Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Oksana Boiko

Пользователи
 • Публікації

  295
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Oksana Boiko

 1. Продаю таку саму, але є дрібні сколи і без пуфіка та текстилю 20000грн
 2. Я вже поспілкувалася з усіма, кого порадили друзі-знайомі, з усіма в кого багато позитивних відгуків від незнайомих, і навіть з рекомендованими гуглом та фейсбуком: частина слухавки не беруть, частина, з відомих причин, не хоче їхати до області, а ті нормальні, що є тут, зайняті на пів року вперед і навіть через пів року нічого не обіцяють, бо можливо не будуть працювати взагалі, а зараз беруть лише новобудови, щоб швиденько "накосити", доки можливість є. Є знайомий, який раніше займався ремонтами, у них 70 людей було в штаті, залишилося шість. У однієї з компаній на сайті написано: "Усі наші працівники в ЗСУ. Слава Україні!" Тому я вже третій місяць місяць і топчуся на місці.
 3. Та зараз ситуація така, що і обирати нема з кого, Ви ж бачите скільки "варіантів"😕
 4. Порадьте, будь ласка, толкового плиточника для роботи на відкритих терасах (під терасами приміщення). Також потрібна бригада на внутрішні роботи. Цікавить оптимальне співвідношення ціна-якість. Дуже прошу радити з досвіду, а не кум/сват/син маминої подружки. Дякую🙏
 5. Дякую! А він різний буває? Бо в мене є, з малої Батьківщини, але він інший і запах трохи не такий, хоча схожий
 6. Підкажіть, будь ласка, хто це? Досить сильно пахне, аромат знайомий, але ніяк не згадаю, що воно і де я його чула, насіялося само років 5 тому, так і живе)
 7. Похвалюся красунею) Одна з маминих улюблениць була. Усе своє, досить довге, гортензяче життя мала рожевий колір, від ніжного до насиченого, але лише рожевий, а тепер ось😍
 8. Ой, а розкажіть, будь ласка, що з хвоєю робите? Якось використовуєте чи викидаєте? В мене її три мішки назбиралося, от і думаю, на вивіз її чи десь до діла згодиться?
 9. Дякую! Сосна поруч, може з нею якось пов'язано🤔
 10. Ні, нічого дерев'яного поруч немає, спостерігаю далі, біле перетворилося на якесь брудно-бежеве
 11. Та тут же ж так заросло було, що кліщі, мабуть, вирішили, що то їм рай, тому вирішила влаштувати облаву. Тваринок у нас нема, а сусідські як бігали так і бігають, наче усі живі-здорові. Вирішила, що раз на рік робитиму ту обробку, бо що таке хвороба Лайма дізналася ще у 2013, більше не хочу
 12. Дякую! Завтра попитаю чи можуть нам таке зробити
 13. Усе змістилося. Я у квітні одразу двох на себе упіймала, викликала службу, протруїли усе акарицидами. Дякую)
 14. І звідки воно могло взятися? Тиждень тому греблася там, нічого такого не було, а вчора глянула - метрів на 15 розкидано. Ця ділянка обмежена, але знати б що це, може його знищувати треба, доки нікуди не рознеслося
 15. Що це може бути?👀 З'явилося на ділянці під березою, раніше такого не бачила
 16. Дякую! Зараз працюю саме над тим, щоб виключити будь-які затікання, забеспечити вентиляцію, прогріти будинок і слідкувати за температурою та вологістю, вважаєте цього буде достатньо, щоби просто замити і забути?
 17. Все було пояснено і зазначено, що до винограднику з диском взагалі не ходити! Диск для зарослої ділянки, де нема чого зберігати, а виноградник лише ліскою. Тепер доводить мені, що так і робив. У мене ліска обривається, як гілку вчепить, а в нього, виявляється, рубає сантиметрову в діаметрі лозу! І взагалі, то не він і все!🙈
