Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кто поможет с иском в суд?

Dex-paketa

Рекомендовані повідомлення

В продолжение моей темы www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=148451

 

 

Я его уже накатал (1,5 страницы), необходимо посмотреть и отшлифовать с юридической точки зрения. Рассматриваю вариант за вменяемые деньги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, надо шлифовать.Крупнозернистой . Много воды, особенно в части обратился/не ответили, пени. Так же надо четко сформулировать нарушенные права и исковые требования.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви прописані в Шевченківськом районі м. Києва ? Якщо так то потрібно зазначити про це в позові та послатися на норми що дозволяють Вам звертатися до суду за місцем знаходження позивача.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви прописані в Шевченківськом районі м. Києва ? Якщо так то потрібно зазначити про це в позові та послатися на норми що дозволяють Вам звертатися до суду за місцем знаходження позивача.

 

У данному випадку твердження абсолютно факультативне, оскільки Закон за прописку мовчить:

ЦПК України. Стаття 109. ч. 2. Позови до юридичних осіб пред'являються в суд за їхнім місцезнаходженням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У данному випадку твердження абсолютно факультативне, оскільки Закон за прописку мовчить:

ЦПК України. Стаття 109. ч. 2. Позови до юридичних осіб пред'являються в суд за їхнім місцезнаходженням.

 

иски о нарушении прав потребителя могут предъявляться по месту проживания истца

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас в позові дуже багато "води" ніхто не буде його вивчати, тому потрібно все викласти дуже стисло, по факту, і тільки головне. Мало посилань на ЗУ і норми матеріального права.

Я б рекомендувала добавити :

На початок позовної -

Згідно ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, ст. 16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

*********************************************************

В тексті-

Тому правовідносини, що виникли між сторонами урегульовані нормами Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів»та умовами укладеного між сторонами договору.

Відповідно до ст. 629 ЦК України, договір є обов'язковим для виконання сторонами.

Згідно ч. 1 ст. 530 ЦК України, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Згідно ст. 526 ЦК України зобов'язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору і вимог Цивільного кодексу, інших актів цивільного законодавства.

Відповідно до ч.1 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів»споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на: належну якість продукції та обслуговування, безпеку продукції, необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця).

 

Таким чином позивач є споживачем послуг і правовідносини між сторонами врегульовані Законом України «Про захист прав споживача»

Ст.10 ЗАКОНУ передбачає, споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт (надання послуг) і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступив до виконання зобов'язань за договором або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений строк стає неможливим.

Ст.22 ЗАКОНУ передбачає відшкодування моральної шкоди у випадку порушення прав споживача.

 

В (Додатки) перера***те всі копії що Ви додаєте і т.д. Ви мабудь знаєте і сам.

Не забудьте викласти в (Прошу) все що Ви хочете щоб задовольнив суд, бо з тексту позовної ніхто Ваші прохання виловлювати не буде.

 

Добавлено через 11 минут

Згідно ЦПКУ

Стаття 109. Підсудність справ за місцезнаходженням відповідача

1. Позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

2. Позови до юридичних осіб пред'являються в суд за їхнім місцезнаходженням.

 

Стаття 110. Підсудність справ за вибором позивача

5. Позови про захист прав споживачів можуть пред'являтися також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування споживача або за місцем заподіяння шкоди чи виконання договору.

7. Позови, що виникають з діяльності філії або представництва юридичної особи, можуть пред'являтися також за їх місцезнаходженням.

8. Позови, що виникають з договорів, у яких зазначено місце виконання або виконувати які через їх особливість можна тільки в певному місці, можуть пред'являтися також за місцем виконання цих договорів.

 

Добавлено через 10 минут

Раджу іще звернутись із скаргою : ukc.gov.ua/

 

Реєструєтесь і по підказкам все викладаєте, дієво !

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Огромное спасибо!

 

И еще вопрос - на сколько реально поднимать вопрос морального ущерба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чуть переделал, хочу в среду идти с этим в суд... Воды вроде чуть есть но выкидывать её я не хочу. Все по сути и если убрать то теряется вся картина.

До Шевченківського районного суду м_корот.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чуть переделал, хочу в среду идти с этим в суд... Воды вроде чуть есть но выкидывать её я не хочу. Все по сути и если убрать то теряется вся картина.

 

У Вас нет резолютивной части иска - что конкретно Вы просите суд (взыскать ____ грн, ____ штрафа).

 

Непонятно с обоснованием сумм взыскания. Судя из иска Вы оплатили 4 тыс. грн., но Вам не поставили товар. Значит расторгнув договор Вы имеете право требовать возврата всей суммы.

 

Добавлено через 41 минуту

Уточните ЕГР (договори и/или печать) ответчика для подтверждения местонахождения.

Нужно сделать расчет пени, с указанием расчетного периода.

Иск подавать в 2 экземплярах (иск + приложения) + 1 иск для регистрации (если не будуте подавать почтой). Если почтой - с обратным уведомлением и описью вложения.

Ну и в целом иск нужно подкоректировать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас нет резолютивной части иска - что конкретно Вы просите суд (взыскать ____ грн, ____ штрафа).

Вы до последнего абзаца дошли? Он весь посвящен резолютивной части

 

Враховуючи вищевикладене я вимагаю від відповідача компенсації за придбання мною аналогічного товару, котрий він без будь-яких пояснень до цього часу не спромігся поставити, у розмірі 1 723.15 грн. Крім того, вимагаю від відповідача сплату мені пені згідно п. 6.1 укладеного ним договору – 0.3% від загальної суми договору (або 12 грн.) за кожен день просрочки до дати виконання взятих на себе відповідачем зобов’язань (1 920 грн станом на 21.07.2014). Прошу суд визначити датою виконання відповідачем своїх зобов’язань згідно укладеного договору дату фактичної сплати ним компенсації позивачу за придбання аналогічного товару.

 

Непонятно с обоснованием сумм взыскания. Судя из иска Вы оплатили 4 тыс. грн., но Вам не поставили товар. Значит расторгнув договор Вы имеете право требовать возврата всей суммы.

 

Простите, но Вы по-моему читали через строку. Мне поставили часть товара. Остальную часть мне пришлось докупать в другом месте. Итого я хочу:

1. компенсации за покупку в другом месте

2. компенсацию по штрафным санкциям.

 

Опять же, прочитайте мою цитату резолютивной части выше.

 

Уточните ЕГР (договори и/или печать) ответчика для подтверждения местонахождения.

А вот за это спасибо, действительно, идентификатор ответчика нигде не проскакивал.

 

Нужно сделать расчет пени, с указанием расчетного периода.

В резолютивной части разве не так?

 

Ну и в целом иск нужно подкорректировать.

Я ж для этого и обратился за помощью на форум :)

 

 

Друзья, иск отношу в суд завтра утром.

 

ОГРОМНАЯ просьба, если еще кто-то чем-то может помочь - помогите, пожалуйста, до вечера.

 

PS скоты должны быть наказаны! :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы до последнего абзаца дошли? Он весь посвящен резолютивной части

 

Это не юридические формулировки. Должно быть ориентировочно:

 

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. ____________:

 

ПРОШУ СУД:

1. Розірвати договір ...... № ___ від ____, укладений між __________ та ___________

2. Стягнути з _______________ на користь ____________ 1723, 15 грн.

2. Стягнути з _______________ на користь ____________ пеню у розмірі _____________ грн. за період _______________ .

 

Требование "визначити датою виконання відповідачем своїх зобов’язань згідно укладеного договору дату фактичної сплати ним компенсації позивачу за придбання аналогічного товару" суд не удовлетворит

 

Простите, но Вы по-моему читали через строку. Мне поставили часть товара. Остальную часть мне пришлось докупать в другом месте. Итого я хочу:

1. компенсации за покупку в другом месте

2. компенсацию по штрафным санкциям.

