Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підбір насоса

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

920183587_.thumb.jpg.afed48cb2615e547d742798718ca88a3.jpg

 

Маю отаку скважину. Труба 32мм.

Як правильно підібрати насосну станцію, щоб стоячи в існуючій шахті вона могла забезпечити правильним тиском і об"ємом води роботу одного контура системи полуАВТОполива. Хочу закласти поливалки мр ротатор. Нарахував 14 шт. (тільки одна кругова, інші 90 або 180гр).Потрібно 15л/хв для самого короткого контура, контури де довжина збільшується, прикидав на відповідно менший об"єм.

Допоможіть з підбором насоса, і чи це взагалі реально на такій скважині?! Бо під погружний насос класно, але трохи задорого зараз для мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(1)-1.thumb.jpg.d146f5ac755e48baeaa346b039dc8816.jpg

Орієнтовно така схема.

Ел.Маг. клапанів не буде, краниками вручну контури відкриватимуться

Сергей Дудка Model (1).pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
[ATTACH]713544[/ATTACH]

 

Маю отаку скважину. Труба 32мм.

Як правильно підібрати насосну станцію, щоб стоячи в існуючій шахті вона могла забезпечити правильним тиском і об"ємом води роботу одного контура системи полуАВТОполива. Хочу закласти поливалки мр ротатор. Нарахував 14 шт. (тільки одна кругова, інші 90 або 180гр).Потрібно 15л/хв для самого короткого контура, контури де довжина збільшується, прикидав на відповідно менший об"єм.

Допоможіть з підбором насоса, і чи це взагалі реально на такій скважині?! Бо під погружний насос класно, але трохи задорого зараз для мене.

 

ставите любий самовсасуючий насос 1,1-1,5кВт нормального виробника (приклад Pedrollo JSW3bm або Lowara BGM11)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відповідь хороша, але не повна.

Чи забезпечить такий насос 15л/хв при у атм.? В мене тільки на виході з землі втрата півтори атмосфери..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]713546[/ATTACH]

Орієнтовно така схема.

Ел.Маг. клапанів не буде, краниками вручну контури відкриватимуться

 

пропустили в схемі мінімум 6 форсунок. Для порівняння ви робите теж саме що поливати передвижною поливалкою. Буде багато місць з недостатнім поливом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пропустили в схемі мінімум 6 форсунок. Для порівняння ви робите теж саме що поливати передвижною поливалкою. Буде багато місць з недостатнім поливом.

 

Давайте зробимо інакше. Я вам схему ділянки і схему свердловини. А Ви мені підбираєте, форсунки, обладнання, насос. Ну і так щоб воно працювало звісно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте зробимо інакше. Я вам схему ділянки і схему свердловини. А Ви мені підбираєте, форсунки, обладнання, насос. Ну і так щоб воно працювало звісно.

Де знаходиться ділянка?

 

Стаціонарний насос спочатку потрібно поставити, а потім визначити скільки він видає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де знаходиться ділянка?

 

Стаціонарний насос спочатку потрібно поставити, а потім визначити скільки він видає.

 

Київська обл.

Переяслав

 

Насос стоїть

Звичайна станція 1,1 кВт

Дає 15-16 л/хв

Але тиск, поміряти нема чим, та явно не 20 м.

Спробую завтра, післязавтра спрямувати струю догори і хоч орієнтовно сказати метраж. Но 2атм там явно нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ітак - хто запропонує правильну схему полива і все для реалізації цієї схеми - маю на увазі форсунки,труби....

Схему приклав.

газон.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=5289329#post5289329

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=5289329&postcount=1076

 

Пішов сюди, бо тут глухо.

 

Закину свою схему на всяк випадок - а раптом хтось оцінить

1508459613_.thumb.jpg.929b019ff660d767eb834274ddf7a8ae.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пішов сюди, бо тут глухо.

 

Закину свою схему на всяк випадок - а раптом хтось оцінить

 

работа по проектированию полива стоит денег. Сезон уже начался, люди при работе. Вряд ли кто-то станет делать это за спасибо...

 

Я интересуюсь темой полива. У меня какой-никакой полив есть, и я постепенно его дорабатываю. У меня вопрос, почему на вашей схеме сверху в углах не стоит по дождевателю, в правом и левом углу? Мне кажется, они там должны быть. И на более раннем варианте вашей схемы они были. В Хантеровской методичке пункт первый - углы. Страница 8 - "ЗАРИСОВКА МЕСТОПОЛОЖЕНИЙ ДОЖДЕВАТЕЛЕЙ"

design_guide_Residential_System_LIT-226-RU.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закину свою схему на всяк випадок - а раптом хтось оцінить

 

работа по проектированию полива стоит денег. Сезон уже начался, люди при работе. Вряд ли кто-то станет делать это за спасибо...

"SPClientOM" прав, этим нужно заниматься.

 

Делал подобное.

В моем случае скважинный насос не мог дать нужных параметров.

Схему реализовал через закопанную емкость и дополнительный насос. А в целом Вы делаете правильно, узор полива, давление на форсунку, расход.

Диаметры, общий распред коллектор.

190920112663.thumb.jpg.807492213cddde537446e5aac878a608.jpg

IMG_0273.thumb.JPG.7b75db2314bda09de158db4c1f91948a.JPG

IMG_0276.thumb.JPG.36cb242284f45f771752a790639e9484.JPG

190920112667.thumb.jpg.2810d56b1c03de91536373a6c17d0008.jpg

IMG_1343.thumb.JPG.2d62c0f6024417cc6240113527225213.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спорю.

Тому і звертаюся до форума, як до колективного розуму.

Хто дивився мою тему, в підписі, той зрозуміє мій підхід.

Наголошу, треба компромісне рішення. Я не хочу робити 10 контурів. Потрібно вписатися в 5 з розходом 12-13л/хв при тиску 2,5атм.

Схема що я виклав надана однією з фірм, що займаються автополивом. Попередня схема в топку, там розробником задані неправильні розміри ділянки, все на ротаторах мр2000. Друга схема з ротаторами мр2000 і кілька штук мр3000. Так кутових нема - наскільки це критично? Бо по технічним параметрам, мене ця схема більш ніж влаштовує.

 

Пс: там в кутах пересікаються зони двух ротаторів, невже цього недостатньо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они должны не просто пересекатся, форсунка должна добивать до следующей, только 100% перекрытие двумя

почитайте информацию от производителей - именно так оно расщитано и только так будет равномерный полив

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они должны не просто пересекатся, форсунка должна добивать до следующей, только 100% перекрытие двумя

почитайте информацию от производителей - именно так оно расщитано и только так будет равномерный полив

 

Повторюся, тому і цікавлюся думкою Форума.

Там пересікатиметься зона роботи двох форсунок. Цього достатньо?

Питаю,бо ряд людей практикуючих, стверджують що достатньо...

Якщо ні, то я вимушений додавати форсунки в контури, а це призведе до збільшення контурів, що є дуже не бажаним

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторюся, тому і цікавлюся думкою Форума.

Там пересікатиметься зона роботи двох форсунок. Цього достатньо?

Питаю,бо ряд людей практикуючих, стверджують що достатньо...

Якщо ні, то я вимушений додавати форсунки в контури, а це призведе до збільшення контурів, що є дуже не бажаним

 

может и прокатит. Накрайняк, если окажется что углы недополучают воду, и трава будет подсыхать, посадите в углах кусты, сделаете им бордюрчики и отсыпете сосновой корой, будет красиво...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...