-
Публікації
448 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Perforator21
-
З мого особистого досвіду (Київщина, невкривна культура), маю 4 сорта: 1) Юпітер, однозначно вартий уваги, дійсно невибагливий сорт, єдина особливість на яку варто звернути увагу - характерний ізабельний смак. Но це вже стосується персонального відчуття прекрасного кожного споживача. На віно теж можна, но тільки в купаж (як на мій смак). 2) Також нормально зимує Аркадія (но потребує обробок від грибкових хвороб). Як на мене дуже крутий по смаковим якостям столовий сорт (для віна категорично не підходить). 3) Піно-Грі сутто вінний сорт, невибагливий, віно виходить чудове, но як столовий взагалі ні про що. Можу порадити тільки на віно. 4) Лівія - у мене вона виявилась занадто чутлива до грибкових хвороб, обробляти за промисловими стандартами я не планую, тому у мене вона кандідат на видалення. Тож я особисто не раджу, хоча багато віноградарів кажуть що у них він нормально росте. Ще загальна порада: бажано на вертікальну площину і на горизонтальну мати два окремих куща. Бо маючи простір на даху, кущ буде переважно розвивати зелену массу там. Якщо треба подробиці - гугліть "вертикальна полярність вінограда"
-
UPD: Автівки у мене всі досить легкі (найважча 1800 кг сухої ваги по паспорту) но за несучу здатність плитки особливо хвилюватися не варто. З агротехнікою набагато більше ньюансів.
-
Я використовую з квітня 2024 на парковці+заїзд. Там де автівка стоїть постійно (одна автівка у нас майже не використовується), нічого не росте, но там де автівка щоденно виїзжає на роботу- більш-менш. Для себе вирішив що в наступну відпустку повибираю грунт з комірок на глибину 20-30 мм вниз від "нуля", щоб не було безпосереднього контакту колеса з коренями трави. І стригти як звичайний такий газон теж не можна, треба залишати набагато більшу висоту, бо трава дуже чутлива до вигорання в такий системі (на фото з поливом - спроби реанімації після підстригання до висоти англійських газонів, но все даремно, простіше досіяти). Також є деякі питання по прибиранню скошеної трави - граблі не працюють (дивись фото з двома автівками), найкраще купити повітродуйку. Ну і у породістих дівчат на підборах після коктейлів є суттєві складнощі у пересуванні по такий поверхні (можливо було варто зробити якусь окрему стежку для приїзжаючих панянок зі звичайного ФЕМу). Но за сумою переваг і недолікив вважаю для себе таку решітку більш прийнятним варіантом ніж звичайні ФЕМи.
-
Порожня ділянка на продаж в тих краях є: Кадастровий номер: 3223186803:02:001:0080. Призначення: під забудову. Сусіди побудувались, асфальт, поруч якщо знаєте місцевість КГ "Сонячна долина", на дільниці будівельний вагончик, заведена електрика - прямий договір обленерго.
-
Дякуємо, не треба вам мобілізуватися. Тут хлопці іншу армію і країну намагаються побудувати, не ту де 3,1415здят все до чого можуть дотягнутися.
-
Відновити. Зберегти. Щоденник шаленої)
Perforator21 відповів у розділі Ремонт (будинку або квартири)
Думаю цілком достатньо... Взагалі ви маєте розділити весь ремонт на три етапи: 1) Огороджуючи конструкції (дах, стіни, вікна встановлені та не протікають) 2) інженерні системи (електрика, вода, опалення, інтернет) 3) внутрішнє оздоблення - кахель, шпалери, фарбування. Доки не закінчили попередній етап, до наступного краще не переходити. -
Відновити. Зберегти. Щоденник шаленої)
Perforator21 відповів у розділі Ремонт (будинку або квартири)
Щодо цвілі скажу крамольну думку: а) якщо температура та вологість будуть сприятливим - в середньостроковій переспективі вона з'явиться незалежно від термоядерності хімії. б) Якщо буде достатньо сухо - вона перестане рости навіть без обробки, вам залишиться тільки видалити (чи замаскувати) зовнішні прояви старих колоній. П.С.: Мав до війни багаторічний досвід боротьбі з цвіллю у власній ванній багатоквартирного будинку. Проблема вирішилась тільки кардинальною переробкою вентиляції. До цього пляіснява примудрялася жити навіть на епоксідній затирці. -
Історія з мобілізацією до 25 років дійсно дивна. Чесно кажучі у мене немає прийнятного пояснення крім відверто езотеричного: то не воєнком а сам Одін перетворившись на воєнкома раздає запрошення на Рагнарєк, коли в останній битві боги зійдуться з силами зла, чудовиськами та йотунами. Якщо приняти це припущення за рабочу гіпотезу -- не варто гнівити богів відмовляючись від повістки.
