Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Які сходи на горище кращі? Прошу поради з досвіду використання!

nayerskeyak

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

 

Маю повноцінне горище, яке планується використовувати для господарських потреб. Однак, стаціонарні сходи підвести можливості не має. Висота стелі - 2,8м.

 

Прийшов до висновку, що на ринку є дві групи сходів: звичайні (відстань вильоту при висобі 2,8м. - 1,35м., деревяні чи металеві), та ножничного типу (відстань вильоту на таку висоту - 2,04м.)

 

В принципі це марка Oman, яка більш-менш доступна за ціною.

 

Прошу поради, хто має такі види сходів, особливо ножничного типу, як вони експлуатуються? Наскільки комфортно по них сходити? Чи не надто вібрують? І т.д. ...

 

Для зразку додаю ролик, напевно єдиний, який є в неті, де показано як вони виглядають, коли на них ступати.

 

Завчасно дякую за поради!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы делала всё же стационарные ступени, если планируете использовать чердак интенсивно,но это лично моё мнение. То, что на ролике подойдут для того, что бы кое-когда что то туда занести (не знаю как туда подняться, когда руки заняты), или снять.

У меня не внутренняя, а наружная лесница на чердак, для меня она идеально удобная...но решать конечно же вам и только вам.

Фото моего дома, специально лестницу не фотографировала, но думаю, что её видно.

17376631_m.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Ируськин за змістовну відповідь!

Ви абсолютно праві. Але архітектурне і інженерне ''рішеня'' в моєму випадку не дозволяє вирішити інакше :-( Тому маю що маю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене металеві з деревяними щаблинами. Задоволений. Потрібно. При бережному використанні прослужать довго.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему не сделать деревянную лестницу,

одномаршевой, по типу драбыни, под свои размеры?

Вот примеры.

198680155_..thumb.jpg.a0c89db478b186ab00419969370e9c15.jpg

760299136_....thumb.jpg.c7315465eccad0d2f45977b6769ae210.jpg

271333952_.....thumb.jpg.cd8ffc3e2f5a14d01dedcd70217a6191.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую Ируськин за змістовну відповідь!

Ви абсолютно праві. Але архітектурне і інженерне ''рішеня'' в моєму випадку не дозволяє вирішити інакше :-( Тому маю що маю...

 

Я наверно понимаю, что вам нужно. Скорее всего у вас четырёх скатная крыша ( ну или что то в этом роде). Лестницу можно поставить только из стороны жилого помещения (то есть с первого этажа) Но чердак - не жилой, поэтому вход на него должен быть закрыт.Правильно?

Всё равно лучше ставить стационарную - полностью деревянную, с "висящими" ступенями, сварную, но что бы не уходило тепло, надо чтобы закрывался вход на чердак.

 

Добавлено через 8 минут

Фото для вдохновения.

 

17377461_m.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

 

Маю повноцінне горище, яке планується використовувати для господарських потреб. Однак, стаціонарні сходи підвести можливості не має. Висота стелі -

 

В принципі це марка Oman, яка більш-менш доступна за ціною.

 

Прошу поради, хто має такі види сходів, особливо ножничного типу, як вони експлуатуються? Наскільки комфортно по них сходити? Чи не надто вібрують? ]

 

Пораджу вже готовий рецепт... Оман Полар, все iнше - зайве для вас))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відстань вильоту при висобі 2,8м. - 1,35м., деревяні чи металеві

 

Наскільки комфортно по них сходити? Чи не надто вібрують? І т.д. ...

Люди добрі...Ви хоть розумієте те що питаєте?Кут підйому 65 градусів на розкладній драбині з 20 мм рейочок....Який тут може бути комфорт і монолітність?:o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пораджу вже готовий рецепт... Оман Полар, все iнше - зайве для вас))

Зважаючи на фактор утеплення кришки, і на все інше, я краще візьму ось цю: www.чердачные-лестницы.com.ua/lesnicy-oman/oman-alu-profi

 

Але питання принципово в тому, чи традиційну трьохсекційну, чи ножничного типу?

 

Якщо я то туди залізу, і розкладу її три секцїї перед тим, то дружині це буде проблематично зробити. Тому якщо ножничного типу така ж жорстка як і традиційна, то я візьму ножничну, тому що вона висувається легко.

 

Питання в тому, хто тією ножничною практично користується? А не так як в Епіцентрі, де є така запакована, а походити по ній не можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зважаючи на фактор утеплення кришки, і на все інше, я краще візьму ось цю: www.чердачные-лестницы.com.ua/lesnicy-oman/oman-alu-profi

 

Але питання принципово в тому, чи традиційну трьохсекційну, чи ножничного типу?

