Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тент в якості навісу

andrey savchyn

Рекомендовані повідомлення

Минулого року побачив в одному з кафе (Пилипець) такий варіант затінення - щось схоже на натягнутий тент з 3-4 точками кріплення

Може хтось робив собі таке біля будинку, які є мінуси?

 

Собі хотілось би з однієї сторони прикріпити до фасаду будинку, з протилежної забетонувати 2 стовчики і до них

 

Screenshot_55.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, andrey savchyn сказав:

які є мінуси?

можуть загнутись трава\рослини під ним, може вимити рівчак де буде стік води, може тент лягти на землю від ваги дощової води, може зверху забитися листям

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, normal сказав:

можуть загнутись трава\рослини під ним, може вимити рівчак де буде стік води, може тент лягти на землю від ваги дощової води, може зверху забитися листям

Це якщо його раніше не порве на шматки вітром.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робив,від балкону до забору,на літо для затінку,11×4 метри.Купив б/в банер тут на форумі,з люверсами.Так такий матеріал,що мене переживе,зараз трубы на вулиці ним накриті.Якщо великій розмір,як на фото,то для точковогокріплення мають бути дуже сильні колонки,бо слабі вирве нафіг парусністю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...