Строим Дом

Партнер раздела:
Перезагрузить страницу

Питання по склохолсту та ремонтному флізеліну

Старый 28.05.2012, 14:36   #1
Naya
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 244 раз(а) в 71 сообщениях
По умолчанию Питання по склохолсту та ремонтному флізеліну

Шановні форумчани, точно знаю, що тут багато хороших спеціалістів, тому прошу консультації по таких матеріалах, як ремонтний флізелін та склохолст.

Є підозра, що деякі наші стіни точно даватимуть тріщини, а також можуть бути тріщини на стелі. (Стеля - ГКЛ). Довго ми думали який варіант вибрати для внутрішніх робіт по оздобленню й наткнулися на ці матеріали.
Але є питання:
Що таки краще використовувати: флізелін чи склохолст?
Який їх вплив на здоров"я (от є нав"язлива думка, що мікрочастинки зі склохолста можуть вдихатися, чи це я надумую собі?)
Наскільки я зрозуміла, то склохолст ще треба шпаклювати, а флізелін уже одразу можна фарбувати?
Якщо використовувати, то якої щільності має бути флізелін/склохолст для стелі/стін?
Дякую
Naya вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.05.2012, 14:47   #2
malyarman
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 3,581
Поблагодарили 6,208 раз(а) в 2,351 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Naya Посмотреть сообщение
Шановні форумчани, точно знаю, що тут багато хороших спеціалістів, тому прошу консультації по таких матеріалах, як ремонтний флізелін та склохолст.

Є підозра, що деякі наші стіни точно даватимуть тріщини, а також можуть бути тріщини на стелі. (Стеля - ГКЛ). Довго ми думали який варіант вибрати для внутрішніх робіт по оздобленню й наткнулися на ці матеріали.
Але є питання:
Що таки краще використовувати: флізелін чи склохолст?
Який їх вплив на здоров"я (от є нав"язлива думка, що мікрочастинки зі склохолста можуть вдихатися, чи це я надумую собі?)
Наскільки я зрозуміла, то склохолст ще треба шпаклювати, а флізелін уже одразу можна фарбувати?
Якщо використовувати, то якої щільності має бути флізелін/склохолст для стелі/стін?
Дякую
Миллиард раз отвечалось.Искать в Поиске-куча одинаковых тем.Теперь понимаю,как задолбали одни и те же вопросы,тех мастеров,что тут появились на 2-3года раньше меня.
malyarman вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.05.2012, 14:55   #3
Naya
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 69
Поблагодарили 244 раз(а) в 71 сообщениях

malyarman, ну якщо вам особисто приходиться відповідати в мільярд перший раз, то пройдіть мимо...
Може по пошуку й видає багато різних тем з надцятьма сторінками, але серед цієї всієї неактуальної мені на даний момент інформації знайти саме те, що мене зараз цікавить досить важко...
А якщо мільярд раз говорилося, то може ссилочкою кинете, де є конкретна відповідь на моє питання...
Naya вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 28.05.2012, 15:07   #4
malyarman
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 3,581
Поблагодарили 6,208 раз(а) в 2,351 сообщениях

Например тут:www.stroimdom.com.ua/forum/sh...E7%E5%EB%E8%ED
Введите в Поиске,например "Стеклохолст или флизелин" и не ленитесь покопаться в высветившихся темах.
malyarman вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо malyarman за это полезное сообщение:
Naya (28.05.2012)
Ответ

Опции темы

Текущее время: 22:58. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании