Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вакансія для бухгалтера

Djentelmen

Рекомендовані повідомлення

Новостворене підприємство, з великими амбіціями щодо майбутнього, має вакансію для досвідченого фахівця в бухгалтерській справі.

Всі подробиці в приватному листуванні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новостворене підприємство, з великими амбіціями щодо майбутнього, має вакансію для досвідченого фахівця в бухгалтерській справі.

Всі подробиці в приватному листуванні.

 

головна дрібничка зарплата (чорна, сіра, біла, кольорова) і графік озвучте тут :D

 

темі АП :-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новостворене підприємство, з великими амбіціями щодо майбутнього, має вакансію для досвідченого фахівця в бухгалтерській справі.

Всі подробиці в приватному листуванні.

 

Открою Вам страшную тайну - полностью досвидченых бухгалтеров не бывает;) Так же как не бывает досвидченных врачей, строителей и тд. Специялизация - с. В каждой нише бухгалтерия-с разная. ;)Я думаю, стоит озвучить несекретные общепринятые требования, избавите и себя и кучу народа от лишних телодвижений.

Поэтому:

Специализация: произ-во, торговля (опт/розница), транспорт, стр-во, ВЭД, Ваш вариант

Опыт: что значить досвидченный? Месяц, год, 5, 10?

Должность: у Вас так и в трудовой напишете - досвідчений фахівець? Как минимум, есть бух, есть зам, есть глав, есть глав он же единственный

График работы желательно, возможно ли совмесительство, можно ли удаленно

И было бы неплохо - где географически?

Возраст: от - до. Могут ли досвидченные но подувявшие бороться с менее досвидченными но амбициозными длинноногими?:lol:

Ну и вилку зп хотя бы. От-до. Или токо от, или до:beer:

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

головна дрібничка зарплата (чорна, сіра, біла, кольорова) і графік озвучте тут :D

 

темі АП :-)

 

Жодних кольорів. Все прозоро і чесно. Власне я не маю відношення до проекту, але в силу обставин - буду перейматися та цікавитися всіма подробицями розвитку підприємства ;)

 

Добавлено через 37 секунд

Зарплата за результатами співбесіди (с) :)

 

Саме так ;)

 

Добавлено через 2 минуты

Открою Вам страшную тайну - полностью досвидченых бухгалтеров не бывает;) Так же как не бывает досвидченных врачей, строителей и тд. Специялизация - с. В каждой нише бухгалтерия-с разная. ;)Я думаю, стоит озвучить несекретные общепринятые требования, избавите и себя и кучу народа от лишних телодвижений.

Поэтому:

Специализация: произ-во, торговля (опт/розница), транспорт, стр-во, ВЭД, Ваш вариант

Опыт: что значить досвидченный? Месяц, год, 5, 10?

Должность: у Вас так и в трудовой напишете - досвідчений фахівець? Как минимум, есть бух, есть зам, есть глав, есть глав он же единственный

График работы желательно, возможно ли совмесительство, можно ли удаленно

И было бы неплохо - где географически?

Возраст: от - до. Могут ли досвидченные но подувявшие бороться с менее досвидченными но амбициозными длинноногими?:lol:

Ну и вилку зп хотя бы. От-до. Или токо от, или до:beer:

 

Всі подробиці в приватному листуванні-спілкуванні. Що не так??? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Озвучте хоча б сферу діяльності. Це найважливіше для бухгалтера.

Роздрібна торгівля. Докладніше - відповів приватним повідомленням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Озвучте хоча б сферу діяльності. Це найважливіше для бухгалтера.

 

Завтра "здам" вакансію і, сподіваюся, питання швидко вирішать професійні рекрутери. Але.. Якось не в"яжеться :( Маємо тисячІ вимушених біженців із Сходу та Криму, влаштовуємо їм побут, піклуємося про них і???

Запропонував сьогодні цю вакансію панянці одній (власне тому, що розповідала яка вона була класна "бухша" в мережі магазинів вдома (на Донбасі), результат і відповідь її: "1000 баксів - платитимеш?"

Друзі, руки опускаються. Я не розумію такої відповіді. Більше того знаю, що її сім"я з двома дітками, виживає на... увага?! - ПОЖЕРТВУВАННЯХ від нас.

Сказати, що здивований - це нічого не сказати :(

В приватних повідомленнях маю чіткі запити і питання від киян...

P.S. Тема актуальна. Сподівався, що переселенцям з Криму та Сходу - потрібна робота, яка (я гарантую) буде оплачена.

P.S.S. В зв"язку з таким ставленням, обмежу час запитів щодо вакансії - 22-гою годиною 15 липня 2015 року. Прошу мене зрозуміти. Претенденів - вистачає...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу закрити тему.

Вакансія - закрита.

П.С. Форумчанам робота не потрібна :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...