоимости затрат на энергоносители лидирует, как ни странно, пиролизник. На втором ТТ и т.д. Можете ознакомится с не сложным расчетом.

https://www.facebook.com/watch/?v=245529586963493

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас по стоимости затрат на энергоносители лидирует, как ни странно, пиролизник. На втором ТТ и т.д. Можете ознакомится с не сложным расчетом.

https://www.facebook.com/watch/?v=245529586963493

 

Але майже півгодини відео - то занадто. В мене є така діаграмка за травень 20-го. Треба вже суттєво оновлювати :)

twitter.com/mvas78/status/1257363871280570368

 

Добавлено через 47 минут

Ще мені сподобалось що він каже - "насправді, наша природа з нами жартує, і коли ми хочемо порахувати скільки енергії ми повинні витратити на обігрів будинку за опалювальний сезон треба враховувати не пікові значення тепловтрат, а, ЗА МОЄЮ МЕТОДИКОЮ, я РАДЖУ пікові тепловтрати ділити пополам".

 

Оце справжній Колумб та винахідник лісапєта - винайшов що середньосезонні витрати на опалення вдвічі менші за пікові :) :lol:

 

Треба натякнути йому на наявність ДБН "Будівельна кліматалогія", а раніше СНиП "Климаталогия", де вказані і максимально-зимові температури і середні за опалювальний сезон за регіонами. І, о богі, ці значення і відрізняються в ті сами два рази. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але майже півгодини відео - то занадто. В мене є така діаграмка за травень 20-го. Треба вже суттєво оновлювати :)

twitter.com/mvas78/status/1257363871280570368

Як оновите скажіть! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...