Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розділ потужності.

deel

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Маємо будинок який зареєстрований на декількох осіб за спільною частковою власністю. Будинок фізично поділений на дві частини але зареєстрований за однією адресою. Встановлений один лічильник на весь будинок.

Які документи потрібні щоб розділити особові рахунки і встановити окремі (два) лічильники на кожну половину будинку? Яка буде приблизна вартість?

Звертався в місцевий офіс ЕК, там мені нічим допомогти не змогли так як не розуміють про що взагалі мова, запевняють що це потрібно робити нове приєднання і потрібна окрема адреса. Але ж це лише розділ існуючої потужності яка підходить до будинку.

Допоможіть будь-ласка у вирішенні цього питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

запевняють що це потрібно робити нове приєднання і потрібна окрема адреса.

Да так и есть, во всяком случае было так... Можете сделать внутренний (технический) учет и раздел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоесть просто установить счетчик без регистрации и платёжки будут приходить на имя одного совладельца?

Просто на сколько я знаю, например, в квартирах в такой ситуации можно установить счетчик хоть на каждую комнату и платежки будут приходить на разных совладельцев...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо будинок поділений, по ідеї, адреса має мати суфікс.

 

Якщо Адреса і власник окремий - можете робити окремий ввід зі всіма витікаючими (ТУ, проект, виконання, ввід в експлеатацію)

Якщо юридичного поділу нема, або не хочете тратити час і купу грошей, то ставите собі "контрольний лічильник" самі, без пломб і бачите своє споживання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зареєстрований на декількох осіб за спільною частковою власністю

А те що ви мали на увазі це виділ в натурі, при якому потрібно наново проводити всі комунікації:o тому й шукаємо шлях як би зекономити:)

На гарячій лінії сказали що спосіб про який я говорю існує але так як в місцевому офісі ЕК працює "спецконтингент" то нюанси такого підключення дізнатися від них важкувато (неможливо):D Тому й звернувся на форум, можливо хтось вже з таким стикався...

Ось на сайті Верховної ради навіть положення таке є

[i]9. Споживання електричної енергії без засобів обліку не допускається, крім випадків, передбачених цими Правилами.

У квартирах або інших об'єктах побутового споживача, розташованих за однією адресою, встановлюється один засіб обліку незалежно від кількості господарських будівель.

[b][color="DarkGreen"]За наявності декількох наймачів (власників) квартири засіб обліку встановлюється для кожного з них.[/color][/b][/i]

Змінено користувачем deel
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підпадає під ваш випадок, ні?

4.5.7. У випадку якщо за однією адресою відбувається виділ частки майна (приміщення) співвласників із спільної сумісної власності, внаслідок чого кожен із співвласників набуває права власності на окрему частку такого майна, перерозподіл потужності між власниками не потребує розробки та видачі технічних умов, якщо не збільшується величина сумарної приєднаної потужності об’єкта архітектури та/або не змінюється категорія надійності електропостачання електроустановки.

У цьому випадку роботи, що забезпечують перерозподіл потужності та облік електричної енергії, здійснюються ОСР після внесення кожним із власників (співвласників) плати за монтаж (демонтаж) додаткових елементів мережі та встановлення окремих вузлів обліку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це щось схоже на дійсність:) Звідки це положення і хто такі ОСР( вже знайшов, оператори системи розподілу)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це щось схоже на дійсність:) Звідки це положення і хто такі ОСР?

Це звідси

zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0310874-18

ОСР - оператор системи розподілу, тобто простіше кажучи ваше обленерго.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все равно прийдется платить. Я бы поставил контрольный счетчик.

Другое дело, если номинала ВА не хватает...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я думаю за монтаж счетчика они мне 10К счет не выставлят:-) Контрольный не вариант т.к. второй владелец пользуется субсидией, а мне не положено:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...