Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зпалювання сміття

Jul1a

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

 

Підкажіть, будь ласка, куди звернутись в наступній ситуації:

Сісід викопав яму біля своєї огорожі, навроти мого будинку і постійно там спалює сміття. Вчора палив руероїд. Довелось півночі заливати водою. Попередньою спілкуівалась з сусідом - ніби адекватний, обіцяв не палити нічого крім дерева.

Наразі мирного вирішення конфлікту не бачу :( Екологічну службу, як я розумію, потрібно викликати в той момент, коли сміття горить. Але ж поки вони доїдуть .. У разі спалювання сміття (платик, рубероїд) є сенс викликати пожежників (полум"я було більше 3-4 метрі) ? Чи можуть пожежники потім передати справу в екологічну службу?

Може в когось була подібна ситуація, поділіться, будь ласка.

 

(буд в старій частині Глевахи)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання було вирішенно оперативно за допомогою селищної ради, інженера по благоустрою.

 

З сусідами стосунки зіпсовані, але здоров"я дитини і чисте повітря мені важливіше.

 

Не знаю як донести до наших людей, що потрібно поважати один одного: не смітити, не отправляти повітря димом, не залишати після себе сміття в лісі та біля озер. Чому у більшості наших людей зона комфорту закінчуєтся порогом будинку?

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання було вирішенно оперативно за допомогою селищної ради, інженера по благоустрою.

 

З сусідами стосунки зіпсовані, але здоров"я дитини і чисте повітря мені важливіше.

 

Не знаю як донести до наших людей, що потрібно поважати один одного: не смітити, не отправляти повітря димом, не залишати після себе сміття в лісі та біля озер. Чому у більшості наших людей зона комфорту закінчуєтся порогом будинку?

 

напишіть що і як відбулось?

 

ну щоб в кого будуть такі сусіди щоб мали якусь інфу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Богатый опыт борьбы с поджигателями показал, что работает только так:

насадка на шланг, что бы получить длинную тонкую струю и спокойненько поливаете любой дымящийся объект в зоне досягаемости струи или пешего похода с ведром воды.

Итог:

*вы не нарушаете ни чьего пространства (вы стоите у себя во дворе а вода летит сама по себе)))

*вы не наносите ущерб экологии (это ж вода!)

*несгоревшая и мокрая куча мусора уже никогда не загорится и будет мозолить глаз поджигателя, провоцируя его на более адекватные мысли о утилизации мусора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никак, нация и общий уровень культуры у нас такой.Годами убираю за гавнюками, устраивающими пикники,и ничего не изменится.Будут приходить на берег, расчищать два метра среди мусора под свой костер, и жарить свой шашлык среди куч мусора.

Утешает, что хоть пару раз видел еще людей, убирающих за другими.

 

Пока не будет юридического инструмента по наказанию срущих - ничего не поменяется.Тоже самое касается парковки на газонах, окурках, брошенных под ноги.Я получается "за" закон о доносительстве...

 

 

 

Не знаю як донести до наших людей, що потрібно поважати один одного: не смітити, не отправляти повітря димом, не залишати після себе сміття в лісі та біля озер. Чому у більшості наших людей зона комфорту закінчуєтся порогом будинку?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Описую ситуацію більш детально.

 

Сусіди спалвали сміття не на своєму участку, а біля нього (на територія загального користування). Виходить від їх будинку це метів 30, а від мого - меньше 10. Для чого палити собі під вікнами, краще ж під сусідськими.

 

Для спалювання була викопана яма, куди вони його деякий час зкидали і періодично палили.

Я пару разів підгодила, пробувала пояснити, що так робити не можна.

 

В понеділок пізно ввечері вони підпалили купу рубероїду. Жесть просто. Чоловік двічі заливав водою вночі, але вогонь знову розгорався, поскільки залити смолу, що горить - не так просто. Сусіди двері не відкрили ні вночі, ні зранку.

 

Після цього я звернулась до депутата вулиці та інженера по благоустрою. В кожній селищній раді є ряд законопроектів, які забороняють спалювати сміття і навіть сухе листя. (штраф за спалювання сухого листя 1700 грн)

Після мого звернення в той же день, до сусідів приїхали представнии селишної ради.

Не знаю який розмір штафу і тд. але сусідка дуже зла сказала, що більше нічого палити не будуть.

 

Зробила висновок: якщо люди подинають робити такі речі (як то яма для спалювання сміття) то немає сенсу витрачати час на розмови, потрібно зразу звертатись в відповідні органи.

 

Можливо мій досвід буде комусь корисним.

 

До речі, за несанкціоноване викидання сміття теж передбачена відповідальність. Звертатись потрібно також або в екологічну інспекцію або в органи місцевої влади.

