Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ищу любые детали и отзывы проекта z38

Alik380

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

интересуют отзывы, кто-то строил ? Жил ?

Так же хотелось бы услышать возможность переделки его под фундамент фбс и плитное перекрытие, удалением лишних балконов :)

-FilesZ500-res-wizualizacje-Z38-Z38_view1_jpg.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не строил его и не жил, а переделать можно без проблем, перед тем как понять, какой тип фундаментов вам нужен, надо ведь сделать геологию участка, ее вы не выложили.

Балконы можно убрать, а если так, то и вид поменяется, я бы сделал крышу из фальца и частично ее натянул на стены, в общем подшаманить и все окей будет

Змінено користувачем apxitektop.s
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не строил его и не жил, а переделать можно без проблем, перед тем как понять, какой тип фундаментов вам нужен, надо ведь сделать геологию участка, ее вы не выложили.

Балконы можно убрать, а если так, то и вид поменяется, я бы сделал крышу из фальца и частично ее натянул на стены, в общем подшаманить и все окей будет

геология такова что где то на 1м начинаются несущие грунты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

геология такова что где то на 1м начинаются несущие грунты.

 

Ну если так, то вариантов с типом фундаментов хватает, тут главное несущая способность этого слоя и его мощность )), я бы не сказал, что плита - самый дешевый из них.

А так, планировка економ, площади на любителя, но как по мне маловаты, хотя исходить надо из реалий финансовых и участка, подозреваю,

что он маленький и узкий по фасаду.

Площади окон )), такое ощущение, что автор проекта экономил на них, не сказать что это бойницы в бункере, но и инсоляции скорее всего будет недостаточно, но "это не точно" =)

Вент и дымоканалы - отбирают часть площадей по первому этажу, я бы сделал не с наборных блоков как там, а засунул их в стены

Если что, обращайтесь, реализуем ваш проект за золотые монеты и сделаем конфетку из ... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

интересуют отзывы, кто-то строил ? Жил ?

Так же хотелось бы услышать возможность переделки его под фундамент фбс и плитное перекрытие, удалением лишних балконов :)

 

в типовой проекте как раз фундамент ленточный сборно-монолитный из фбс блоков. В типовом варианте проекта плиты не разложить, нужно вносить изменения

Змінено користувачем Studio ****
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В типовом варианте проекта плиты не разложить, нужно вносить изменения

 

 

Тоді не називайте його типовим. Такі маркетингові ходи перекручують зміст слів на 100% та на 180градусів. Цей "типовий проект" ніякий не типовий, бо він не розрахований навіть під плити, що є типовими елементами для нашого будівництва, а матеріалом обраний моноліт, матеріал дорогий і під суто нетипові рішення, хоча і поширений. Але якщо плити можна замінити на зб без особливих змін то з/б на плити не вдасться.

 

Проект або проект на продаж. Типові проекти розраховані під найтипову споживчу ситуацію, а балкончик, забіжні сходи, монолітні перекриття та 10м2 на санвузел зі 114м2 - це все якісь нетипові рішення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді не називайте його типовим. Такі маркетингові ходи перекручують зміст слів на 100% та на 180градусів. Цей "типовий проект" ніякий не типовий, бо він не розрахований навіть під плити, що є типовими елементами для нашого будівництва, а матеріалом обраний моноліт, матеріал дорогий і під суто нетипові рішення, хоча і поширений. Але якщо плити можна замінити на зб без особливих змін то з/б на плити не вдасться.

 

Проект або проект на продаж. Типові проекти розраховані під найтипову споживчу ситуацію, а балкончик, забіжні сходи, монолітні перекриття та 10м2 на санвузел зі 114м2 - це все якісь нетипові рішення.

 

Типовими проектами у себе в компанії ми називаємо усі готові проекти, які викладені у нас на сайті. Плити перекриття - так, поширене рішення, а його у багатьох наших проектах не має можливості їх розкласти. У більшості наших проектах перекриття або моноліт, або дерево.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Типовими проектами у себе в компанії ми називаємо усі готові проекти, які викладені у нас на сайті.

 

Готові проекти, проекти домів, проекти на продаж - нема питань. Але чому "типові"? Які ознаки типовості мають ваші "типові проекти", крім того що ви продаєте один і той самий проект по декілька разів? Але це притаманне і будь-якому іншому реплікованому товару.

