Строим Дом

Партнер раздела: Викна стар
Перезагрузить страницу

допоможіть визначити: косяк чи ні?

Старый 04.05.2016, 07:51   #1
Німець
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 129
Поблагодарили 16 раз(а) в 13 сообщениях
Question допоможіть визначити: косяк чи ні?

Купив квартиру в новому ЖК. Вчора виявив цікаву ідею будівельників (буде на фото). На питання людини з відділу продажів отримав відповідь, що це ще не закінчено! Але: ЯК вони планують те закінчити? В мому розумінні вікно має дорівнювати розміру пройому віконного! Чи вони закладуть той шматок над вікном? Як і чим? Надайте пліз аргументи для чіткого спору з забудовником, бо я не уявляю як вони то будуть доробляти (моє рішення таке: докласти цеглу внизу на висоту щілини!). Буду вдячний всім!
Миниатюры
image.jpeg  
Німець вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.05.2016, 10:41   #2
Яло
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 1,197
Поблагодарили 1,809 раз(а) в 1,041 сообщениях
Отправить сообщение для Яло с помощью AIM

Тут два варианта - либо действительно промахнулись в высоте, либо же специально оставили зазор для подшивки потолка (если окно подходит под самый потолок). Обычно, если нужен зазор, то вверху к раме пристегивают расширитель, но он стоит денег и в целях экономии могли установить без него. Зазор потом задуют пеной и закроют пенопластом или стадуром, что бы расход пены был меньше и, что бы пена не вываливалась наружу.
После заделки откосов - этого зазора видно не будет. Было бы хуже, если бы они не учли зазор, когда он там нужен.
Яло вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Эти 2 пользователя(ей) сказали Спасибо Яло за это полезное сообщение:
KuN (14.07.2016), Німець (04.05.2016)
Старый 04.05.2016, 13:39   #3
Алік
Супер старожил форума

Вы сказали Спасибо: 12,304
Поблагодарили 18,194 раз(а) в 5,951 сообщениях
Отправить сообщение для Алік с помощью AIM

Було би непогано знати рівень чистової підлоги та перевірити чи не занизько встановлені двері. Якщо не занизько, можна скористатися порадою Олі (Яло) або все ж таки їх підняти. Прослідкуйте чи добре будуть двері закріплені, вгорі поки що точок кріплення не видно жодної. Також викликає певні сумніви вертикальний імпост, судячи з вигляду, може бути заслабкий - отримаєте так звані "дриглі" або "холодець" замість надійної конструкції.
Алік вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо Алік за это полезное сообщение:
Німець (04.05.2016)
Старый 04.05.2016, 18:41   #4
Німець
Форумчанин

Цитата:
Сообщение от Алік Посмотреть сообщение
Прослідкуйте чи добре будуть двері закріплені, вгорі поки що точок кріплення не видно жодної. Також викликає певні сумніви вертикальний імпост, судячи з вигляду, може бути заслабкий - отримаєте так звані "дриглі" або "холодець" замість надійної конструкції.
В тому і проблема, що вгорі не закріплена рама і її немає до чого кріпити, на мій погляд! а імпост ПОТІМ можливо замінити чи це повністю нове вікно ставити? І ще: мене якось бентежить момент з піною на ппс в тому пройомі: адже двері при закритті відкритті будуть все ж хилитатися і та конструкція з піни та ппс розпадеться аж бігом! Як на мене то всі 4 сторони мають бути нерухомі (бетон, цегла тощо!)! Я помиляюся?
Старый 04.05.2016, 19:10   #5
Алік
Супер старожил форума

Вы сказали Спасибо: 12,304
Поблагодарили 18,194 раз(а) в 5,951 сообщениях
Отправить сообщение для Алік с помощью AIM

Важко оцінити розмір шпари по фото. Теоретично, 202-гі турбошурупи загнані на 50-60 мм у перемичку забезпечили би більш-менш нормальну жорсткість. Але, дійсно, надійніше буде підняти конструкцію.
Імпост замінити вже навряд чи вдасться, можна буде лише укріпити пілястровим підсилювачем. Спробуйте похитати його рукою в різних площинах чи сильно гнеться.
Алік вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо Алік за это полезное сообщение:
Німець (04.05.2016)
Старый 04.05.2016, 20:15   #6
Німець
Форумчанин

Цитата:
Важко оцінити розмір шпари по фото. Теоретично, 202-гі турбошурупи загнані на 50-60 мм у перемичку забезпечили би більш-менш нормальну жорсткість. Але, дійсно, надійніше буде підняти конструкцію.
Імпост замінити вже навряд чи вдасться, можна буде лише укріпити пілястровим підсилювачем. Спробуйте похитати його рукою в різних площинах чи сильно гнеться.
Буду на будові-зроблю фотки кращої якості та детальні.. Ну і пошатаю

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Важко оцінити розмір шпари по фото. Теоретично, 202-гі турбошурупи загнані на 50-60 мм у перемичку забезпечили би більш-менш нормальну жорсткість.
Саме головне: перемичка-зварена з металу!!!!!! На фото видно, якщо придивитися.
Старый 05.05.2016, 17:55   #7
eurowin
Новичок

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для eurowin с помощью AIM

Я думаю,что скорее всего застройщик ошибся с размерами. Скорее всего 0 (уровень пола) планировали сделать выше, но при строительстве он оказался на том уровне , на котором сейчас. Самый правильный выход из этой ситуации - установить сверху расширитель. Можно попробовать не демонтировать конструкцию, а защелкнуть расширитель, снять стеклопакет и турбовинтами (анкерными шурупами) закрепить раму к балке (перемычке) вместе с расширителем. Единственное уточнить у застройщика, какой профиль у вас установлен, чтобы подобрать расширитель... если это дверь(французский балкон) по фото не очень понятно.
Если окно - можно демонтировать, снизу выложить кирпичом или залить бетоном и заново установить окно. А вообще, по хорошему - посмотреть, что за окно установлено, какой профиль и стеклопакет, если однокамерный, то купить и установить новое теплое окно, пока не сделали ремонт.
eurowin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо eurowin за это полезное сообщение:
Німець (06.05.2016)

Текущее время: 23:02. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании