Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

allanek

Пользователи
  • Публікації

    11 791
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    7

Востаннє allanek виграв 8 березня 2024

Публікації allanek були найпопулярнішими!

Персональная информация

  • Имя
    Алла
  • Пол
    Женский

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

allanek's Achievements

Форумная легенда

Форумная легенда (12/13)

  • Начинающий собеседник
  • Начало популярности
  • Первый пост
  • 10 комментариев
  • 500 комментариев

Recent Badges

20,5 к

Репутація

  1. Біля сусідки продавалась ділянка. Потенційні покупці вирішили це і зробити - поговорити з сусідкою. Що почули? Гіршої ділянки нема- все дуже погано з газом, світлом і взагалі гіршої ділянки на весь куток немає. Я вислухала розповідь сусідки і запитала:" навіщо ти таке казала, цього і близько нема, бо ділянка гарна, документи в порядку". У відповідь почула:" А навіщо мені хтось бід боком за моїм парканом?" Тож це останнє, щоб я робила- питала у сусідів. Але карма вона така. Інший покупець, який не питав ні про що сусідку, купив ту ділянку. Хай Бог милує від того нового сусіда, що купив ту ділянку.
  2. Бачу, ще не награлася😆 Я теж сьогодні зранку тикала цибульку, сіяла редиску та салат
  3. Це в тебе 5 соток учбового полігону. Маєш гарний досвід, щоб зараз не робити помидое та не переробляти квітники. Звісно, якщо не заведеться "дзига" і ркці будуть постійно в пошуку де копнути та що посадити😉
  4. Хоч мене і не питали, хоча це було перше, про що я казала - про Радіфарм і бачу, що до нього і прийшли, тож залишу, якщо не вам, то може комусь, хто читає тему. Все пройдено не один рік, тому маю практичне розуміння, як воно діє. Якщо Радіфарм "кусається" і ситуація не критична, а вона, дійсно не критична, я ще вчора побачила ваші фото та здивувалась, бо нема там нічого критичного взагалі. Тож, в таких не критичних випадках допомагає гумат калію. Гуманний по ціні ( раніше був, зараз не знаю) та дієвий. Якщо в порошку, то гратися з тим, щоб його розчиняти в теплій воді я швидко припинила. Заливала порошок холодною, покалапуцала трохи, щоб порошок не осідав на дно лійки, поки поливаю ним, і під рослину. Через 7-10 днів повторити. Але не дуже налягайте на нього, бо передозировка дає зворотній ефект- гальмує розвиток рослини. Так пишуть. Чесно кажучи, за стільки років не помітила, щоб передоз впливав негативно. Бо з аптечними вагами його не відміряла, частіше на око насипала в мензурку, в лійку, воду, розколотила та полила. Поскільку мені подобаються весняні посадки, то завжди їм проливала рослини, які саджала. Зі стимуляторів ще подобався Leili (Леілі), завжди купувала в "Лето", чи є зараз воно там, звісно, не знаю. Воно дуже економне і дуже ефективне. Користувалась багато років в Leili і різними біостимуляторами, і добривом. В них ще є ТМ "GROW" (начебто так пишеться), не пам'ятаю вже), то ним не користувалась, нічого не можу сказати про цю гілку добрив та стимуляторів. Колись я гортензію Унік так спасла- один раз Радіфармом, потім гумат калія. там взагалі нічого не було, сухі гілки, обрізала в нуль , пролила та чекала. Було це в 2015 році. Була здивована розміром і листя, і китиці. Взагалі була здивована, що гортензія пішла рости знову. З тих пір І радіфарм, і гумат калію та щось з Leili завжди було в садовій аптечці.
  5. Іра, ти не притрушена. Це нормально, інакше збожеволієш від цього. Мене спасала ловля риби. Зранку на берег , вудку в річку і мовчки дивилась на небо, як птахи летять, чи на воду, як риби шниряють туди-сюди, або качки з водяними курочками перекликаються, та родина лебедів малечу вигулюють. В нас так світильники і люстри дзвякали та іноді наче дах на будинку піднімало та на місце опускало.
