
АлександрБ.
Пользователи-
Публікації
2 615 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача АлександрБ.
-
Так, як Ви й передбачали : Чому я так вирішив ? Та саме тому, що : Бо практично ніколи реальні, (ті що побудовані Чєлавєками) приміщення не бувають ідеальними геометричними хвігурами. Тобто, вони не мають ні прямих вуглів у 90 градусів, ні однакових довжин протилежних стін ... Та й ще багато чого вони мусили би мати, але, на жаль ! Що ми й бачимо на ескізі ТС-а. На сітку розкладки плитки нанесено фактичний контур приміщення. Контур вирівняно по нижній стіні (з дверима), як по базовій. І, можливо, ще й по лівій, мабуть лівий нижній кут виявився набільш приближеним до 90. Дві інші стіни - плитка підрізається по факту. Це видно у верхньому правому кутку. Так мені здалося.
-
Тоді чому не можна було просто по шву (зеленим) ? Щоби не різати плитку.
-
Тоді чому не можна було просто по шву (зеленим) ? Щоби не різати плитку. . .
-
А як Ви вирахували розташування цієї красної лінії ? Чому, з яких міркувань вона проходить саме так ?
-
Наклон лестницы, а следовательно, комфорт и безопасность зависят от многих факторов : - назначение подвала (частота посещения), - состав и возраст жильцов дома, - возраст основных посетителей подвала, - возможные изменения вышеперечисленных факторов в будущем. Стоило бы обдумать эти детали более целенаправленно. Осмелюсь порекомендовать свой подход к лестничным вопросам : - если нет очень весомых (практически неизбежных) ограничений в уже существующих конструкциях, или есть принципиальная невозможность изменения архитектурных решений, то : нужно проектировать максимально удобную лестницу, не считаясь ( в разумном смысле) с разовыми затратами. Они, эти разовые затраты, быстро забудутся, а дискомфорт от ежедневного пользования неудобной лестницей - останется с Вами навсегда. ... и не только для Вас. Мудрых решений и удачи !
-
Мені важко якось прокоментувати цю, наведену Вами, статистику. Але : 1. Ця тема була присвячена коронкам для отворів саме у плитці, а не у стінах ( ...чи бетон, ... чи цегла). Тому на моіх фото - Дістарівська коронка саме для плитки. Природньо, також маю і Дістарівську для стін. Теж нарікань не маю досі. Тому, саме як на мене, Ваша статистика іде трохи впереріз з моїм особистим досвідом. Але я не є прохвесіоналом та не працюю ними кожного дня. 2. Бетони, як і цегла - бувають різні. Я би навіть сказав, ну геть дуже різні. Наприклад, цегла-перепал за твердістю наближається до скла. А от мій перший бетон напрочуд легко шліфувався пінопластовою теркою. Я був у захваті від його ніжності, чисто зефір ! 3. Якщо вже й братися за встановлення порівняннь, то було би коректно порівнювати інструменти з однаковим принципом різання. Бо, алмазні інструменти, як відомо, працюють за принципом абразивного різання. А от та Епіцентрівська коронка з зубчиками з ТС, працює за принципом фрезерування. Тобто, порівнювалися різні технологіі, та ще й на різних матеріалах.
-
По-перше - це ціни минулого року. По-друге - це ціни на ноунейм. ДІСТАР - це геть зовсім інший рівеь цін. Але, і якість та довговічність - відповідна. На ДІСТАР, пам'ятаю, ще до війни була ціна трохи більше тисячі.
-
Дякую. А як герметику надати рівної та гладкої поверхні ? Щоби було, як імітація пластику. Це буде важко на такій довжині.
-
Приветствую. Остекление эркера, панелька. Сверху над самой рамой стоит доп. профиль. Над ним зазор по всей длине рамы (3 м), заполненный пеной при монтаже. Высота зазора (по всей длине): 15 - 25 -20 мм. В комнату видна эта полоска пены. Отделка бетонного потолка - минимальный слой гипса, это 2-3 мм, (плита ровная). Эта отделка не закроет пену. Вопрос : - как оформляется такой узел ? Видится два варианта : 1. Углубиться в этот зазор, вырезав часть пены (на какую глубину ?). Эту полость заполнить гипсом. Минусы : - рама вибрирует, и со временем гипс может выпасть. - нежелательно уменьшать слой пены от холодной улицы. 2. Пену не трогать. Видимый зазор закрыть чем-то (бруском, уголком, профилем ...). Чем именно ? Как его крепить к потолку ? Спасибо. Эскиз и фото - прилагаются. . .
