Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

SPAM

Пользователи
 • Публікації

  93
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача SPAM

 1. Вибачте, я не розуміюся на справах військових, тому не можу зрозуміти, в чому геройство Залужного? Хтось може пояснити?
 2. Там усі машини нові. Обслуговування найповніше. Тільки бензин заливай.
 3. Чому? У хутина не було грошей на квартиру в місті - матері міст руських, про яку він мріяв з часів роботи в КДБ, тому він вирішив піти війною на Київ?
 4. Що ж ви такий невдачливий?! Ви навіть не можете уявити, скільки ви втратили для себе!
 5. Это не вы случайно весь Ютуб засрали рекламой с приглашениями на тренинги по заработку денег?
 6. А ви ревнуєте? Даремно. Мені він цікавий лише як генератор думок, який живе в інтернеті. Я навіть не хотів би знати, як він виглядає в реальності, а то віртуальна легенда після матеріалізації може втратити до себе інтерес. Сила інтернету в тому, що в інтернеті ти можеш спілкуватися з людьми, з якими у реальному житті не зміг, чи не став би спілкуватися. Я не дивлюсь відео, на які він тут дає посилання, тому що це не його контент і часу у мене на це немає. Особисто для вас маю контент нижче.
 7. Банкстери – здогадуюсь, що на вашому сленгу це банкіри? А самі банкіри хіба не постраждали від цого міхура? Чи ви не пам'ятаєте, як після міхура лопалися один за одним банки? Дуже цікаво, яким чином? Нууууу, дуже! цікаво, яким чином?
 8. Від яких тоді емоцій ви проігнорували моє запитання та замість відповіді виставили картинку з хамським написом? Підтримали б мою пропозицію - може свою пам'ять відновили, і мільйонер не став би у вас бомжем. 😉 Судячи з веселої вподобайки, яку поставив ozor, він напевно "знає" відповідь. Як то кажуть, чим би дитя не тішилося... Сподіваюся, ваші монологи читає тут не один ozor?
 9. Чому лайна, а не майна? Якщо дорожчує, то лайно, а якщо дешевшає, тоді майно? Я правильно вас зрозумів?
 10. А давайте перевіримо, чи це так? Нехай будь-хто, хто читає цю тему (крім вас) напише ім'я та прізвище цього відомого мільйонера–мандрівника.
 11. Але це не Іван Бездомний, з яким ви себе асоціюєте та дивуєтеся, чому люди вас сприймають, як людину, яка не має дом.
 12. Ви провокатор! У вас на аві не Іван Бездомний, а якийсь бомжара на сміттєзвалищі знайшов ноутбук. Тому всі думають, що ви реально безхатько.
 13. По ходу, Vauxhall Crossland 1.2 Turbo Ultimate 5dr уже нет, осталась только Skoda Kamiq 1.0 TSI 95 SE 5dr. Теперь все муки выбора позади. 🤣
 14. Вы невнимательно читали. Никто, ничего не собирается покупать. В Европе сейчас модно брать авто в лизинг, то есть в пользование. Есть конторы, которые таким занимаются. Платишь сколько-то денег в месяц и ездишь на новой тачке 3 года. Ее три года бесплатно обслуживают, даже масло меняют, а иногда и страховку оплачивают, зависит от договора. Тебе остается только бензин заливать и рулить. Через три года возращаешь тачку обратно и можешь заключить договор на другую, новую тачку. В Европе сейчас все площадки по продаже б/у авто завалены лизинговыми авто, которые были в лизинге. Их продают даже на 20% дешевле (без НДС), если покупать для вывоза в другую страну, например в Украину.
 15. А хіба зараз є зовнішньа військова агресія проти Сполученого Королівства? Чи я щось не розумію?
 16. А что подразумевается под эффективной военной помощью?
×
×
 • Створити...