Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю прицеп

beavis

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

Может кто занимается продажей новых прицепов? Без посредников и все такое :)

 

А то на ОЛХ народ цену не может сложить на б/у-шные, а новые все через каких-то типочков :unknown: , которые в одном слове по несколько ошибок делают :pozor:

 

 

 

Ну или на крайний случай можно и б/у, но за вменяемые деньги.

 

 

 

Хотелка - длина прицепа от 2.2, грузоподьемность по паспорту 750 (реальных желательно 1+ тонна).

 

В идеале двухосный 2.5-3 метра, 2 тонны реальных.

 

 

Если б/у, то предлагайте что есть - буду думать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А то на ОЛХ народ цену не может сложить на б/у-шные

:lol: Теж півроку методично шукав і обзвонював дошки об'яв, народ з цінами трохи перегибає. Так нічого і не підібрав, або ціна нового, або мутки з документами... Хоча в мене і запити були попростіше (лише довжина борта). Зупинився на новому. З бюджетних виробників розглядав Палич і Лев (бо ще є Сантей, Кіяшко, ТА-НО/Прагматек, Туле, був КАРЗ), на першому і зупинився. Купував на їх офіційному майданчику в Києві (в мене в місті на 1000 грн дорожче, гарна економія при пробізі 60 км.), уточнив по телефону наявність сірого (більшість синього кольору), приїхав, оплатив готівкою, поїхав з транзитами додому. За пару днів поставив на номера (400 грн, сам причіп не треба) і застрахував...

 

Час від часу чую від знайомих - "а от кум/сват/брат недавно продавав як новий, за 5000 забрали", але реально жодного разу мені такі варіанти не пропонували :cry: Хоча вже роки 2 як шукав без поспіху і з осені активно моніторив питання

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але реально жодного разу мені такі варіанти не пропонували Хоча вже роки 2 як шукав без поспіху і з осені активно моніторив питання

Так же и у меня... Поэтому и решил про новые задуматься.

 

 

 

Купував на їх офіційному майданчику в Києві

Где находится? На Академе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня три прицепа, один лодочный универсальный, можно грузить длинну до 6 метров ( арматуру итд) для стррйки какраз выручает, рцинкованный, покупался 1000$ , себя отбил только на стррйке. Еще один платформа 1.8-3.5 м модно грузить обьем , делался под заказ для спецтехники 1800$ стоил, для стройки тож выручает и отбил себя, третий советы, брался под переделку для парусной лодки, тоже на стройке пока работает. По поводу двухосных и грузоподъёмностью 750 + кг нужна категория E , или будете звонить товарищу с категорией чтоб приехал и помог оттянуть прицеп от гаишников . ну или башлять чтоб отпустили

IMG_20191119_112357.thumb.jpg.61e74fe186f0a26f32944c2f0df61f76.jpg

Screenshot_20200504-233335.thumb.png.61b03553fef65193a45efe5231275b5c.png

Змінено користувачем aladik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

місяці півтора-2 назад купив причіп Палич, на академмістечку у Києві.

 

б/у причіпи або зовсім б/у були, або ж по ціні майже як нові.

 

тому купив новий і не парив голову собі.

на місці розрахунок готівкою, видають усі доки для реєстрації. сам зареєстрував у ЦНАПі на повороті на м. Вишневе.

реєстрація зайняла 2 години. але це було до введення карантину.

не забудьте про страховку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...