Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Світлові тунелі

vica-la

Рекомендовані повідомлення

Вирішую проблему освітлення в деяких кімнатах будинку зі специфічним плануванням і надибала на просторах інета таку штуку, як світловий тунель. Цікавлять відгуки. Чи дійсно воно настільки ефективне, як про нього пишуть продавці?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішую проблему освітлення в деяких кімнатах будинку зі специфічним плануванням і надибала на просторах інета таку штуку, як світловий тунель. Цікавлять відгуки. Чи дійсно воно настільки ефективне, як про нього пишуть продавці?

 

Я у Надежды видела такой гаджет. Можете у нее поинтересоваться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас бы я не тратилась на световой туннель при наличии недорогого ЛЕД освещения. Куда конкретно вы хотите его применить?

20200424_125439.thumb.jpg.1a153efed8c17758764762c337deda56.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас бы я не тратилась на световой туннель при наличии недорогого ЛЕД освещения. Куда конкретно вы хотите его применить?

Та в тому-то й справа, що у мене дуже проблемний будинок в плані освітлення(( Треба освітити кухню... І в мене стоїть вибір між цими тунелями, мансардними вікнами і зенітними фонарями. Останні 2 варіанти потребуватимуть ще й перебудови даху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та в тому-то й справа, що у мене дуже проблемний будинок в плані освітлення(( Треба освітити кухню... І в мене стоїть вибір між цими тунелями, мансардними вікнами і зенітними фонарями. Останні 2 варіанти потребуватимуть ще й перебудови даху.

 

 

Чтобы осветить кухню, одного туннеля мало, надо несколько. Посмотрите Факро с куполом, диаметром 550 мм. Купол на крыше меньше грязи на себя берет, чем гладкое стекло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...