-
Як раз той випадок коли варто або хрестик зняти, або труси натягнути.
-
Це 140 наказ МОУ. В принципі цей наказ стосується тільки оперативних і бойових документів, но за армійською звичкою навіть рапорт на відпустку вимагають чорним кольором.
-
До вищепереличеного від себе добавлю: блокнот кішенькового розміру, автоматичний олівець, чорну гелеву ручку. Якщо офіцер - самий маленький ліхтарик-брелок в темряві подивитися на мапу + самий простий компас. Якщо є місце - моток пакувального скотчу. 2-3 голки та нитки. Плотний пакет для сміття літрів на 100. Пакет вставляєте в наплічник речі кладете в пакет, не промокнуть. Ще один такий самий пакет - на перший час доки не видадуть дощовик. Вся форма зараз дуже якісна, но зайва пара трусів та шкарпеток не завадить. Присипку для немовлят (берці трохи парять ноги). Пластир. Ще можна маленьку пачку вологих серветок. Навушники, щоб в казармі нікому не заважати. На телефон нафоткати основні цивільні документи (паспорта, діпломи, права) - іноді потрібно прикласти саме копію, роздруківки з ДІЇ не завжди підходять.
-
1) Погано уявляю як реалізувати захист кабельної лінії з постійним струмом 25-30 А. 2) Ресурс радіорозетки при комутації постійного струму теж під великим питанням. 2.5) Якщо вже кортить зробити мережу на постійному струмі, раджу робити мінімальної потужності, тоді навіть колхозний варіант буде відносно безпечним з пожежної точки зору.
-
Це точно... Вже 14 місяців сижу без ротацій під Бахмутом, час від часу заходжу на форум згадати як воно було в минулому житті.
-
Чисто в якості вангування: Дешеві блоки живлення ЛЕДів зашумляють високими гармоніками мережу. Можливо тому датчики і бісяться. Тимчасово поставте малопотужну лампу розжарювання замість блока живлення ЛЕДів. Якщо не допоможе - проблема в датчиках, не факт що вони дозволяють паралельне підключення, можливо прийдеться робити гальваничну розвязку (сухий контакт).
-
Якщо колхозінг вас не лякає, можна в бік елементів пельтьє подивитися. Типу як в автохолодильниках.
-
Пораджу в першу чергу перевірити стан отмостки та водосточки, не виключено що десь іде багацько води під фундамент. Також бажано поставити гіпсові маячки щоб розуміти динаміку процесу - чи продовжує просідати стяжка чи застабілізувалась. Якщо все іде "from bad to worse" шляхи вирішення ви вже знаєте: або повністю переробляти підлогу по грунту або уретек чи аналоги.
-
ПНБ черз скло працює аж бігом, тепловізор - ні.
-
написав в приват.
-
600+ переглядів, 0 донатів P.S.: Якщо орки посунулась (а точніше ЗСУ їх відсунули) від вашого рідного міста, це не означає що війна закінчилась... Ані для мене, ані для вас. І ЗСУ і тилу ще багато чого потрібно зробити заради перемоги.
-
Як на мене з точки зору мінімізації затрат краще брати звичайний бінокулярний ПНБ (НЕ тепловізор) з кріпленням на каску. Інакше знадобиться купляти окрему систему в автівку, і окрему для пішого пересування. Ну і автівка на фронті - витратний матеріал, немає сенсу вкладати в неї багацько коштів, великий ризик що більше ніж декілька місяців вона не проживе. Також важливо ще в тилу переконатися що абсолютно всю підсвітку в салоні можна відключити - навіть підсвітка кнопок дуже сильно "забиває" картинку в ПНБ. Те саме стосується габаритів і стоп-сигналів. В ідеалі мати в салоні додатковий перемикач: режим "фронт" (вся підсвітка і стоп-сигнали відключені) і режим "ППД" - все працює штатно. З ІЧ підсвіткою я б не бавився - якщо у ворога є ПНВ, підсвітка буде демаскувати автівку не менше ніж увімкнені фари.
-
Друзі, нажаль не вдалося знайти ковролін серед форумчан, тому плануємо купити ковролін б/у з виставки ось тут: www.olx.ua/d/obyavlenie/kovrolin-vystavochnyy-b-u-IDHUATW.html Прошу допомогти фінансово. Орієнтовний бюджет 32 тис. грн. Звіт викладу тут. Фото військового квитка з відміткою про мобілізацію надам у приват (по запиту). Номер картки для збору: 4441 1144 4401 9317 (моно)