 

Опять же, прочитайте мою цитату резолютивной части выше.

 

 

Я прочитал еще раз Вашу последнюю редакцию иска. Я не вижу когда и на какую сумму Вам поставили часть товара

 

А вот за это спасибо, действительно, идентификатор ответчика нигде не проскакивал.

 

ЕГРПОУ нужен для того, чтобы проверить есть ли вообще это юридическое лицо, не прекращено ли оно, не находится в стадии прекращения и его юридический адрес.

 

Добавлено через 2 минуты

Добавьте те данные, с которыми Вы согласны, ЕГРПОУ и т.д. и разместите новую редакцию иска. Помогу Вам отредактировать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня штрафные санкции за каждый день просрочки. Они до сих пор договор не выполнили и штраф продолжает начисляться. Если я ограничу расчет санкций сегодняшним числом, а суд будет длиться год, то за этот год я ничего не получу. Почему не удовлетворит? В договоре достаточно четко прописано, за каждый день просрочки. Вот я и хочу получить за каждый, а не по состоянию на 22.07.2014.

 

Добавлено через 2 минуты

Я прочитал еще раз Вашу последнюю редакцию иска. Я не вижу когда и на какую сумму Вам поставили часть товара

 

Мне не предоставили никакие документы на подпись когда предоставляли эту часть. Да и дату я уже не помню, просто приехал парень и отдал мне 6 плиссе из 8ми. И сумму (часть) я высчитать тоже не могу, части плиссе разные по размерам и тканям. Т.е. это те вещи, которые я не могу гарантированно описать в иске.

 

По большому счету я мог написать что они мне вообще ничего не дали - у них нет доказательств. Но я же такой правильный, пишу только правду...

 

 

обновленный иск (в части моей хотелки в последнем абзаце)

Добавлено через 4 минуты

Відповідач:ТОВ «Горизонт», ЄДРПОУ 32944705

зареєстровано за адресою: 07443, Київська обл., Броварський район, селище міського типу Калинівка, ВУЛИЦЯ ІГОРЕВА, будинок 15,

фактичне місцезнаходження: 01021, м. Київ, проспект Перемоги, 16 офіс 73

тел.: 050-462-04-61; 044-251-28-28

Директор: Музиченко Ф.П.

 

Позовна заява

Про порушення прав споживача, розірвання договору купівлі-продажу, стягнення грошової суми за товар

17.01.2014 року я уклав з відповідачем договір про виготовлення та поставку систем захисту від сонячного світла «плісе» вартістю 4 000 грн. (копія додана), і згідно п.4.1 даного договору мною одразу ж в касу підприємства було внесена вся сума по договору, що підтверджує квитанція до прибуткового касового ордеру №77 (копія додана). Термін виконання робіт згідно договору становив 14 робочих днів.

Правовідносини, що виникли між сторонами урегульовані нормами Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів» та умовами укладеного між сторонами договору. Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов'язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору і вимог Цивільного кодексу, інших актів цивільного законодавства. Згідно ч. 1 ст. 530 ЦК України, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Згідно ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів. Згідно ст. 16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Згідно ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів», споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов’язані із порушенням їх прав.

В зазначений в договорі строк продавець не поставив мені даний товар. З моменту укладання договору строки поставки товару неодноразово переносились відповідачем без будь-яких офіційних повідомлень до мене. Як у визначені договором строки, так і тривалий час після закінчення цих строків, відповідач роботу в повному обсязі не виконав, сплачену суму 4 000 грн. та штрафні санкції згідно договору (0.3% від 4 000 грн. за кожний день прострочки) мені не повернув. На моє офіційне звернення (лист від 22.02.2014р) жодної відповіді відповідачем не надано.

