Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Perforator21

Пользователи
  • Публікації

    452
  • Зареєстрований

  • Відвідування

1 підписник

Персональная информация

  • Откуда
    Київ->Прага->Джидда->ЗСУ
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

Perforator21's Achievements

Активный участник

Активный участник (5/13)

  • Начало популярности
  • Преданный форуму
  • Популярность
  • Первый пост
  • 10 комментариев

Recent Badges

182

Репутація

  1. Красно дякую, механізм подачі перевірили ще з самого початку, подає рівномірно ну и звук дуги теж нормальний, струмозйомний наконечник та зєднання маси теж ок. Була підозра на чистоту СО2, проте шов не виглядає окисленим. Сьогодні перед зварюванням заставив при мені зробити розделку країв (думав може мастила чи інший бруд у ванну попадає) результат без змін: шов ок, но в процесі розбрискується набагато більше ніж я звик бачити... На ноунеймі з епіцентра позначення марки дроту немає. Не виключено що якійсь флюкс-дріт по запарі купили. Замовлю мабуть Св08Г2С у ДНІПРО-М (бо з логістикою у них за моїм досвідом все більш-менш ок) і подивлюсь.
  2. Фрай, красно дякую! Наразі ключи є, зараз відкатуємо організаційні/технологічні процеси, якщо згодом зявиться розуміння що чогось спеціалізованого не вистачає, обовязково звернуся.
  3. Панове, практично з нуля розгортаємо ремонтну майстерню в одній з бригад ЗСУ, стоїть задача зварювання напівавтоматом нелегірованих вуглецевих сталей у атмосфері СО2. Якого виробника зварювального дроту Ф0,8 мм порадите? Бо поспіхом взяли якійсь дріт в епіцентрі (біла коробка, всередині сріблястий герметичний пакет з катушкою 1 кг, ноунейм) і кількість/інтенсивність бризок явно виходить за межі розумного. В режимах зварювання я більш-менш впевнений, бо по-перше є досвід, по-друге спробували вже різні режими, провар є, валік нормальний, звук дуги нормальний, но при роботі відчуття наче бенгальські вогні палиш.
  4. трохи помилились. Разів так в 10. Пруф: uk.wikipedia.org/wiki/Солоність_морської_води
  5. З мого особистого досвіду (Київщина, невкривна культура), маю 4 сорта: 1) Юпітер, однозначно вартий уваги, дійсно невибагливий сорт, єдина особливість на яку варто звернути увагу - характерний ізабельний смак. Но це вже стосується персонального відчуття прекрасного кожного споживача. На віно теж можна, но тільки в купаж (як на мій смак). 2) Також нормально зимує Аркадія (но потребує обробок від грибкових хвороб). Як на мене дуже крутий по смаковим якостям столовий сорт (для віна категорично не підходить). 3) Піно-Грі сутто вінний сорт, невибагливий, віно виходить чудове, но як столовий взагалі ні про що. Можу порадити тільки на віно. 4) Лівія - у мене вона виявилась занадто чутлива до грибкових хвороб, обробляти за промисловими стандартами я не планую, тому у мене вона кандідат на видалення. Тож я особисто не раджу, хоча багато віноградарів кажуть що у них він нормально росте. Ще загальна порада: бажано на вертікальну площину і на горизонтальну мати два окремих куща. Бо маючи простір на даху, кущ буде переважно розвивати зелену массу там. Якщо треба подробиці - гугліть "вертикальна полярність вінограда"
  6. UPD: Автівки у мене всі досить легкі (найважча 1800 кг сухої ваги по паспорту) но за несучу здатність плитки особливо хвилюватися не варто. З агротехнікою набагато більше ньюансів.
  7. Я використовую з квітня 2024 на парковці+заїзд. Там де автівка стоїть постійно (одна автівка у нас майже не використовується), нічого не росте, но там де автівка щоденно виїзжає на роботу- більш-менш. Для себе вирішив що в наступну відпустку повибираю грунт з комірок на глибину 20-30 мм вниз від "нуля", щоб не було безпосереднього контакту колеса з коренями трави. І стригти як звичайний такий газон теж не можна, треба залишати набагато більшу висоту, бо трава дуже чутлива до вигорання в такий системі (на фото з поливом - спроби реанімації після підстригання до висоти англійських газонів, но все даремно, простіше досіяти). Також є деякі питання по прибиранню скошеної трави - граблі не працюють (дивись фото з двома автівками), найкраще купити повітродуйку. Ну і у породістих дівчат на підборах після коктейлів є суттєві складнощі у пересуванні по такий поверхні (можливо було варто зробити якусь окрему стежку для приїзжаючих панянок зі звичайного ФЕМу). Но за сумою переваг і недолікив вважаю для себе таку решітку більш прийнятним варіантом ніж звичайні ФЕМи.
  8. Питання зовсім не по темі, но якщо буде ваша ласка розкажить як ваше враження від реле SONOFF. Бо ціна приваблива но з точки зору експлуатаційної надійності - є сумніви (чи не глючить, не втрачає мережу ві-фі, чи доступні хмарні сервіси)
  9. Порожня ділянка на продаж в тих краях є: Кадастровий номер: 3223186803:02:001:0080. Призначення: під забудову. Сусіди побудувались, асфальт, поруч якщо знаєте місцевість КГ "Сонячна долина", на дільниці будівельний вагончик, заведена електрика - прямий договір обленерго.
  10. Дякуємо, не треба вам мобілізуватися. Тут хлопці іншу армію і країну намагаються побудувати, не ту де 3,1415здят все до чого можуть дотягнутися.
  11. Думаю цілком достатньо... Взагалі ви маєте розділити весь ремонт на три етапи: 1) Огороджуючи конструкції (дах, стіни, вікна встановлені та не протікають) 2) інженерні системи (електрика, вода, опалення, інтернет) 3) внутрішнє оздоблення - кахель, шпалери, фарбування. Доки не закінчили попередній етап, до наступного краще не переходити.
  12. Щодо цвілі скажу крамольну думку: а) якщо температура та вологість будуть сприятливим - в середньостроковій переспективі вона з'явиться незалежно від термоядерності хімії. б) Якщо буде достатньо сухо - вона перестане рости навіть без обробки, вам залишиться тільки видалити (чи замаскувати) зовнішні прояви старих колоній. П.С.: Мав до війни багаторічний досвід боротьбі з цвіллю у власній ванній багатоквартирного будинку. Проблема вирішилась тільки кардинальною переробкою вентиляції. До цього пляіснява примудрялася жити навіть на епоксідній затирці.
  13. Історія з мобілізацією до 25 років дійсно дивна. Чесно кажучі у мене немає прийнятного пояснення крім відверто езотеричного: то не воєнком а сам Одін перетворившись на воєнкома раздає запрошення на Рагнарєк, коли в останній битві боги зійдуться з силами зла, чудовиськами та йотунами. Якщо приняти це припущення за рабочу гіпотезу -- не варто гнівити богів відмовляючись від повістки.
  14. Панове, підкажить будь ласка: 1) Яка наразі справедлива ціна у Києві на роботу підсобника (носити/копати) за день? 2) Де найкраще шукати? ОЛХ? Работніки? Кабанчик? Вокзал?
×
×
  • Створити...