Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Игорь&Ира

Пользователи
 • Постов

  26 718
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Игорь&Ира

 1. А какую обсадную трубу посоветуете для круглой трубы Вентс 125 мм? Какой вообще-то допускается зазор между вентиляционной и обсадной трубами или какие трубы для вентиляции 125 мм?
 2. Дивлячись, коли Ви міняли. Якщо до 2015, то нормально. З цієї дати згідно постанови, яка у відповіді облгазу. Телефонував майстру з Київгазу - він порадив звертатися в облгаз.
 3. Інсайдерська інформація: поставити необхідні відмітки в паспорті про введення в експлуатації можна тільки з відома керівника майстрів; по грошам це буде більше 1000 грн. плюс перевірка вентиляції від сторонньої лабораторії; порадили не заморочуватися та робити, як всі.
 4. Не варіант. Можливо з часом встане питання з опаленням.
 5. Абсолютно не згоден: 1) газове обладнання - джерело особливої небезпеки, більше, ніж електрика; 2) в останньому акті річної давнини записана "Электа", в договорі з облгазом від 2014 року - плита, дата встановлення - 2007; 3) дата виготовлення і/або продажу в паспорті до плити виводить на чисту воду,оскільки наказ був прийнятий в 2015 році, тобто всі газплити з цієї дати повині бути освячені газовиками; 4) в усіх документах записано - підключення тільки ліцензованим спецом, який повинен зробити відмітку в паспорті.
 6. Я киянин, тому почав з столиці. До того ж в контакт-центрі сказали, що у Вишневому тільки за записом і найближча дата 31.01.2022, а в Києві - жива черга і до 20.00. Думаю, що в клієнтському центрі у Вишневому затягнуть ту ж пісню: подавайте заявку - вам порахують. Треба виходити безпосередньо на майстрів, які це роблять і знають розцінки. Але вартість робіт по заміні плити повина бути адекватною - 500 за очі. Просто все звалили в категорію "реконструкція" і основна маса заявок стосується дійсно глобальних змін з відповідним прайсом - от у дівчиська і врізалася така сума. Видно, заміну плити ніхто не оформлює: перекинув шланг, затягнув хомут і добре.
 7. Як на мій холопський розум, то достатньо: 1) заява споживача/власника про відмову від газового опалення та газового водопідігріву; 2) відмітка в робочому проекті; 3) опломбування відводів на котел і/або колонку, 4) інформація в базі даних Київоблгазу та особистому кабінеті споживача, 5) технічні умови (як вже дуже кортить). Все це навіть на 1000 грн. не тягне, якщо порівнювати з вартістю послуг в ЦНАПі.
 8. Продовження ... Оскільки Татьяна 1973 мене трохи присоромила повільним вирішенням питання зі зміною групи споживання, на днях відвідав клієнтський центр "Київоблгазу" в м. Києві (Хрещатик, 52). Дівчинка-менеджер років 20-25 повідомила наступне: 1) зміна групи споживання - це реконструкція, виготовлення документації та погодження, термін 3 місяці без газопостачання, орієнтовна вартість - 10000 грн., перерахунок буде не так скоро, оскільки зараз я плачу по останньому газовому року, можлива заміна лічильника (я так розумію, з 4 на 2,5); 2) заміна газової плити - це таж сама реконструкція з такими ж умовами; спроба знайти логіку закінчилася безрезультатно: реконструкція і все. Процедура: подаєте заяву і документи, протягом місяця приходить пропозиція з платіжкою. Не сподобалося: будь-яке письмове звернення вимагає сканування оригіналів всіх документів (паспорт, ІНН, документи права власності і технічний паспорт на будівлю); в банку при верифікації роблять ксерокопії, на яких я потім можу зробити припис, для чого ця копія. Центр відкрився 8 жовтня 2021 року.
 9. Подумав, що цей аргумент сумнівний, оскільки я міняю газову плиту на газоелектричну з електричною духовкою.
 10. Сучасна газова плита по-любому буде мати більшу потужність, ніж 20-річна.
 11. Важко вгадати, але хочеться зробити за правилами.
 12. Я ж писав, що можуть ще по даті виробництва і/або продажу вирахувати.
 13. Думаю зайнятися зміною категорії та цим же пакетом оформити нову плиту.
 14. Не все так просто, оскільки: 1) в мене вказана "Электа", а я міняю на іншого виробника; 2) плита 2021 року випуску, тому виникає законе питання "А як це без дозволу?"
