Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Игорь&Ира

Пользователи
 • Постов

  26 718
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Имя
  Игорь Петрович
 • Откуда
  Киев
 • Автомобиль
  ВАЗ-2103-06 "Жигули"
 • Пол
  Мужской

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения Игорь&Ира

Гуру

Гуру (11/13)

 • Начинающий собеседник
 • Начало популярности
 • Преданный форуму
 • Первый пост
 • 10 комментариев

Последние значки

Репутация

 1. А какую обсадную трубу посоветуете для круглой трубы Вентс 125 мм? Какой вообще-то допускается зазор между вентиляционной и обсадной трубами или какие трубы для вентиляции 125 мм?
 2. Дивлячись, коли Ви міняли. Якщо до 2015, то нормально. З цієї дати згідно постанови, яка у відповіді облгазу. Телефонував майстру з Київгазу - він порадив звертатися в облгаз.
 3. Інсайдерська інформація: поставити необхідні відмітки в паспорті про введення в експлуатації можна тільки з відома керівника майстрів; по грошам це буде більше 1000 грн. плюс перевірка вентиляції від сторонньої лабораторії; порадили не заморочуватися та робити, як всі.
 4. Не варіант. Можливо з часом встане питання з опаленням.
 5. Абсолютно не згоден: 1) газове обладнання - джерело особливої небезпеки, більше, ніж електрика; 2) в останньому акті річної давнини записана "Электа", в договорі з облгазом від 2014 року - плита, дата встановлення - 2007; 3) дата виготовлення і/або продажу в паспорті до плити виводить на чисту воду,оскільки наказ був прийнятий в 2015 році, тобто всі газплити з цієї дати повині бути освячені газовиками; 4) в усіх документах записано - підключення тільки ліцензованим спецом, який повинен зробити відмітку в паспорті.
 6. Я киянин, тому почав з столиці. До того ж в контакт-центрі сказали, що у Вишневому тільки за записом і найближча дата 31.01.2022, а в Києві - жива черга і до 20.00. Думаю, що в клієнтському центрі у Вишневому затягнуть ту ж пісню: подавайте заявку - вам порахують. Треба виходити безпосередньо на майстрів, які це роблять і знають розцінки. Але вартість робіт по заміні плити повина бути адекватною - 500 за очі. Просто все звалили в категорію "реконструкція" і основна маса заявок стосується дійсно глобальних змін з відповідним прайсом - от у дівчиська і врізалася така сума. Видно, заміну плити ніхто не оформлює: перекинув шланг, затягнув хомут і добре.
 7. Як на мій холопський розум, то достатньо: 1) заява споживача/власника про відмову від газового опалення та газового водопідігріву; 2) відмітка в робочому проекті; 3) опломбування відводів на котел і/або колонку, 4) інформація в базі даних Київоблгазу та особистому кабінеті споживача, 5) технічні умови (як вже дуже кортить). Все це навіть на 1000 грн. не тягне, якщо порівнювати з вартістю послуг в ЦНАПі.
 8. Продовження ... Оскільки Татьяна 1973 мене трохи присоромила повільним вирішенням питання зі зміною групи споживання, на днях відвідав клієнтський центр "Київоблгазу" в м. Києві (Хрещатик, 52). Дівчинка-менеджер років 20-25 повідомила наступне: 1) зміна групи споживання - це реконструкція, виготовлення документації та погодження, термін 3 місяці без газопостачання, орієнтовна вартість - 10000 грн., перерахунок буде не так скоро, оскільки зараз я плачу по останньому газовому року, можлива заміна лічильника (я так розумію, з 4 на 2,5); 2) заміна газової плити - це таж сама реконструкція з такими ж умовами; спроба знайти логіку закінчилася безрезультатно: реконструкція і все. Процедура: подаєте заяву і документи, протягом місяця приходить пропозиція з платіжкою. Не сподобалося: будь-яке письмове звернення вимагає сканування оригіналів всіх документів (паспорт, ІНН, документи права власності і технічний паспорт на будівлю); в банку при верифікації роблять ксерокопії, на яких я потім можу зробити припис, для чого ця копія. Центр відкрився 8 жовтня 2021 року.
 9. Подумав, що цей аргумент сумнівний, оскільки я міняю газову плиту на газоелектричну з електричною духовкою.
 10. Сучасна газова плита по-любому буде мати більшу потужність, ніж 20-річна.
 11. Важко вгадати, але хочеться зробити за правилами.
 12. Я ж писав, що можуть ще по даті виробництва і/або продажу вирахувати.
×
×
 • Создать...