Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

OlegArh

Пользователи
 • Публікації

  4 064
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача OlegArh

 1. Вату вставляти у "распор" поміж кроквами та коміном, як і поміж лаг. Пиблизно, як на малюнку. Ніякий клей не потрібен.
 2. Своїй мамці, чи самиці таке кажи, опущенець.
 3. Можливо, щьо ті дочки і належать якось до Пінчука, але чим вони можуть торгувати на теріторії РФ? Хіба що своїми акціями. Що до збільшення прибутку: пару днів тому, на Інтерпайпі була велика цабе з Київа... Так от, виробництво труб ~ 5 % від початку війни. Колеса - 17 %. Загальна виплавка сталі лише на 20%... Це все від стану на початок війни. Але... немає експорту, тобто немає реального прибутку, так звідкіля будуть податки на раші? Та сама картина на Арселор-Міттал - все тількі на внутрішній ринок.
 4. Афігеть... Одна "дочка" наїхала на другу "дочку", при тому, щьо обидві були створені за межами і Росії, і України. А де ж ту той самий дніпровський Інтерпайп, який ПОВТОРЮЮ, вже понад 5 років не випускає основної продукціі - тоб то труб? Там був ще колісний цех, який належить(ив) росіянам, ще із початку 2000-х років. Стосовно самог І, маленький екскурс у технологічний стан: - потужність необхідної єлектроенергії, тількі дніпровської частки (вклячаючи Інтерпайп-Сталь), складає 9 МВт єлектики. Дніпровська ТЕЦ (ДТЕК), до війни виробляла 21 МВт, з яких ~ 18 йшло на сам Дніпро та обл. Недастаючі МВт були залучені із ЗАЕС. Я не знаю скількі виробляє ДТЕК (Дніпро) після 24.02.2022, але Значно меньше за довоєнний час. Про ЗАЕС - промовчимо. Вивод: як може сплачувати налоги, підприємство, яке не працює за відсутності електропотужностей? А ще ж треба "годувати" Новомосковський та Нікопольский трубний заводи. Добре - Новомосковський трубний "помер" давнісінько, а щьо робиться у Нікополі, самі, мабуть чули... Ось и питаннячко: якщьо немає виробництва, то, як казав ненавісний Бездомному В.В. Высоцкий: "ГДЕ ДЕНЬГИ, ЗИН?"
 5. мне монописуально мнение от сук@втіка ...
 6. То, скоріш "консерва", але перероблена після сроку придатності.
 7. Я все не мог понять, откуда у тебя такое пристрастие ко всякой мрази, а теперь понял - Портников, он же реальный педераст (даже видео имеется). Совпадение? Не думаю... (с)
 8. От так розгонюють кацапське ІПСО... Та ще й газетно-кацапським шрифтом interpipe.biz/media/newsone/526 "В українських ЗМІ відновилась медіа-кампанія з дискредитації іміджу ІНТЕРПАЙП Цього тижня в українських засобах масової інформації відновилася брехлива та замовна недоброчесними конкурентами медійна кампанія з дискредитації іміджу ІНТЕРПАЙП щодо нібито ведення бізнесу у російській федерації після 24 лютого 2022 року. ІНТЕРПАЙП цілком та повністю спростовує ці брехливі звинувачення." Друже Іванов, ТЩАТЕЛЬНЕЕ НУЖНО БЫТЬ, КОГДА 3,14ШЬ. P.S. Для особо "одаренных" финансистов: откуда прибутки и налоги, если головная фирма не работает почти 5 лет?
 9. І куди перевіз свої "кирпичи"?
 10. Чем постоянно дрожать за свою совдеповскую шкуру, может лучше, что бы тебя повесили? 😂
 11. А шо, "мова" на російську перекладаєтся якось по іньшому? 😃 Чи Вам невідома ніяка мова?
 12. А Мусоргский порохнявый бухал (с). )))
 13. Не виправдовуюсь, а пропоную вчити мову. Та й какао-боби ніколи в нас не ростимуть - в нас немає потрібного клімату. А ось для конепельки, кажуть, земля дуже родюча...
 14. Канешна, бо, по-перше: кава боби у Україні не ростуть; тому, по-друге: пишіть "шоколат українського виробництва". Вибачаюсь за прискіпливість, але вуха ріже.
 15. А шо, вже з`явився український шоколад? І де ростуть ці чудо боби?
 16. Ну, криворнос - еще тот хенерал... Его поперли из ЗСУ ссаными тряпками, так он шаро@бится по всяким желтым каналам и готов хоть с кацапами сотрудничать, абы насрать нынешней власти.
 17. БРЕХНЯ!!! Нагадаю не я, а ВВС: << 1 октября 2019 г. "Согласовали "формулу Штайнмайера" для ее имплементации в украинское законодательство, - подтвердил полномочный представитель России в группе Борис Грызлов. - Таким образом, согласован порядок введения в действие закона об особом статусе отдельных районов Донецкой и Луганской областей". Спецпредставитель ОБСЕ Мартин Сайдик пояснил, что текст "формулы Штайнмайера" подтвержден письмами в его адрес, подписи стоят под отдельными письмами - единого текста нет. >> Та ще трішечки: <<представитель действующего председателя ОБСЕ Мартин Сайдик, комментируя итоги заседания, сообщил, что члены ТКГ и представители ОРДЛО «подтвердили текст „формулы Штайнмайера“» письмами в его адрес. Письма, подписанные представителем ОБСЕ, российской стороной, представителями непризнанных республик и Леонидом Кучмой от Украины>> Кучма - та ще падлюка. A це те, що сказав Зеленський: <<Никаких выборов под дулами пулеметов там не будет, - пообещал Зеленский. - Мы подготовим все предохранители. Мы с вами никогда не пойдем на то, чтобы проводить выборы, если там есть военные>>
 18. Так, шоколадний блазень чьоколатна паскуда (або пліснява), ще у 14-му, підписав "минские соглашения".... А його кращій кореш, збудував "велику українську стіну" незламну фортецю на кордоні із кацапами. А ще один кращій кореш, став пЛокулолом. А кращій кореш Свинарчук 3,14див гроші на обороні України. А кращі кацапскі кореша "замутили" продаж судноремонтного заводу («Севморзавод») у окупованому Криму (Сева100Поль). Atc... Куди ти пхаєся, каліч.
 19. Слышь, чушкарь, выкинь старую ФСБ-шную методичку. Щас пу стоит на коленях у всего мира... и просит отсосать.. Хотя у них в "тренде" и другое .... RIA Новости&Vinsol2009 взяли Авдеевку! 😃 Правда, твой пу, уже год стоит под Авдеевкой - поселком с населением в 30 000 человек (до войны).
 20. А де ти був у 15-му? Мабуть разом із кивою "воював", падл@ко...? Пом`ятаю, що ти писав як тікав від повісток...😆 А чому тікав? Тому що своїй кобилі робиш добре, ось і не відпускає вона конулінгусмена. Можеш інколи виїзжати на "передову" - там шльондр не фатає
 21. Ти себе до кого відносиш - до перших, чі до других, боьовий петушок ? ...
 22. Отут згоден... Але, я своє відстріляв у 15-му у Песках, а зараз і водієм воза кобили не буруть - кажуть застарий...😃
 23. Так цю драбину зверху треба утеплювати - ляда із пінопластом, яка відчиняеця на сторону горища.
 24. Якщо кровля вже зроблена, то можно і монтувати "стермянку". Але по дізайну та інше - це вже ваша особиста перевага. А так (із сайту) звичайна драбина.
×
×
 • Створити...