Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю участок в Дударkовe, Бориспольского р-на.

Panov

Рекомендовані повідомлення

Куплю участок от 6-8-10-12-20 соток в Дударkове Бориспольского р-на,

Сумма, которую планируется потратить на покупку участка - 8 -10 к.уе.

Условия - участок "под застройку", не садоводчество, наличие электроенергии не далее "одного столба", газ не важен, но приветствуется. Участки "на Молодежной" не интересуют.

Возможна покупка участка "на двоих", если участок большей площади.

 

Спасибо за предложения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть часть участка - 5 соток, по 1000 у.е. \ сотка, свет газ по улице. Ищется покупатель.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть часть участка - 5 соток, по 1000 у.е. \ сотка, свет газ по улице. Ищется покупатель.

 

размеры участка, что с подъездом, коммуникациями...??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

размеры участка, что с подъездом, коммуникациями...??

 

23 глубина, посчитайте сколько по фасаду, реально немного больше чем 5 соток, дорога высыпана щебнем, колдобин нет, ЛЭП на противоположной стороне дороги, газ по улице, стоимость установки столба на участок пока уточняю... Если есть у кого заинтересованность - пишите в личку...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куплю участок от 6-8-10-12-20 соток в Дударkове Бориспольского р-на,

Сумма, которую планируется потратить на покупку участка - 8 -10 к.уе.

Условия - участок "под застройку", не садоводчество, наличие электроенергии не далее "одного столба", газ не важен, но приветствуется. Участки "на Молодежной" не интересуют.

Возможна покупка участка "на двоих", если участок большей площади.

 

Спасибо за предложения.

 

Можу Вам запропонувати свою власну земельну ділянку в Дударкові 8+8 соток. Можете придбати як 8 , так і 16 разом. Ділянка знаходиться на кінці села. Газ+світло недалеко ( скільки метрів до найближчого стовба зараз не скажу, але якщо Ви захочете знати, то на вихідних можу відписати точно). Дуже гарне місце для будівництва свого будинка. Поруч ліс (багато ліщини), в дитинстві часто їздили на пікніки. Одним слово мальовниче, затишне місце. Транспортна розв*язка дуже хороша. Кожних 30-40 хв маршрутки на Київ. 4 рази на день на Бориспіль.

Вартість за 1 сотку = 1,5 тис. дол.

Якщо Вас зацікавило, пишіть в ПП або мені на емейл, або сюди в гілочку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Вас зацікавило, пишіть в ПП або мені на емейл, або сюди в гілочку

 

давайте тут напишемо, можливо, ще комусь буде корисна інформація.

Я сьогодні виіжджаю дивитись ділянки, завтра вранці там буду. Якщо залишите адресу - постараюсь заіхати подивитись.

 

А як все ж таки там з комунікаціями?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседи продают. Один 20-ть соток, другой 25. Коммуникации рядом. Вроде как по 1куе/сотка.

Район ,,срубов,,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соседи продают. Один 20-ть соток, другой 25. Коммуникации рядом. Вроде как по 1куе/сотка.

Район ,,срубов,,

Были там сегодня - где первый номер никто не подсказал, соседи сказали что участки не по 1000 а по 4000 у.е..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
Можу Вам запропонувати свою власну земельну ділянку в Дударкові 8+8 соток. Можете придбати як 8 , так і 16 разом. Ділянка знаходиться на кінці села. Газ+світло недалеко ( скільки метрів до найближчого стовба зараз не скажу, але якщо Ви захочете знати, то на вихідних можу відписати точно). Дуже гарне місце для будівництва свого будинка. Поруч ліс (багато ліщини), в дитинстві часто їздили на пікніки. Одним слово мальовниче, затишне місце. Транспортна розв*язка дуже хороша. Кожних 30-40 хв маршрутки на Київ. 4 рази на день на Бориспіль.

Вартість за 1 сотку = 1,5 тис. дол.

Якщо Вас зацікавило, пишіть в ПП або мені на емейл, або сюди в гілочку

 

Пропозиція актуальна.

Можете приїжджати дивитися на ділянку.

Можливий розумний торг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...