Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Геология, скважина в Осокорках

@nn@

Рекомендовані повідомлення

Собираемся строить дом в Осокорках.В первую очередь надо сделать геологию и пробурить скважину. Поделитесь опытом или посоветуйте специалистов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собираемся строить дом в Осокорках.В первую очередь надо сделать геологию и пробурить скважину. Поделитесь опытом или посоветуйте специалистов.

 

Скважина под погружной насос также можно использовать и насосную станцию в одну трубу на 40 м или на 70 качесвто воды не соответсвует питьевым гостам, скважина на 120-130 в две трубы только под погружной насос (Сеноманский горизонт) будет питьевого качества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Скважина под погружной насос также можно использовать и насосную станцию в одну трубу на 40 м или на 70 качесвто воды не соответсвует питьевым гостам, скважина на 120-130 в две трубы только под погружной насос (Сеноманский горизонт) будет питьевого качества.

 

НЕ ФАКТ!:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скважина под погружной насос также можно использовать и насосную станцию в одну трубу на 40 м или на 70 качесвто воды не соответсвует питьевым гостам, скважина на 120-130 в две трубы только под погружной насос (Сеноманский горизонт) будет питьевого качества.

 

Если дадите письменно гарантию, что вода будет питьевая, тоесть отвечать всем нормас СЕС (даже пусть Украинским) готов оплатить Вам такие работы. Но один нюанс,Вы делаете скважину, она работает 120 дней, после чего берем пробу и везем в КПИ шную лабараторию.... если вода не питьевая, работу не оплычиваю, если питьевая - деньги Ваши.... ИДЕТ ??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скважина на 120-130 в две трубы только под погружной насос (Сеноманский горизонт) будет питьевого качества.

Если дадите письменно гарантию, что вода будет питьевая, тоесть отвечать всем нормас СЕС (даже пусть Украинским) готов оплатить Вам такие работы. Но один нюанс,Вы делаете скважину, она работает 120 дней, после чего берем пробу и везем в КПИ шную лабараторию.... если вода не питьевая, работу не оплычиваю, если питьевая - деньги Ваши.... ИДЕТ ??

Шануйте себе. Те, що Simp випадково зморозив дурницю, не є підставою для зарозумілості.

Щоб було наглядніше: bgt, я можу погодитися на Ваші умови по свердловині, якщо Ви поставите за власний кошт в моєму новому будинку всю ту красу з Вашого робочого альбому. Але є один н'юанс: гроші я теж віддам через 120 днів, при умові, що в мене за цей термін не вискочить жодного прищика самі знаєте де. ІДЬОТ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если дадите письменно гарантию, что вода будет питьевая, тоесть отвечать всем нормас СЕС (даже пусть Украинским) готов оплатить Вам такие работы. Но один нюанс,Вы делаете скважину, она работает 120 дней, после чего берем пробу и везем в КПИ шную лабараторию.... если вода не питьевая, работу не оплычиваю, если питьевая - деньги Ваши.... ИДЕТ ??

 

Зачем Вам письменная гарантия если оплату Вы планируете после лабораторного заключения?

Если необходима питьевая вода на таких условиях, нет проблем главное чтоб была возможность оплаты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну со скважиной понятно, что нужна.:)

А вот геология зачем? Мне тут все говорят что в Осокорках геология не нужна - и так все понятно, а +- полметра, информация нестоящая... так говорят

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну со скважиной понятно, что нужна.:)

А вот геология зачем? Мне тут все говорят что в Осокорках геология не нужна - и так все понятно, а +- полметра, информация нестоящая... так говорят

 

Є хірурги - фахівці, що роблять розтин, розуміючи що всередині і як воно працює. Є м'ясники, яким вся ця наука не потрібна.

Бурові організації, що мають в штаті і геологів, і технологів бурової справи - перерахувати на пальцях, але вони є, до них (до хірургів) з своїм запитанням і координатами ділянки звертайтеся.

Рівень бурильщиків (м'ясників) Вам вже відомий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И не стОит забывать, что качественная скважина дешевой быть не может.