 

Добавлено через 53 секунды

Никак, нация и общий уровень культуры у нас такой.Годами убираю за гавнюками, устраивающими пикники,и ничего не изменится.Будут приходить на берег, расчищать два метра среди мусора под свой костер, и жарить свой шашлык среди куч мусора.

Утешает, что хоть пару раз видел еще людей, убирающих за другими.

 

Пока не будет юридического инструмента по наказанию срущих - ничего не поменяется.Тоже самое касается парковки на газонах, окурках, брошенных под ноги.Я получается "за" закон о доносительстве...

 

Юридичні інструменти є. Потрібно повідопляти про такі вчинки. Нарахунок "закон о доносительстве".. звучить не дуже, але мені важливіше чисте повітря і здоров"я моєї дитини, ніж те, що про мене подумають сусіди.

До речі, в тій же Німечиині, це нормальна ситуація, коли сусіди до тебе посміхаються і здороваются, а через півгодини викликають копів,бо уже 12 ночі, а в тебе шумно. Теж саме стосується спалювання сміття - у них не палять не тому, що всі так один одного поважають чи вивезти сміття коштує недорого, а тому що у них немає поняття "не посусідськи". Якщо хтось порушує закон - для них нормально викливати відповідну службу (знаю це точно, бо сестра живе в Німеччині в невеликому селищі)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это здорово, что у вас рада быстро отреагировала.

А вот я пару раз вызывал полицию, когда бомжи жгут кабель на медь,

так пока за 30-40 минут приезжают - уже пластик прогорел-продымил.

Да еще и в зимний период, оказывается люди могут у костра греться(по словам полицаев). Мой навязчивый выход - тихо прикопать персонажа.

 

А бесконечные взрослые ублюдки, кидающие пачки сигарет, окурки, бутылки под ноги - вы как воздействовать будете?

 

Рад, что у вас мирно и положительно все решилось, т.к. были известны виновники. Применение всех этих штрафов к эпизодическим ночным поджигателям-подбрасывателям - малореально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас міліція теж дуже довго їде.

Можливо зараз уже все добре, не знаю.

2 роки назад викликала, ще до реформи. Пограбували будинок, почала дзвонити в міліцію (смт Глеваха) На протязі ГОДИНИ було зайнято або ніхто не брав трубку. Через знайомих-знайомих знайшла номер мобільного телефону керівника (не знаю як правильно називаєтся посада) Васильківського підрозділу, подзвонила йому, описала ситуацію, пояснила, що не можу додзовитись в місцеве відділення. Сказав передзвонити ще раз через 5 хвилин. І о чудо! зразу відповіли на дзвінок і прийняли виклик. Приїхали ще десь через годину... Довго щось возились і знімали відбитки пальців (як в фільмах).

Справа закінчилась нічим. Коли телефонувала дізнатись,як проходить розслідування перенаправляли з відділу на відділ. Впринципі, я і не чекала, що когось знайдуть.

Але після цього поставила будинок на охорону, бо розраховувати на роботу міліції, нажаль, не приходиться :(

Але ж це було до реформи, можливо зараз все змінилось на краще.

 

 

На рахунок викидання сміття - та ж біда :( раніше часто викидали сміття в мішках на сусідній участок :( Вивезти ж дорого, цілих 12 грн за місяць!

Я пару разів, коли ловила, то сварилась. На алкашів діяло дуже, коли сфоткала на телефон і сказала, що ще раз побачу сміття, напишу заяву і покажу фотку, хто викидав :)

Сусід (на чий учаток зносили сміття) одного разу перебрав пакети з сміттям і знайшов квитанцію з адресою :) Після його візиту перестали викидати :)

 

А так періодично доводиться збирати сміття в себе під огорожею і на дитячому майданчику.

 

"тихо прикопать персонажа" в мене фізично не вийде ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після цього я звернулась до депутата вулиці та інженера по благоустрою.

Ще питання.

Хто такий депутат вулиці? В якій формі ви звернулись?

До інженера ви звернулись, де и яким шляхом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще питання.

Хто такий депутат вулиці? В якій формі ви звернулись?

До інженера ви звернулись, де и яким шляхом?

 

В селищі кожна вулиця має свого депута. Один депутат відвовідає за декілька вулиць. Звернулась устно по телефону.

До інженера по благоустрою звернулась також устно по телефону, вказала свою адресу та ім"я.

 

В моєму випадку устного звернення було достатнью. Питання вирішили в день дзвінка.

 

Можна звертатись письмово: лист на ім"я інженера в 2х екземплярах, треба віднести в селищну раду, зареєструвати. при цьому на вашом примірнику поставлять № звернення. Який термір розгляду не підкажу.

Для доказу факту спалювання сміття я зробила фото і відео (на телефон), також є 2 свідки. ( таких доказів достатнью)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...