Игорь&Ира
Пользователи-
Публікації
27 347 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Игорь&Ира
-
Обычно Заказчики регисрируются на форуме, чтобы почерпнуть информацию, а уже потом делятся опытом, а у Вас всё наоборот.
-
А без канализации?
-
Не путайте людей: в КС ДЗК нет предварительной продажи талонов, как оно должно быть по идее. Охранник выбивает талон при входе просителя в коридор ДЗК за 1-2 человека до приёма у регистратора, когда этот талон и даром не нужен. Это больше регистратору для формального отчёта. Вчера пришёл в КС ДЗК в 8.45, талон на сдачу документов на "вытяг" №2. Добавлено через 4 минуты Чи є випадки державної реєстрації (наприклад, земельної ділянки) за документами, надісланими поштою згідно Постанови КМУ? Добавлено через 2 минуты Чи варто реєструвати право власності на ділянку в садовому товаристві після отримання витягу про її реєстрацію (отримання кадастрового номера) та наявності акта на землю старого зразка, якщо не плануються операції з ділянкою? Який термін дії документа про право власності?
-
Только для промышленных или хозяйственных построек.
-
По ГОСТу правильно "яйцо". Пока не потеряли контакты, ещё не позно доплатить.
-
Прошу допомоги. Необхідні: 1. Зразок заяви, яку видають при державній реєстрації земельної ділянки (фактично при здачі персональних документів і технічної документації з обмінним файлом для отримання кадастрового номера до старого акта), і по якій отримуєте потім необхідні документи. 2. Зразок заяви для державної реєстрації земельної ділянки Державному кадастровому реєстратору за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері земельних відносин. Можливо, це один і той же документ.
-
Сфоткайте на мобильник или цифровик.
-
А что это за кондей Мицубиси хеви индастриз, а не Мицубиси электрик?
-
"Колхозим" септик своими руками.
Игорь&Ира відповів у розділі Свердловини, каналізація, септики, басейни
Можете представить чертёж, чтобы остановить флуд в теме? Мне этот девайс подошёл бы для копания дренажного канала (глубина 150-170 см, ширина дна около 30 см) вокруг дома, куда не заедет техника. -
"Колхозим" септик своими руками.
Игорь&Ира відповів у розділі Свердловини, каналізація, септики, басейни
За чертёж сего девайса - большая благодарность. -
Да с этим проблем как раз и не было. Просто решил лишний раз сослаться на соответствующую тему.
-
Утепление фасадов. Комплектация фасадными материалами
Игорь&Ира відповів у розділі Будівельні послуги
Вата + сайдинг. Какой уход?- 861 відповідь
-
- теплоизоляция
- утепление дома
- (та ще 2)
-
Можете такое 200х160х26 см сваять и за сколько:
-
Опитування. Щоб я не зробив ніколи і чому.
Игорь&Ира відповів у розділі Важливі та глобальні питання
Или другой вариант: Вы умиротворённо сидите на унитазе, а за стеклом, буквально в метре от Вас, протекает бурная квартирная жизнь. :D -
Не вопрос, но главная проблема в противостоянии технологий производителя и мнения мастера.