А так называемые буровики сделают "свисток" за пол цены для неосведомленного заказчика.

Кстати, из-за этих "свистков" и Сеноман уже порядочно загажен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є хірурги - фахівці, що роблять розтин, розуміючи що всередині і як воно працює. Є м'ясники, яким вся ця наука не потрібна.

Бурові організації, що мають в штаті і геологів, і технологів бурової справи - перерахувати на пальцях, але вони є, до них (до хірургів) з своїм запитанням і координатами ділянки звертайтеся.

Рівень бурильщиків (м'ясників) Вам вже відомий.

 

Плохой пример про хирургов Вы придумали :shock: Попали, как говорится, в яблочко, а вернее - в доктора :D

 

Хирурга Вы же по отзывам ищете, правильно? Или по красивому кабинету, корочке и куче дипломов прибитых на стенке????Или красивой рекламе на бигборде и по телеку???? Вот если мне скважину бурили ребята, отзывов о которых только на нашей улице десяток!и на соседних та же ситуация!

Так зачем же мне гнаться за пафосом "серьезных" компаний? и, кстати, цена у ребят не намного-то и ниже!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хирурга Вы же по отзывам ищете, правильно? Или по красивому кабинету, корочке и куче дипломов прибитых на стенке????

Хірурга, взагалі, вибирають по найменшому показнику померлих пацієнтів з великої кількості виконаних операцій. А такі мають і дипломи,і корочки, і кабінети.

Вот если мне скважину бурили ребята, отзывов о которых только на нашей улице десяток!и на соседних та же ситуация!

Так зачем же мне гнаться за пафосом "серьезных" компаний? и, кстати, цена у ребят не намного-то и ниже!

Рекомендація і нас складає до 75% договорів. І я щиро бажаю Вам, щоб хлопці з вашої вулиці теж стали пафосною, серйозною компанією. Якщо вони цього не зроблять, то, з часом, Ви будете обслуговуватися в чужій компанії, але дорожче.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хірурга, взагалі, вибирають по найменшому показнику померлих пацієнтів з великої кількості виконаних операцій. А такі мають і дипломи,і корочки, і кабінети.

 

Рекомендація і нас складає до 75% договорів. І я щиро бажаю Вам, щоб хлопці з вашої вулиці теж стали пафосною, серйозною компанією. Якщо вони цього не зроблять, то, з часом, Ви будете обслуговуватися в чужій компанії, але дорожче.

 

Ага, а процент смертности у них на бейджике, наверное, написан. Или на входных дверях. Кабинеты есть у всех, так положено. А корочки в столах валяются - приличные люди ими не хвастают )) так что, это не аргумент.:D

 

Ну а поводу скважини - я б с радостью пошел в нормальную компанию, но что ж мне было делать когда все более-менее толковые соседи - пользовались именно их услугами. А в компании Х на мой вопрос бурили ли они в осокорках - мне девочка по телефону ответила - "вроде да, но уже давно....". :o я в шоке был

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, а процент смертности у них на бейджике, наверное, написан. Или на входных дверях. Кабинеты есть у всех, так положено. А корочки в столах валяются - приличные люди ими не хвастают )) так что, это не аргумент.:D

Відсоток смертності у них на обличчях написаний, вхідних дверей, корочок у них немає, як і столів з кабінетами. А відповісти на Ваше простеньке запитання можуть тільки в стилі Мітрофанушки: "Нєзачєм учіть географію. Ізвозчік і так довєзьот!".

Пристойні люди ж, Ваша правда, не хизуються корочками, але мають відповідний професійний статус, який підтверджує їхній рівень краще будь-якого папірця.

Ну а поводу скважини - я б с радостью пошел в нормальную компанию, но что ж мне было делать когда все более-менее толковые соседи - пользовались именно их услугами. А в компании Х на мой вопрос бурили ли они в осокорках - мне девочка по телефону ответила - "вроде да, но уже давно....". :o я в шоке был

Мені теж шкода, що Ви не пішли далі передпокою.

