Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

andrey savchyn

Пользователи
  • Публікації

    20
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

andrey savchyn's Achievements

Интересующийся

Интересующийся (3/13)

  • Преданный форуму
  • 10 комментариев
  • Начало популярности
  • Первый пост
  • Уже год на форуме

Recent Badges

13

Репутація

  1. Підніму тему, може комусь буде цікаво Тесть зварив сарайчик, обшили бляхою, двері на коліщатках, всередині з однієї сторони полки, зверху кріпленян для інструменту. Матеріал вийшов біля 10-12 тис. грн. Задоволений на всі 100%, але місця мало)
  2. Минулого року побачив в одному з кафе (Пилипець) такий варіант затінення - щось схоже на натягнутий тент з 3-4 точками кріплення Може хтось робив собі таке біля будинку, які є мінуси? Собі хотілось би з однієї сторони прикріпити до фасаду будинку, з протилежної забетонувати 2 стовчики і до них
  3. Основа вже є - подвіря в бруківці. Треба зварити з профіля каркас і зашити профнастилом, ніби в теорії все просто, можливо й дешевше купити інструмент і зробити самому
  4. Є, ще й майже в розмір, але сонячна сторона, боюсь той пластик вигорить і погнеться
  5. Апдейт. Майстри з олх хочуть від 35 до 70 тис за такий сарайчик (2 квадратні метри), профіль + бляха + звичайне фарбування (не порошкове) 🙁
  6. першоджерело - Китай, далі під різними ТМ продають в ЄС (і не тільки), звідти вже везуть до нас
  7. Десь так воно і є. Ще би в наявності було, а так всюди "чекати треба 30+ днів", значить замовляють десь з Китаю
  8. Доброго дня! Подвір'я невеличке, всього біля 3 соток, але є необхідність десь тримати інструмент. Будувати щось капітальне не бачу змісту. Пошукав готові варіанти - є сарайчики з профілю і бляхи. Замовляти таке в місцевих майстрів - вийде десь в 2 рази дорожче ніж фабричний виріб. Можливо хтось знає - де їх замовляють посередники? Всюди різна фірма, але товар один і той самий, чекати 30 днів. Ціна також різна, від 6 до 20+ тис. грн за один і той самий сарай. Фото додаю
  9. коли включаю витяжку на кухні або відкриваю двері на балкон - так правильніше в теорії, витяжка затягує холодне повітря з горища через не герметичні місця в паробарєрі і конденсується як воно насправді - загадка, але звуки дуже чіткі і без поняття що це
  10. Вітання Будинок, 2 поверхи, перекриття з горищем дерев'яне, стеля - натяжна Так от, коли включаю витяжку на кухні, відкриваю двері на балкон - чітко чую звуки капель на стелю 🙁 Пиріг: натяжка стеля - простір 5-10см - паробарєр - мінвата в перекритті - дошки Паробарєр наклеєний якісно, примикання усі заклеювались. На горищі зараз +6-10 (утеплене), другий поверх +20-22. Надмірної вологості нема в приміщенні. Опалення працює постійно Якщо це дійсно конденсат - як боротись? Ставити решітки провітрювання стелі (1-2шт на кімнату) ?
  11. Ще ні, поки використовую камін чисто в декоративних цілях.
  12. Продовжу тему Камін Kratki Simple на 8-10кВт, короб суперізол. Є вихід теплого повітря через решітку і 2 канали на сходову і в кімнату вище вітальні Поспішив з натяжною стелею, не подумав про вихід теплого повітря. Виробник пише що стеля витримує 50-60 градусів. Поки не перевіряв яка температура йде з решітки, але підозрюю може бути вищою ніж витримає стеля Бачу два шляхи вирішення: 1. Просто і відносно дешеве, але не факт що ефективно: поставити ще одну решітку виходу, трохи нижче тієї що вже є. Тим самим збільшити вихід повітря і зменшити його температуру 2. Дорого, але з 100% вирішенням: зривати стелю, ліпити короб з гіпсокартону 60-100см по периметру каміну, а вже до нього нову стелю. Можливо є поради, що можна ще придумати. Враховуючи безпекову ситуацію в країні - камін може бути єдиним джерелом тепла і кочегарити треба буде на всі 100%
  13. Усім дякую за поради В тому що я сам винен - є частина правди, хочу гарантій і не хочу розбиратись - наймай по договору, щоб все юридично було правильно Інакше самому розбиратись, контролювати і надіятись що все буде ок Доречі, як приклад совісті - бруківщики через пів року після робіт самі запропонували приїхати і виправити усі косяки за свій рахунок
  14. Та який договір) Ніякий не ютубер, звичаний прораб посередник між майстрами. Ми йому ще пару клієнтів підігнали, а тут таке западло Бісить таке ставлення до своєї роботи, 0 відповідальності, хоч бери і сам роби
×
×
  • Створити...