-
Справа ще в тому, що регулярне споживання твердих сирів деяким типам організмів або взагалі протипоказано, або швидко спричиняє до виникненння подагри. Тому можна вживати безпечні страви, але наближені за смаком.
-
Спробуйте канапки з сирною "замазкою". Свіжий сир (той, що тварог) трохи поперчити, посолити, додати свіжу різану пертушку (багато). Можливі варіанти : додати часнику, замість перцю - коріандр, ... Додати ложку-дві майонезу (в мене саморобний), для пластичності. Перем'яти, і в холодильник. На сковороді підсмажити шматочки батону, хлібців, тощо ... як зазвичай на канапки. Намазати. Чудово пасує до білих вин.
-
Приветствую. Нужен качественный, надежный, комфортный, безопасный респиратор. ... не, лучше так : Безопасный, комфортный, качественный, надежный. Со стеклом-маской, которая не запотевает. Под маску должны умещаться обычные (не строительные) очки. Среда - бетонная, кирпичная пыль. Фильтры-расходники должны меняться и быть широкодоступны. Буду благодарен за советы и рекомендации от опытных.
-
... отож ! А чтобы следить за чистотой - нужно регулярно протирать, в том числе и поверхность самого герметика. От за шо я люблю герметики Sika, так это за качественную "резину" на выходе. Упругая, но достаточно плотная, не тянется и не рвется от случайно приложенного усилия, как дешевые соплеподобные силикончики. Со временем, по структуре и плотности, она становится похожей на резиновый уплотнитель, между оконной рамой и стеклопакетом. Да, они дороже, но разница в 100-200 грн за тюбик стоит того, чтобы получить в результате качественный долговечный шов.
-
А этот тоже ? : sikahome.com.ua/products/sanisil/
-
Если потребность разовая , и есть неукротимое желание посмотреть достопримечательности Березняков, - буду рад одолжить трещотку с 3/4 плашкой.
-
Ясно, ключевой момент : . . Ну, тогда только настойчивый поиск. Рекомендую тщательно проверить продавцов на Юности. Там можно найти все. В случае глобального отсутствия наличия искомого, - там же можно приобрести "трещотку". Они, как правило, бывают очень даже неплохи.
-
Так то воно так ... Але, якщо не зробити хоч якогось, твердого "фундаменту", то матеріал перегородки може, ймовірно, торкатись глиняної підлоги, котра долівка. А це призведе до зволоження матеріалу перегородки, особливо, якшо це ГКЛ. До того ж, зважимо на то, що ТС - дама. Тому, ми просто зобов'язані надати просту,вичерпну, авторитетну рекомендацію до дій. Що не підлягатиме сумнівам. Наприклад, можна порекомендувати наступні варіанти : 1. По лінії майбутньої перегородки викопати в долівці канавку 15 см шириною і 20 см глибиною. Залити цю канавку бетоном, і утопити у бетон дві чи три арматурини діаметром 8 мм. Поверхню бетону гладенько загладити. Прослідкувати, щоби домашні тварини ( кіт, собака, чоловік, миші ..) - не наслідили по свіжому бетону. На третій день на бетон покласти два шари руберойду. Все, можна монтувати перегородку. 2. Якщо нема можливості/бажання/часу/коштів на бетонні роботи ... По лінії майбутньої перегородки викопати в долівці канавку 12 см шириною і 15 см глибиною. Покласти у канавку 1-ий ряд повнотілої цегли на цементно-пісчаний розчин. На цей ряд покласти два прутки арматури або гладкої проволоки діаметром 8 мм. Поверх покласти 2-ий ряд цегли на той же розчин. Поверх цегли покласти 2 шари руберойду. Все, можна монтувати перегородку.
-
Який саме діаметр Вам потрібен ?
-
Можливо, не варто шукати BSPP (G) ... Справа у тім, що головкою (плашкою) нарізають наружну різьбу, тобто "папу". Конічна (BSPT) головка, природньо, дасть вам конічного папу, тобто морквиною. А конічний папа однаково комфортно заходить у любу "маму", що конічну, що циліндричну. Технічні регламенти дозволяють такі міжрасові шлюби з'єднання. support.ajax.systems/ru/pipe-threads-compatibility/ Таким чином, конічна головка (BSPT) є більш універсальною та затребуваною. Що і пояснює відсутність BSPP на ринку. Якщо ж Вам, все ж таки, потрібна саме циліндрічна різьба, - можна використати не головку для клупа, а звичайну цільнометалеву плашку. Їх повно. Наприклад : . .
-
Так, попередньо можна ще й таку операцію зробити. Це якщо ТС має час, бажання та неабияку скрупульозність. А головне - відповідну силу волі !