Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приватизація землі за межами участку

salnykov

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні.

 

Маю таке питання, може хтось колись зіткався.

 

При розпайовці ділянок було закладено ширину дороги + прилягаючої смуги в 16 м. Нещодавно був у сільській раді і з"ясувалось, що план села, який будуть подавати на затвердження у земельну комісію (може не так називається, але чомусь пам"ятаю саме таку назву), передбачає ширину дороги + прилягаючої смуги вже у 8 м, тобто на 8 м меншу.

 

Мені показали план, який подається на голосування і там відстань між межею моєї ділянки і лінією дороги - 4 м. Крім лінії дороги ще промальована (іншим кольором) межа масива під забудову, яка теж знаходиться від моєї межі на відстані 4 м.

 

Отож власне запитання:

 

-чи теоретично є можливим говорити про якісь перспективи приєднання цієї смуги шириною в 4 метри до моєї ділянки? Якщо так, то хто може прийняти таке рішення (голова сільради чи хтось інший) і про що власне розмовляти? Приватизацію цього клаптя?

 

-якщо цей клапоть не приватизовувати, то від якої лінії я мушу відштовхуватись обчислюючи відстані до будівель по ДБН: межі своєї ділянки чи від того, що позначено межею масива під забудову на плані в сільраді.

 

Буду вельми вдячний за всі поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, шановні...

 

Отож власне запитання:

-чи теоретично є можливим говорити про якісь перспективи приєднання цієї смуги шириною в 4 метри до моєї ділянки? Якщо так, то хто може прийняти таке рішення (голова сільради чи хтось інший) і про що власне розмовляти? Приватизацію цього клаптя?

-якщо цей клапоть не приватизовувати, то від якої лінії я мушу відштовхуватись обчислюючи відстані до будівель по ДБН: межі своєї ділянки чи від того, що позначено межею масива під забудову на плані в сільраді.

 

Буду вельми вдячний за всі поради.

 

1. Теоретично можна приватизувати, але не 100% - потрібно бачити план і знати яке там призначення. Якщо це в межах села, то Вам доголови сільради.

2. Ви маєте відштовхуватися від власних меж, сусідських будівель, ліній електропередач, газопроводів тощо. А ще гляньте Правила забудови місцеві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...