 

Якщо я то туди залізу, і розкладу її три секцїї перед тим, то дружині це буде проблематично зробити. Тому якщо ножничного типу така ж жорстка як і традиційна, то я візьму ножничну, тому що вона висувається легко.

Дружинi буде важче ножницову розкладувать, дерев'яна Полар удобниша, має перильце і ще одну сходинку вгорі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зважаючи на фактор утеплення кришки, і на все інше, я краще візьму ось цю: www.чердачные-лестницы.com.ua/lesnicy-oman/oman-alu-profi

 

Але питання принципово в тому, чи традиційну трьохсекційну, чи ножничного типу?

 

Якщо я то туди залізу, і розкладу її три секцїї перед тим, то дружині це буде проблематично зробити. Тому якщо ножничного типу така ж жорстка як і традиційна, то я візьму ножничну, тому що вона висувається легко.

 

Питання в тому, хто тією ножничною практично користується? А не так як в Епіцентрі, де є така запакована, а походити по ній не можна.

 

Ножичною не завжди удобно користуватись , буває так що при відкритті може сама випасти. Краще брати секційну(термо,полар,алюпрофі) або ,як писали вище полар (різниця тільки в тому що 86мм йде утеплення).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Щоб кращі, то не скажу, але надійніші наші.

Конструкція подібна.

Продукуемо в Україні вже 15 років.

Змінено користувачем мэф
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
Можно я подмажусь со своим вопросом? У нас высота от пола до перекрытия 3м плю толщина перекрытия 30 см, холодный чердак, а чистовой потолок будет на высоте 2.80. Как решается вопрос утепления и "выноса" люка в плоскость чистового потолка? Утеплить надо максимально ибо не вижу смысла утеплять перекрытие 30см ваты и потом утеплять люк 2см пенопласта. Вообще такое бывает готовое, или только под заказ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...

Апну тему.

Маю відразу кілька питань.

1. Ширина між балками в тому місці, де хочу встановити  сходи на горище всього 53см, а всі комплекти мають ширину від 60см. Чи можна без порушення функціоналу розібрати коробку і обрізати вужчу сторону на 2см з кожної сторони? Ну і люк відповідно.

2. Як і чим правильно прикріпити короб сходів до балок перекриття, щоб люк був в рівень майбутньої чистової стелі? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а доступ к балке есть? и какой ширины она? может можно паралельно уложить еще одну чуть длиннеее будущего проема под лестницу и вырезать мешающий кусок балки? 

Ну или на заказ сделать лестницу раскладную

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Рік нічого не робив по цьому питанні і от тепер настав час.

Отже стартові умови. В місці встановлення драбини балки (50*150) здвоюються (одна закінчується, інша починається).

Внутрішня відстань між парами 530, зовнішня - 735. Ширина коробки зі сходами - 580.1.thumb.png.f25ab59339169c2567523336a10d6fed.png

Ідея вирізати балки мені не дуже подобається - доведеться вирізати з кожної балки 25-30мм з 50ти.

Тому варіант №1:

купити Г-образні (по 2-3 на кожну сторону) кріплення накинути на зовнішні боки балок, а простір між коробкою драбини і кріпленнями (77мм з кожної сторони ) закласти дошками і притяннути мабуть що шпилькам/болтами.

Це варіант гарантує, що кріплення не відірветься від балок, але чи втримається короб в кріпленням, яащо вони так широко? (від кріплення до внутрішньоої сторони короба вийде десь під 10см)

2.png.57b58e88891f53fdc9fdd0202de7916e.png

Варіант №2

Засвердлитися вертикально в балки і прикріпити кріплення шпильками ПІД балками. Тут простір між коробкою і кпіплення можна зввести до кількох мм, але мені здається що самі кріплення бутуть те так налійно прикріплені до балок.

3.png.4727b635f25e4e68ed401b6aae9bced4.png

Що скаже колективний розум про мої нічні фантазії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любой из вариантов годный, если сделать качественно, по уму. 

На самом деле на люк не такие грандиозные нагрузки, чтобы переживать за его отрывание в варианте 2.

В варианте 1 металлические закладные будут небольшими точечными тепло потерями и риском конденсата, т.к. будут сообщаться и с теплой и холодной зонами. Не супер критично но тем не менее. Как вариант - заменить их досками

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...