Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Naya

Пользователи
 • Постов

  161
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  1

Naya стал победителем дня 3 сентября 2011

Naya имел наиболее популярный контент!

Персональная информация

Достижения Naya

Интересующийся

Интересующийся (3/13)

246

Репутация

 1. Денис, проблем с эксплуатацией пока нет никаких, если учитывать технологию соломенного строительства. Есть некоторые просчеты наши, ну это класика наверное " если бы я строил новый дом я многое бы сделал уже не так". Вот так и у нас. Может я уже писала, не помню, но например пол утеплили бы не 5см пенополистриролом, а 10см. Ну, может планировку бы немножко поменяли. Но, в целом, я пока не могу сказать, что есть какие-то проблемы.
 2. Здравствуйте! Живется нам отлично, мышей нет вообще, к удивлению , есть два кота, которые приносят больше кротов, чем мышей Мышей у нас я видела только когда переехали, но совместно с мышеловками и котами мы от них избавились.
 3. Почитала некоторые темки, сняла некоторые вопросы, но вот один остался: выбираю между базальтовой ватой Технониколь и Изоват, подскажите, какая лучше? Утеплять буду мансарду.
 4. Kolibri, це оцей сюжет www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sSBdQDi19ac ? Це про наш будинок
 5. Сюжет про наш будинок www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sSBdQDi19ac
 6. Так електромережі були вже, в нас свій трансформатор на весь кооператив, ми лиш кинули електрику з стовпа на свою ділянку. Здається я вже десь писала про це. Не обов"язково змінювати цільове призначення, можна реєструвати як дачний або садовий будинок. Але тоді не буде прописки. З цільовим призначенням тут складно - треба об"єднуватися всім кооперативом, щоб змінити цільове призначення. По закону - ніяк. По закону такий будинок тре подавати як саманне будівництво мабуть. Мені не хотілося б вам наговорити небилиць, бо сама я ще це питання не копала глибоко. Але...на зорі проекту, коли він був лиш в планах мала розмову з пожежником на цю тему. Так він мені сказав, цитую : " Серед поля - будуйся хоть з картону, хоть з соломи, з чого хочеш. Маєш сусідів - відступи строго по ДБН" Відступи від сусідів по ДБН в нас максимальні. Будинок оштукатурений. В нас в Україні немає ТУ на такий будівельний матеріал, як тюк соломи, в Білорусії, Німеччині, США - є. Але в нас простіше з саманним будівництвом. Тому мабуть буде простіше видати будинок за саманний. Добавлено через 7 минут В нашій країні весь час щось міняється. Я не встигаю за всім слідкувати. Коли планували будівництво, то хотіли все чинно-законно по проекту й т.п. Але реальність внесла свої корективи, такий будинок нереально було по проекту зробити - ніхто навіть слухати про таке не хотів. Тому ми пішли на ризик - жити нам десь треба, не все життя по чужих квартирах тинятися. І ми вирішили вирішувати проблеми по мірі їх поступлення - спочатку дах над головою, а коли приспічить цей будинок вводити в експлуатацію - тоді й будемо вводити. Може хтось мені ще скаже, чому так конче все тре узаконити? Можливо я розслабилася трохи? Я так розумію, що якщо я захочу цей будинок продати/подарувати/переписати/прописатися тут й т.п - тоді потрібно мати якісь документи на нього і відповідно зареєструвати його. А якщо все це на разі не актуально - то чому спішити? Вірно, чи може я якогось нюансу не знаю? От лежить у ВР законопроект про прописку в СТ та ДК. Поки що неприйнятий. От приймуть, то й будемо копати питання як з цим будинком далі діяти. Добавлено через 3 минуты Бавлю дітей, печу пироги, готую, прибираю, зараз стежки від снігу промітаю:D, роботи добавилося;) Та яка будова Ми вже живемо в будинку, облагороджуємо потрохи, затишок створюємо. Навесні плануємо доштукатурити мансардний поверх всередині. Вже встановили вікна на мансардному поверсі. Життя йде ;) Добавлено через 51 секунду Можна, звичайно! Приїзжайте. Пишіть в скайп mebel.vovtis.com
 7. Наша пічка напалює дві кімнати: кухню/столову та вітальню. (тут план (ссылка устарела)) Це 40 м.кв. Вистачає два відра дров (ну це поки морозів нема, там побачимо). Ванна( 11 м.кв) опалюється теплою підлогою - 2 м.кв теплої підлоги. В коридорі теж тепла підлога. Досить тепло та комфортно.
