
АлександрБ.
Пользователи-
Публікації
2 636 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача АлександрБ.
-
Установка новой газовой плиты
АлександрБ. відповів у розділі Котли, радіатори, системи опалення, бойлери
А взагалі, чи є тут, на Форумі, газовики ? -
Установка новой газовой плиты
АлександрБ. відповів у розділі Котли, радіатори, системи опалення, бойлери
Ви не вірно сприйняли мій пост. Він був щирий, бо так, це дуже вдала та логічна квазі-відповідь на квазі-розвод. -
Установка новой газовой плиты
АлександрБ. відповів у розділі Котли, радіатори, системи опалення, бойлери
Дуже вдале рішення ! Як по логіці, так і по дотепності. Дякую. -
Установка новой газовой плиты
АлександрБ. відповів у розділі Котли, радіатори, системи опалення, бойлери
Це багатоповерхівка, Місце розташування, канал вентиляції, та усе таке інше - без змін, як і було за царя Гороха. Стару півдюймову сталеву підводку від старої плити відкрутив та здав у лом особисто. А саму плиту на вулицю витягли вже самі таргани, передчуваючи великі потрясіння. Зараз, після ремонту, треба підключити нову плиту. -
Установка новой газовой плиты
АлександрБ. опублікував темі в Котли, радіатори, системи опалення, бойлери
При покупке новой газ плиты, сказали, что гарантия будет только в случае подключения сертифицированным специалистом : - Киевгаз, - авторизованные сервисы. В Киевгазе (по телефону) начали выяснять : - сразу дайте адрес, - кто, зачем и на каких основаниях снял старую, что это незаконно (штраф ....). Пришло понимание, что впустив их в квартиру, проблем не оберешься ... Проект на работы по снятию старой, сами работы, Проект по установке новой, и т. д. Вопрос : Кто уже проходил через это ? Адреса лицензированных сервисов, советы, и прочее ... Или пойти по пути - забить на гарантию ? Спасибо. -
Так можна зробити, нарізати полоски ЕППС 20 мм, або й 10 мм. До речі, у такий спосіб ви можете заразом вирівняти низи брусків (майбутніх крокв) у прямі лінії, під правило. А також усі ці лінії крокв звести у одну спільну площину, котра буде зашиватися. Притягуючи бруски саморізами, можна виставляти їх у одну площину, під лазер.
-
Не покажу, це фото зі сходової площадки полікліники, 5 поверхівка, часів есесеру. Я до того, що тоді все робилося за типовими проектами, і там усьо було сто разів вирахувано и перевірено на минулих таких об'єктах. І, оскільки таке рішення бачу часто, то сумнівів у правильності його розрахунків та застосування виникати просто не може. Я ні в якому разі не ставлю під сумнів пояснення шановного andrey_ka. Просто таке пояснення не знаходить у мене усвідомлення та прийняття процесу. Можливо я не дуже відчуваю тонкощі гідравліки.
-
Дякую за відповідь. Все було би логічно, якщо би на вході теж була товста труба 1¼ з достатньою подачею. Але ж там, на вході, стоїть така ж тонка, як і на витоку. Кількість води, що заходить, має дорівнювати витоку. !0 літрів зайшло - 10 літрів вийшло. Звідки ж візьметься додаткова порція води, котра створює (може створити) затор перед другим радіатором ? І ще, у разі, якщо ваша версія правильна, - тоді можна стверджувати треба признати, що перед першим радіатором, на вході, також буде пробка. І чималенька, бо труба входу тонка. А це не правильно, тобто протирічить гідравличному розрахуну СО.
-
Приветствую. Часто вижу такую ситуацию : На чугунных радиаторах, когда две секции работают как один, составной радиатор, - патрубок-перемычка между самими радиаторами выполнен из толстой трубы, скорее всего 1¼" . А подводки к радиаторам выполнены более тонкой, вероятно ¾". Прошу объяснить, что это и зачем ? Какая физика здесь работает ? Фото ниже. Спасибо. . .