  6. Тільки подивилась тему. Спочатку продовження з цікавими світлинами і тут допис Ані. Мабуть це буде зі мною все життя. Страх, який я не можу контролювати. Він не миттєвий, а наче заповнює тебе поступово, по нарастаючий. Читаю, розумію, що я далеко від того, що пережила та відчула Аня вночі, а мене охоплює той страх. І як тут не згадати Булгакова з пророчими словами Воланда про те, щоб робило добро, якби не було зла. Але чому більша частина того вселенського зла дісталась нам? Моя знайома народила дівчинку рік тому. Це диво, що серед того кошмару народилося нове життя. Наче, то надія на те, що все скінчиться і не буде таких ночей, як в Ані була. Рідненьки, тримайтеся, бо життя, з тихими світанками, бражниками, равликами та качками, повинно перемогти.
  7. Вперше бачу такого метелика. Яка краса.
  8. Про ефект. І як його добитись . "Прайд" "золотих левів - оце я розумію- ефект😂
  9. Тут згодна. Колись я і Бобо примудрилась сформувати куща до 1,70м заввишки. Потім стала обрізати так, щоб залишати не більше 3-х бруньок. Шо до Полар Бір, то позиціонується вона, як відносно невелика гортензія. Порівняно з "батьками"- Грандіфлорою та Лайм Лайтом, то вона невелика. Вона ще і ефектно повинна виглядати - деревом, в якого крона з великих китиць квітів.
  10. Я б зрізала і пролила якимось біостимулятором. Полар Бір, сама по собі, невелика гортензія, тож швидко з'являться нові гілки. І крону можна формувати, як заманеться.
  11. "Трапляється" ще не означає, що вона не ваша. Вже колись розповідала про мої взаємовідносини з полуницею. Повторю ще раз, може згодиться, якщо вирішити спробувати ще раз. Це тільки висновки з мого досвіду, може в когось інші думки, то кажіть. Завжди корисно мати якомога більше інформації. Тож перепробував багато сортів, зробила висновок і збиралась змінити "політику" відносно полуничної грядки. В намірах було переформатувати грядку та позбутись всіх сортів нейтрального світлового дня (полуниця НСД). Чому? Вони потребують постійної уваги- мають непомірний апетит, бо без перерви квітнуть та плодоносять. Тож треба посилено годувати. Маючи такий режим життя швидко старіють і кущ треба оновлювати максимум через 2 роки. Ну і мати постійно полуницю з травню по жовтень, до перших приморозків, теж набридає. За сезон встигаєш так її наїстися та наробити желе , що і дивитися в бік тієї грядки нема бажання вже в кінці літа, не те що в осени. Тому збиралась посадити сорти короткого світового дня (КСД), що давали б врожай в три хвилі- навесні (рання), літом (середня) і кілька кущів сорту Мальвина , бо ця полуниця сама пізня, самоплідна, дуже стійка до захворювань. Грядка була під агроволокном. Тож проблем з неконтрольованим вкоріненням вус не було. Слимаків не було, особливих проблем з хворобами не було. Вуса вкорінювала одразу в невеличкі контейнери. Дуже зручно- залишила на кущі дві розетки, які одразу пришпилила в контейнер, через якійсь час відрізала ту розетку, яка вже готова до висадки в землю, бо коренева вже розвинулась. Взагалі, полуниця на агроволокні зберігала мені багато часу і легко контролювати, що там робиться, з тією полуницею взагалі. Полуницю замовляла тут (під спойлером). Не знаю, як зараз, але в мене тільки найкращі враження. Замовляла в різні роки, завжди однаково чудово. фото1 - кінець травня фото2 - кінець вересня
  12. Корневін не квапливий, в нього не миттєва дія. Вам треба Радіфармом пролити, якщо ще не запізно. І через 7-10 днів знов Радіфармом пролити.
  13. Аня, не смійте так казати про себе. Бо я захоплююся вашою наснагою та швидкістю втілювати в життя якісь ідеї. В вас свекруха, то якийсь диверсант. То вона в гостях встигає "допомогти" чи живе з вами постійно?
  14. Подіяло? А в компостер, якщо він є? Я кукурудзу тільки раз саджала. Вирішила, що воно того не варто. А от горошок , майже, завжди саджала. Я пам'ятаю, що то не ваше- горошок. Про капусту кейл. Я не саджала, бо я не дуже по капустам. Але в сусідніх товариствах чи не в кожному городі вона росла. не помітити її складно- листя наче декоративна рослина якась.
  15. Я навмисно залишала кілька таких стрілок, щоб з них насіння само насіялось. Але в мене не було такого, щоб масово вся селера в стрілки уходила. Може тому, що я її зрізала 2 рази за літо та сушила.
×
×
  • Створити...