 

Бо я знаю, що типове проектування - це створення однотипових будинків (а точніше будинків одного типу) з використанням уніфікації окремих елементів із застосуванням відповідних технологій, етс...

 

Так що ж такого типового у ваших проектах? Можете пояснити? Будь ласка. Я ніде на польскому Z500 і близько не побачив такого слова. Там є просто: projekty domów і більше нічого. Чому поляки мають ексклюзив, а ви нам отут пропонуєте типову забудову :D?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бо я знаю, що типове проектування - це створення однотипових будинків (а точніше будинків одного типу) з використанням уніфікації окремих елементів із застосуванням відповідних технологій, етс...

 

 

так як раз у нас і типові рішення - зовнішня стіна газобетон 375, несуча - 250, перегородка - 100. У всіх проектах перший поверх - 2,8, другий -2,7. Тип покрівлі, перекриття, тип фундаменту, підхід до інженерії - у нас типові рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так як раз у нас і типові рішення - зовнішня стіна газобетон 375, несуча - 250, перегородка - 100. У всіх проектах перший поверх - 2,8, другий -2,7. Тип покрівлі, перекриття, тип фундаменту, підхід до інженерії - у нас типові рішення.
І раптом: забіжні сходи та монолітне перекриття, балкончики, скляна огорожа на тих балкончиках, прямі консольні козирьочки над ганком та купа інших дивностей. Ні, нажаль те що ви перелічили це не є типовими рішеннями у повному сенсі. Це ваша внутрішня систематизація або просто стиль, авторський почерк. Цього недостатньо щоб весь проект називати типовим. У так званому індивідуальному проекті так само можна закласти газобетонні зовнішні, несучі стіни та перегородки як 375, 250 та 100 мм. А інша фірма буде вважати що типове рішення по стінах це 400, 300 та цегляні перегородки 120. І не буде робити ніякі інші. Мова ж не про це.

 

Стандартизація окремих матеріалів ніяк не пов'язана з проектом, це технологія виробництва цього матеріали і тому блоки мають саме такі розміри. Коротко кажучи то не ваша заслуга. Висота стелі можливо мала б якийсь сенс, але хіба сходи у вас виготовляються з якихось стандартизованих елементів? Навряд чи. Але припустимо що там ергономіка сходів наближена до поняття "типової" тобто під людину середнього зросту (доречі чи є такий і скільки він зараз складає?). Але цього замало. Є ще щось?

 

Типові проекти отримали таку назву в період індустріального виробництва масового житла. Вони системно і тотально мали типові розміри і типові рішення. Тобто кількість варіантів була обмежена, і часто ця кількість не сягала більше двох: 1. є отакий варіант 2. жодного. Тому це слово у ті часи набуло негативного сенсу і стало синонімом слова "обмеженний". Зараз, у період насичення ринку альтернативними пропозиціями, про "типовість" рішення можна казати дуже умовно. Скажіть, проект Zx250 ви теж вважаєте типовим?

 

Взагалі типове проектування у первинному своєму значенні не було зорієнтоване на конкретну людину чи на конкретний образ життя, а скоріше - на технологію виробництва заради його здешевшання. Треба розрізняти здешевшання проекту на продаж та здешевшання виробництва масового житла. Масове житло - це коли мільйоні квадратних метрів житла на рік, а не декілька десятків тисяч. Тому економія була на рівні зайвого прутика арматури. Розрахувати оптимально кожну панельку мало сенс, зменшити отвори під вікна мало сенс, перекриття не перевищувала 6м у прольоті і це теж мало сенс. І так далі тотально і усюди. Типове проектування це продукт індустріалізації і планової економіки і саме такий сенс було надовго закладене в розуміння цього слова, нема такого поняття в США, чи в Європі і навіть у пострадянській Польщі. Спеціально по типовим проектам налаштовували цілі комбінати ЗБВ, а ви навпаки користуєтесь тим що є у їх наробках і підлаштовуєтесь під залишки виробництва індустріального періоду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

По итогу, так как принято гадости говорить много и сразу, а хорошее как то забывается, хочу не упустить возможность выразить благодарность в разработке РП по моим хотелкам, архитектору Антону Тиханському galproekt На основании его проекта, в период август-октябрь 2020, и был возведен дом.(коробка )

Несмотря на географическую разнесенность ( Киев - Львов ), и исключительно общение по телефону, не возникло "барьера" в понимании. Проект получился отменный и продуманный, это отмечала так же и работавшая по нему бригада. Еще раз спасибо!:flag1:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...