-
Теоретично, так ! Право власності залишається. Але, у результаті такої "діяльності" усіх великих учасників (за винятком приватної особи-власника, зрозуміло) цієї гри, - у власника ділянки періодично з'являється "необхідність" доводити сусіду це право. Нехай частково, у невеликих розмірах, зате платно. Від цього мають зиск усі гравці, за виключенням власника. А сусід, у відповідь, має доводити протилежне. Теж платно !
-
І ще одне питання виникло після цього посту : Був свідком процедури "з палкою" : Один дядько, з солідним пузом, вочевидь старший , був з якимось прибором, а другий, молодий спритний хлоп, лазив по кущах з рожевою палкою з грибом зверху. Він тіцяв палкою у різні кутки у чагарниках, палка тоненько попискувала. Він йшов далі, по межі. Так от, палка у моменти вимірювання була не строго вертикально, а х..знає як, під кутом, може градусів так зо 20. Причому нахили були у різні боки, то до сусіда, то навпаки. Зрозуміло, що там її важко поставити вертикально, бо кущі, гілки, забори, дерев'яні сортири ... Алеж, похибка при такому нахилі вийде теж сантиметрів 20-30. Отже суто технічне питання, чи може палка видавати координати у положенні, відхиленому від вертикалі ? Дякую.
-
По- перше, - дуже вдячний за компетентні розтлумачення. По-друге, - цікавить, чи має дядько повноваження (право) на втручання у Базу ? Тобто, чи може він у реальному часі вносити кореговані координати зі своєї палки у Базу ? Чи він може тільки "читати", а записують лише якісь інші, окремі, конкретні працівники, з правом втручання ?
-
У такому разі, бажано усе ж зробити отвори. І не забути про пароізоляцію зсередини. Будь-які отвори треба закривати решітками, від проникнення комах (оси, бджоли). Максимальний розмір отворіву решітці - 3 мм, тобто не більше. Вважається, що у такий отвір комаха вже не пролізе. Конфігурація отворів може бути довільна : - просто круглі діаметром 3 мм. - довгі, у вігляді прямокутників, наприклад 3 х 10, 3х20, ... Якщо, у подальшому, планується підщивка звісів, то це вирішується : - софітами з перфорацією. - карнізною вентіляційною решіткою (у рулоні).
-
Дякую. 1. Яке призначення будівлі ? - літня кухня, хозблок, сарай. - баня, сауна. - курник, 2. Грунт підлоги всередині будівлі буде відкритий, чи він буде закритий покриттям (бетон, цементний розчин, ...) ? .. це до того, чи будуть там присутні процеси, пов'язані з систематичним, істотним виділенням водяної пари ? Якщо пари не буде, то достатньо буде вже існуючих щілин, (або інших, які неминуче з'являться у процесі будівництва та подальшої експлуатації).
-
Так, як Ви й передбачали : Чому я так вирішив ? Та саме тому, що : Бо практично ніколи реальні, (ті що побудовані Чєлавєками) приміщення не бувають ідеальними геометричними хвігурами. Тобто, вони не мають ні прямих вуглів у 90 градусів, ні однакових довжин протилежних стін ... Та й ще багато чого вони мусили би мати, але, на жаль ! Що ми й бачимо на ескізі ТС-а. На сітку розкладки плитки нанесено фактичний контур приміщення. Контур вирівняно по нижній стіні (з дверима), як по базовій. І, можливо, ще й по лівій, мабуть лівий нижній кут виявився набільш приближеним до 90. Дві інші стіни - плитка підрізається по факту. Це видно у верхньому правому кутку. Так мені здалося.
-
Тоді чому не можна було просто по шву (зеленим) ? Щоби не різати плитку.
-
Тоді чому не можна було просто по шву (зеленим) ? Щоби не різати плитку. . .
-
А як Ви вирахували розташування цієї красної лінії ? Чому, з яких міркувань вона проходить саме так ?