 

Нє могу. Пойду пріму 300 капєль ефірной валєр'янкі.©

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відсоток смертності у них на обличчях написаний, вхідних дверей, корочок у них немає, як і столів з кабінетами. А відповісти на Ваше простеньке запитання можуть тільки в стилі Мітрофанушки: "Нєзачєм учіть географію. Ізвозчік і так довєзьот!".

Пристойні люди ж, Ваша правда, не хизуються корочками, але мають відповідний професійний статус, який підтверджує їхній рівень краще будь-якого папірця.

 

Мені теж шкода, що Ви не пішли далі передпокою.

 

Нє могу. Пойду пріму 300 капєль ефірной валєр'янкі.©

 

Вот приходите Вы в строительую компанию, а Вам сходу говорят: Ну мы иногда строили.....а цены у нас ого-го. А вы, наверное скажете: Это ничего, вы ж Фирма!!!!

ой, ладно, это уже философия пошла, почти флуд, пора закруглятся. И для спорт интереса и на будущее - что у Вас за компания и какая стоимость бурения 8-12 м скважини. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И для спорт интереса и на будущее - что у Вас за компания и какая стоимость бурения 8-12 м скважини. :beer:

 

“Что в молодости спорт, в старости – дрова, керосин и нитки.”© Повний безвихідь. Будемо щирими: Вас цікавить не назва компанії, а ціна, яка повинна бути нижчою, ніж у аматорів, які “оволоділи” технологією бурової справи переглянувши декілька разів ролик у YouTube.

Типовий приклад на сусідній гілці:

…. скважина 14 метр 125 мм трубой.Неделю назад бурили у меня ребята сборной электроустановкой - пробурили на 15 метров выняли сверло когда начали вставлять обсадную 125 трубу-первые 5 метров легко а последующие 5 вошли только на 3 метра.вердикт бурильщиков на 8 метров обвал .первая вода на 4 метрах.грунт почти полностью песок-глины почти нету.на чтото глубже денег нету.бурили по 270 грв метр
Простенька свердловина (“…на 8 метров обвал” :o для професіонала це – смішно) продемонструвала неспроможність бригади за 270 грн, яка не має відповідного оснащення інструментом бурової, не має і не володіє рецептурою приготування бурового розчину. З такими “майстрами” можна і далі грати у лотерею: пощастить – не пощастить.

Правильна послідовність дій: розрахунок вартості свердловини на підставі гідрогеохімічного і геологічного прогнозу шляхом вирішення зворотної задачі в три основних етапи: 1. спочатку розрахунок питного водопостачання об’єкту, 2. з урахуванням втрат на ймовірних фільтрах очищення води, визначення необхідного насосу, 3. в залежності від насосу – конструкція свердловини і ціна. Вартість готової свердловини залежить не тільки від матеріалів будівництва, але і від діаметру та глибини буріння, оптимальної конструкції свердловини, твердості або пливунності грунтів, типу бурового станку і його оснащення, відстані до об’єкта та інших чинників. Поставлене питання (“скока?”) не містить необхідної інформації для повноцінного розрахунку і обгрунтовання ціни. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

“Что в молодости спорт, в старости – дрова, керосин и нитки.”© Повний безвихідь. Будемо щирими: Вас цікавить не назва компанії, а ціна, яка повинна бути нижчою, ніж у аматорів, які “оволоділи” технологією бурової справи переглянувши декілька разів ролик у YouTube.

 

нееееее, не правда. Вот мне 65 метровая скважина маячит в ближайшем будущем, вот я и думаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу дать контакты человека, который мне делал, правда не на Осокорках, Бориспольский р-н. Но тем не менее можете набрать поинтересоваться...

 

050-598-43-94 Виктор Алексеевич

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
нееееее, не правда. Вот мне 65 метровая скважина маячит в ближайшем будущем, вот я и думаю...

 

Сергей, чем дело кончилось? Поделитесь.

Змінено користувачем serega.zsv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...