Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пробкові плити на шпакльовану стіну

Деніра

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна: зробили в кухні ремонт, але трошки "ступили": фартух зробили, а іншу стіну просто зашпаклювали і пофарбували..тепер проблема...всі плями на стіну "на пам"ять"залишаються.Тому, вирішили її чимось "захистити". Дивилися в супермаркеті - є коркові плити і бамбукові обої. Чи можливо їх приклеїти на стіну, щоб не здирати шпаклівку...просто: клей+плита(або обої)....Допоможіть, а то ми з чоловіком такі далекі....аж стидно:oОдна надія на Вас, дорогі форумчани!!!! Може якісь нові ідеї Ви знаєте...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НЕ только можно,но и нужно,шпаклёвка перед оклейкой-обязательна!Рекомендую пробку,т.к. бамбук во влажной среде имеет нехорощее свойство играть в размерах и вздуваться.,было пару раз.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви можете сміливо клеїти на пофарбованні стіни коркові плити , або бамбукові обої, застосовуючи спеціальні клея.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація наступна: зробили в кухні ремонт, але трошки "ступили": фартух зробили, а іншу стіну просто зашпаклювали і пофарбували..тепер проблема...всі плями на стіну "на пам"ять"залишаються.Тому, вирішили її чимось "захистити". Дивилися в супермаркеті - є коркові плити і бамбукові обої. Чи можливо їх приклеїти на стіну, щоб не здирати шпаклівку...просто: клей+плита(або обої)....Допоможіть, а то ми з чоловіком такі далекі....аж стидно:oОдна надія на Вас, дорогі форумчани!!!! Може якісь нові ідеї Ви знаєте...

 

Если созреете на пробковые плиты, то в этой теме я описывал как клеил пробку на стены, можете смело брать как руководство к пользованию.

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=59284&highlight=%EF%EE%EA%EB%E5%E9%EA%E0+%EF%F0%EE%E1%EA%E8+%F1%F2%E5%ED%F3

 

Но однозначно, перед поклейкой пробки или бамбука, стена должна быть пошпаклевана и погрунтована.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Вообще бамбук можно клеить даже поверх обычных обоев, главное знать какой клей использовать. Если "Титан" или "Дракон", то обои выступают в качестве грунта, главное чтоб эти же обои не пузырились, а крепко сидели на стене.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще бамбук можно клеить даже поверх обычных обоев, главное знать какой клей использовать. Если "Титан" или "Дракон", то обои выступают в качестве грунта, главное чтоб эти же обои не пузырились, а крепко сидели на стене.

 

Уважаемая, а вы работали названными клеями? Или слышали, что можно и советуете, то что я бы врагу не посоветовал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для тех,кто не в курсе-ДРАКОН-это худший из худших клеев,которые есть на рынке.Не вздумайте покупать.Запомните и передайте другим!!!!:evil:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Работала, при чем не однократно, клей меня устраивает во всем - и цена и качество поклейки.

Я не знаю какой клей у Вас там на рынке, но у нас Титан самый оптимальный клей - его хватает относительно дольше остальных, и он дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...