 18. Так, йому добре) Хочу дізнатися, який саме це плющ, вони ж різні. Його агресивність мене влаштовує, бо він або по своїй опорі повза, або стелеться, а не під землею хто зна куди пролазить, контрольований, дрозди там весь час пасуться) Так, вона старенька, з 90х, якоюсь лисуватою здається. Дрібні гілки регулярно збираю, великих ще не падало. Теж цікаво, як вона правильно зветься, просто сосна? Росте у напівтіні, під сосною, на тій ділянці сосна та береза старі, під ними лише барвінок прижився, та й той повільно росте більше нічого рости там не хоче, то я й натицяла папороті. А тепер не знаю чи взагалі її залишати, бо прочитала, що вона кліщів приманює. Та оце і тут, схоже, сама прийшла. Дві їх виросло і не знаю, що робити, залишити чи корчувати. Воно корисне?
 19. Тривожна кнопка є, нею і скористалася. А що таке нічний режим?
 20. От не впевнена, хоча звикла вишню саме морозити. А можна рецепт у власному соку і мармеладу зі смородини?
 21. Це точно. І раніше було не так просто, а зараз взагалі проблема. А знайомого того тепер бачити не можу та й на себе сердита, бо є нормальні, вже перевірені люди, але ж вирішила дати заробити цьому.
 22. Будинок сам себе не зачинить, то ж це я не виконала функцію, а не він)
 23. Розказала спецам, що хочу отримати в результаті, вже десь пливуть мої інвертор та АКБ, тож просто чекаю і сподіваюся за місяць позбутися головного болю з відключеннями.
 24. Якась полоса пішла невдала. З поганого: 1) У деяких місцях пліснява на стінах явно не поверхнева і обробкою хлорною хімією схоже не обійтися. 2) Не встигаю. Вирішила викликати помічників, щоб покосили зарослу ділянку городу та виноградник. Знайомий вмовив взяти його, мовляв, і тобі дешевше буде, і мені копійка, інструмент увесь є, досвіду повно. Погодилася. Порубав багато лози на винограднику, один кущ (читати сорт) тупо під корінь зніс, а там зав'язі було повно і взагалі це був найсмачніший виноград, у кращі часи грона по 1,5-2 кіло давав. Отак і йди людям назустріч!😡 3) Вночі перелякалася. З городу виповзли вже по темному, сіли вечеряти у дворі. Світло зникло одночасно із завиванням тривоги, пішли до будинку, почули якісь дивні звуки, наче хтось ще є. Заспокоїли себе тим, що може то миша завітала чи сусідський кіт забіг, бо двері забули зачинити. Вклалися...знову якісь звуки на сходах, потім на другому поверсі. Відкрила сайт ДТЕК, побачила, що відключень нема. Запанікувала тихо, але почула звук розбитого скла. Уява намалювала когось, хто зайшов у будинок, коли ми були у садку, вирубив світло, а тепер розуміє, що викрив себе, щось розбивши. Запанікувала до істерики. Викликала поліцію охорони. Обійшли з ними увесь будинок - нікого й нічого. Єдине бите скло - вікно, яке вже було розбитим, але те, що посипалося раніше, я прибирала, уламки, що міцно трималися, раптом посипалися, чому? Світло, як з'ясувалося, то автомат, який хз чому вибив. Розумію, що сама я тепер у будинку ночувати не залишуся. Син зранку поїхав, а я одразу закрила будинок, поставила під охорону і вже туди не заходила, хоча й була на території майже дотемна. Капець, як вчасно усе це! І що тепер робити зі своєю новопридбаною паранойєю?🤔 З хорошого: Вишень я цього року точно не купуватиму. І малини теж. І смородини та порічки, хоча їх я і раніше не купувала, діти не люблять, але тепер це є, тож порадьте, що з неї робити: варення, мармелад, морозити цілою чи перетерти з цукром?
 25. Інвентаризація триває і я знову з питаннями)) Хто такі і що робити з папороттю (останні 2 фото, саджала навесні, всихає)
×
×
 • Створити...