 15. Зараз плачу за комплексне споживання. Дачний будинок один і це той самий. Як викликали майстра, вказували причину? Треба було до приходу майстра кудись йти, щось подавати? Схиляюся до цього ж варіанту. Дякую за відгук.
 16. З відповіді облгазу: У разі, якщо співробітниками газової компанії буде виявлено невідповідність системи газопостачання проектній та виконавчо-технічній документації, згідно п.5.7 розділу 5, глави V Правил, такий будинок підлягає відключенню від систем газопостачання. Це не стосується заміни газового обладнання на аналогічне, оскільки по тексту документа: п.5.7, розділу 5, глави V «Правил безпеки систем газопостачання» (надалі - Правила), затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15 травня 2015 року №285 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 року №674/27119: 5.7. Підлягає відключенню від системи газопостачання обладнання житлових і громадських будинків із встановленням заглушки за умови: наявності витоків газу; несправної автоматики безпеки; несправностей оголовків димових і вентиляційних каналів; відсутності тяги в димових і вентиляційних каналах; самовільного підключення газових приладів і пристроїв споживача до системи газопостачання; не забезпечення власником (балансоутримувачем та/або орендарем (наймачем)) технічного обслуговування згідно з вимогами пункту 5.4 цієї глави; не відповідності системи газопостачання житлового будинку проектній та виконавчо-технічній документації.
 17. п.5.5, розділу 5, глави V «Правил безпеки систем газопостачання» (надалі - Правила), затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15 травня 2015 року №285 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 року №674/27119: 5.5. Заміна газового обладнання виконується за заявою власника (орендаря (наймача)) до газорозподільного підприємства суб’єктом господарювання, який має дозвіл на виконання зазначених робіт, виданий центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. Заміна обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації. Відключення газу перед заміною газового обладнання здійснюється газорозподільним підприємством за заявою власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)). Пуск газу після заміни газового обладнання проводиться газорозподільним підприємством за зверненням власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)) після проведення інструктажу із безпечної його експлуатації. Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства.
 18. Оскільки в "Інструкції ..." до плити вказано, що " Плита має бути підключена лише фахівцем організації, що має ліцензію на право підключення і обслуговування газових плит" бачу такі варіанти вирішення проблеми: 1) домовитися з майстром Київоблгазу, який все зробить по спрощеній схемі та без цієї бюрократії; 2) може хтось з форумчан, хто має ліцензію, підключає та вводить в експлуатацію газові котли та інше газове обладнання, запропонує свої послуги; 3) може хтось має контакти спеціалізованих сервісних центрів, які займаються підключенням і введенням в експлуатацію газового обладнання.
 19. Задав питання Київоблгазу "Який алгоритм дій для заміни газової плити в дачному будинку"? Отримав таку відповідь. Це формальна відписка чи воно дійсно так по факту? Що робити далі? Добрий день, шановний клієнт! Будь-яка заміна чи перенесення газового обладнання обов’язково повинна бути зареєстрована газовою компанією та відображена у проекті та виконавчо-технічній документації. Відповідно до п.5.5, розділу 5, глави V «Правил безпеки систем газопостачання» (надалі - Правила), затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15 травня 2015 року №285 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 року №674/27119, заміна газового обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформлення виконавчо-технічної документації. У разі, якщо співробітниками газової компанії буде виявлено невідповідність системи газопостачання проектній та виконавчо-технічній документації, згідно п.5.7 розділу 5, глави V Правил, такий будинок підлягає відключенню від систем газопостачання. Для реєстрації заміни/перенесення газового обладнання Вам необхідно звернутись до 104.ua Клієнтського простору АТ "Київоблгаз" з метою отримання технічних умов на додаткове встановлення газового обладнання/на заміну старих газових приладів/на встановлення нових або перекладку газопроводу та написати відповідну заяву. Які документи необхідно взяти з собою: 1. Заява від споживача; 2. Паспорт власника (співвласників); 3. Ідентифікаційний код власника (співвласників); 4. Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо).+ витяг з державного реєстру; 5. Для приватних будинків – проект на газифікацию; для квартир – технічний паспорт (з БТІ); 6. Акт ДВК (димо-вентиляційних каналів); 7. Оригінали та копії паспортів та сертифікатів на встановлюване газове обладнання (газова плита, газовий котел, проточний газовий водонагрівач, газовий конвектор), газовий лічильник, сигналізатор мікроконцентрації чадного та природного газу (у разі встановлення газового обладнання з відводом продуктів згорання в димохід), матеріали, які будуть використовуватися у монтажу. Вартість послуг обраховується на підставі планових калькуляцій, що діють на момент виконання робіт (послуг), відповідно переліку фактично виконаних робіт, вартості використаних матеріалів, враховуючи вартість використання автотранспорту. Вартість послуги визначається в кожному випадку окремо, відповідно до проектного рішення. Тому для детальної консультації рекомендуємо звернутись до майстрів газової компанії: м. Вишневе, вул. Святошинська буд. 27-А Графік роботи Понеділок - П’ятниця години роботи з 8:00 до 17:00 Або м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 52 Графік роботи Понеділок - П’ятниця години роботи з 9:00 до 20:00 Субота години роботи з 10:00 до 17:00 З 01.11.2021 104.ua Клієнтський простір приймає відвідувачів за попереднім записом та за наявності ПЛР-тесту або Сертифікату вакцинації. Для здійснення попереднього запису на особистий прийом до 104.ua Клієнтського простору необхідно зателефонувати до Контакт-центру (телефон (044) 39-49-104 або мобільний (067) 44-49-104). Оператор узгодить дату та час для відвідування Клієнтського простору. З повагою Команда "Групи електронних звернень" 104.ua
 20. Ищу мастера с лицензией для замены газовой плиты в дачном доме.
 21. Це відповідь на питання, як замінити газову плиту в дачному будинку: Добрий день, шановний клієнт! Будь-яка заміна чи перенесення газового обладнання обов’язково повинна бути зареєстрована газовою компанією та відображена у проекті та виконавчо-технічній документації. Відповідно до п.5.5, розділу 5, глави V «Правил безпеки систем газопостачання» (надалі - Правила), затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15 травня 2015 року №285 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 року №674/27119, заміна газового обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформлення виконавчо-технічної документації. У разі, якщо співробітниками газової компанії буде виявлено невідповідність системи газопостачання проектній та виконавчо-технічній документації, згідно п.5.7 розділу 5, глави V Правил, такий будинок підлягає відключенню від систем газопостачання. Для реєстрації заміни/перенесення газового обладнання Вам необхідно звернутись до 104.ua Клієнтського простору АТ "Київоблгаз" з метою отримання технічних умов на додаткове встановлення газового обладнання/на заміну старих газових приладів/на встановлення нових або перекладку газопроводу та написати відповідну заяву. Які документи необхідно взяти з собою: 1. Заява від споживача; 2. Паспорт власника (співвласників); 3. Ідентифікаційний код власника (співвласників); 4. Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо).+ витяг з державного реєстру; 5. Для приватних будинків – проект на газифікацию; для квартир – технічний паспорт (з БТІ); 6. Акт ДВК (димо-вентиляційних каналів); 7. Оригінали та копії паспортів та сертифікатів на встановлюване газове обладнання (газова плита, газовий котел, проточний газовий водонагрівач, газовий конвектор), газовий лічильник, сигналізатор мікроконцентрації чадного та природного газу (у разі встановлення газового обладнання з відводом продуктів згорання в димохід), матеріали, які будуть використовуватися у монтажу. Вартість послуг обраховується на підставі планових калькуляцій, що діють на момент виконання робіт (послуг), відповідно переліку фактично виконаних робіт, вартості використаних матеріалів, враховуючи вартість використання автотранспорту. Вартість послуги визначається в кожному випадку окремо, відповідно до проектного рішення. Тому для детальної консультації рекомендуємо звернутись до майстрів газової компанії: м. Вишневе, вул. Святошинська буд. 27-А Графік роботи Понеділок - П’ятниця години роботи з 8:00 до 17:00 Або м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 52 Графік роботи Понеділок - П’ятниця години роботи з 9:00 до 20:00 Субота години роботи з 10:00 до 17:00 З 01.11.2021 104.ua Клієнтський простір приймає відвідувачів за попереднім записом та за наявності ПЛР-тесту або Сертифікату вакцинації. Для здійснення попереднього запису на особистий прийом до 104.ua Клієнтського простору необхідно зателефонувати до Контакт-центру (телефон (044) 39-49-104 або мобільний (067) 44-49-104). Оператор узгодить дату та час для відвідування Клієнтського простору. З повагою Команда "Групи електронних звернень" 104.ua
×
×
 • Создать...