23.02.2014р. я звернувся до Державної інспекції із захисту прав споживачів з даного питання. За моїм зверненням була назначена перевірка у Відповідача, під час якої директор ТОВ «Горизонт» Музиченко Ф.П. надав гарантійний лист про виконання своїх зобов’язань згідно з укладеного зі мною договору протягом 3-х днів а також виплатити штрафні санкції, котрі на той час склали 648 грн. (копія додано до позову). Взяті на себе зобов’язання згідно даного гарантійного листа виконані не були. Із суттєвим запізненням через декілька тижнів відповідач надав мені частину продукції, а за іншу частину працівник відповідача усно запропонував готівку в сумі, що була значно нижче ринкової вартості відсутнього товару (без сплати штрафних санкцій згідно договору). Мною була надана негативна відповідь на дану пропозицію, ніякі документи/акти мені на підпис надано не було.

В травні 2014р. я повторно звернувся до Державної інспекції із захисту прав споживачів з даного питання, була назначена повторна перевірка до відповідача. Дана перевірка не відбулась з провини відповідача (не надано доступу до офісу відповідача), копія наданої мені відповіді Державної інспекції із захисту прав споживачів надана у додатку по позову.

Ст.10 Закону України «Про захист прав споживача» передбачає, що споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт (надання послуг) і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступив до виконання зобов'язань за договором або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений строк стає неможливим.

Враховуючи, що відповідач грубо порушив строки, вказані в укладеному договорі, та строки в наданому відповідачем гарантійному листі (фактично підтвердивши свою неспроможність виконати взяті на себе зобов’язання та небажання пошуку компромісу), 13.06.2014 або через 122 дня після закінчення прописаного в договорі терміну на виготовлення та поставку товару, вказаному в договорі, я звернувся до іншого постачальника, з метою виготовлення аналогічного відсутньому товару, котрий був оцінений постачальником на суму 1 723,15 грн. (договір купівлі-продажу №428 від 13 червня 2014р., копія додана до позову). 18 червня або через два робочих дня після проведення мною оплати даний товар було вироблено постачальником та мною отримано, про що свідчить видаткова накладна №А0000000384 (копія додано до позову).

Враховуючи вищевикладене, прошу СУД:

1. Стягнути з відповідача компенсацію на користь позивача за придбання мною аналогічного товару, котрий відповідач без будь-яких пояснень до цього часу не спромігся поставити, у розмірі 1 723.15 грн.

2. Визначити датою виконання відповідачем взятих на себе зобов’язань згідно укладеного договору дату фактичної сплати ним компенсації позивачу за придбання аналогічного товару.

3. Стягнути з відповідача компенсацію на користь позивача згідно п. 6.1 укладеного договору – 0.3% від загальної суми договору (або 12 грн.) за кожен день просрочки до дати виконання взятих на себе відповідачем зобов’язань (1 920 грн станом на 21.07.2014).

 

Додатки, копії:

1. – договір від 17 січня 2014р. – 3 арк.

2. – квитанція до прибуткового касового ордеру №77 – 1 арк.

3. – гарантійний лист відповідача – 1 арк.

4. – лист від Держспоживінспекції України від 20.05.2014 №1319/К-1317-В

5. – договір купівлі-продажу аналогічного товару №428 та бланк-замовлення №002707/193 від 13 червня 2014р – 2 арк.

6. – видаткова накладна №А0000000384 від 18 червня 2014 р. – 1 арк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не буду мабудь влазити, раз Вам вже викладуть готову позовну заяву.

В Додатках Ви забули дописати Копія паспорту, копія інд коду (Вашого)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Огромное спасибо форумчанам за помощь, и отдельное мегаспасибо August за помощь в личке! Чуть с запозданием, но все же отнес иск в суд сегодня в обед. Да воздастся гадам по заслугам! :)

 

Буду держать в курсе, но уже в основной теме.

 

:flag1: - до чего же классный смайлик добавили...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...