 8. Будь ласка, (ссылка устарела) Добавлено через 7 минут Справа в тому, що будинок наш ще не легалізований, так сказати. На зорі будівництва, коли я ходила в архітектуру нашу ідею взагалі не сприйняли. А ми житло знімали, шкода було й грошей на чуже житло, краще в своє вкладати й часу тратити на біганину з вияснянням щодо проекту. Тому ми ризикнули будувати будинок самовільно, й коли вже буде свій дах над головою, тоді спокійно та впевнено розбирати це питання. Тому техпаспорту ще немає, проект освітлення робив сам чоловік під керівництвом місцевого електрика, пожежники ще не в курсі:D, а газ в принципі не планували й поки не плануємо, а далі час покаже. Відстані від будинку до сусідських будинків ми зробили згідно вимог ДБН, а будинок будемо подавати, мабуть, як будинок з важкого саману. Наш будинок в садовому товаристві й будувався наче садовий будинок, тут реєстрації місця проживання все одно поки не доб"єшся, то й з введенням в експлуатацію будинку поки не дуже спішимо.
 9. Фактично нічого, крім того, що житньої соломи вони не люблять. Мається на увазі, лиш в тих місцях, де мишкам легко буде пробратися в стіну. Дранка чудова для штукатурки, але від мишок не захистить. На мою думку - це гостра небхідність з двох причин. 1. Нехай краще лишня волога виходить через вентиляцію, аніж має накопичуватися в стінах (це поки що з нашої теорії) 2. В тому що вентиляція необхідна - ніяких сумнівів не було з самого початку, тому й проектувалася та робилася вона одразу, але не все ми доробили до кінця, бо другий поверх фактично сирісінький. Тож з кухні та ванни є вентотвори, але їх треба продовжити трубами на мансардному поверсі та вивести вище, за дах. Бо зараз відчуваємо, як холодне повітря з мансарди тисне вниз й досить таки з тих вентотворів дме. А має бути навпаки - тепле повітря з надлишковою вологою має підніматися вверх. А якщо закрити вентотвір, то з часом не так комфортно дихати. так звичайно. я теж такої думки. Вище чоловік писав, він і з самого початку критично ставився до таких характеристик як біопозитивність таких будинків й т.д. Його приваблювало дещо інше в такому будинку. Щодо мене, то загалом будинок подобається й мікроклімат також. Є певні нюанси, але будинок ще повністю не обжитий, от з вулиці заходимо й чути ще запах ремонту, дощок й т.п. Тож я поки що боюся щось конкретно говорити про мікроклімат. Поживемо зиму, доробимо вентиляцію як має бути й будемо бачити що та як. Добавлено через 7 минут Розчаруванням мабуть це не назвеш, бо чесно кажучи ми не очікували чогось такого надчудесного від будинку. Та й правду кажучи, я й уявлення не маю, як то вони виглядають оті біопозитивні потоки в таких будинках. Судячи з вищенаписаного, чоловік теж, бо писав він під моїм логіном. Просто про це багато де згадується, от й прийшлося до слова. Звісно, що в будинку треба пожити трохи, щоб можна було щось конкретно говорити. РОзчарувань як таких зараз немає. Й будинком ми задоволені, хочеться його доводити до затишку, прикрашати своїми руками, чого за мною раніше не спостерігалося:D Є думки, що багато чого ми б уже зробили не так, й багато чого хотіли з самого початку по-іншому, але я прекрасно розумію, що ми вижали максимум з наших можливостей.
 10. Дякую. О! Багато чого ми б зробили не так. Дуже багато писати. Дещо ми вказували в цій темі та на своєму Сонцефорумі. Коротко по ваших питаннях: Розрахунок фундаменту. Будинок легкий тож капітального фундаменту не потребує. Підійде мілкозаглиблений або ТІСЕ. Каркас. Загалом на 1,5 поверхи, стояки 10х10 крок 1,2-1,4 м. Каркас подвійний. + нижній маурлат + обв*язка міжповрхна + верхній маурлат. Розрахунок перекриття - калькулятор Романова. Стропильна система - звичайна. Ми робили по канадському типу. Але це не принципово. Основні типорозміри дерева: брус 10х10, 5х5, дошка 20х5, 15х5, 10х5, 2,5хлюбий. Ізоляція підлоги сол блоками. Реально. Багато-хто практикує. Ризик набирання вологи від землі. Ізоляція мансарди - також реально, та ускладнюється конструкція даху. Ізоляція міжповерхного перекриття - також реально, ускладнюється конструкція^2. Добавлено через 11 минут Свіжі фото є на Сонцефорумі. Тут також плануємо викласти. З часом. Враження... Стіни тримають тепло - однозначно. Багато втікає тепла через вікна. Необхідно також продумати вентиляцію. Мишки є. І вони живуть у стінах. Солому житню не їдять. Але судячи зі всього снують по ній у пошуках зерна. Потрібен кіт та мишоловки в такому будинку. І не варто економити на дрібній сітці. Якогось супермегагіпер просвітлення в такому будинку, помічено не було. Біопозитивні потоки, також не спостерігалися. Будинок, як будинок із теплоізолятора. Не більше. І не менше.
 11. виктор рыбченко, слухаю Вас
 12. ugin78, питання ще де зерна втратиться більше. Справа в тому, що ми часто надзвонювали, щоб не прогавити жнива й агроном нам говорив, що ще занадто висока вологість, щоб збирати жито. Воно ж не вимолотиться нормально. Тому вони кожного дня заміряли вологість. Й косити починали не з самого ранку, а коли вже роса спаде. Те, що вони вичікували, щоб жито було досить сухим - для нас було тільки плюсом й ніяких особливих домовленостей непотрібно було. Для них це теж було важливо.
×
×
 • Создать...