-
Публікації
11 703 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
7
Востаннє allanek виграв 8 березня 2024
Публікації allanek були найпопулярнішими!
Персональная информация
-
Имя
Алла
-
Пол
Женский
Відвідувачі профілю
Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.
allanek's Achievements
-
Tochkin, зробіть приємне однодумцю, відкрийте тему "Чому я ніколи не куплю електричку" і викладайте там все, що напилисосите в інеті. ЗрОбите послугу іспанському пожирачу хамону, бо він, нарешті, зможе там божеволіти скільки завгодно. Дивно, що він сам до цього не додумався. Тут люди обмінюються думками і практичним досвідом володінням електричок та висновками, чи воно того було варто - купити електричку. Наскільки я бачу, ви не маєте такого досвіду. Тоді навіщо сюди нести оце "просветітельство"? Невже ви думаєте, що той, хто їздить на електричкі, не знає про те, що "батарейка" має термін роботи? Я можу зрозуміти, якби ви залишили тут статистику - кількість проданих електричок до кількості отакого, як ви сюди принесли. А так ви наче сіамський близнюк персонажу, схибленого на ненависті до електричок.
-
Останній це "бімба". Очей не відірвати. І це при тому, що я не велика шанувальниця піонів.
-
Мої таргани згодні з вашими. Я робила так само))) Різниця між солодким та гірким перцями в тому, що гіркий не сидів на стовбурі, а мав невеличку плодоніжку та звисав з того "ложа".
-
В мене були такі самі думки. Але ж завжди краще послухати ще чиїсь ). Та я так і садила в контейнері, бо місця не багато і далі все по вашому тексту. Крім того, для мене все нове, то це більше буде навчальний досвід- що як себе поводить влітку. Про кріп я вже знаю, що його нема тут влітку- не витримує. Я і базилік посадила дуже щільно. Перець в мене гіркий гострий, як тут кажуть "люто". Тож, мабуть, все одно, видалю ту квітку, щоб кущик не витрачав сили на нього. Раніше я помідори та перці саджала букетним способом - до 3-х штук в одну лунку. І перці, і помідори почувались гарно, було відчуття, що їм так більше подобається, ніж коли вони по одному ростуть. Замерзне, то навряд, бо тут взимку було десь +5 град саме нижче. А от рости не будуть, бо завмирають, як і базилік, коли їм не вистачає тепла. Коли поїду до салону краси, то спитаю панянок про їх досвід.
-
А все починалось з квітки перцю...і до чого докотилися...як завжди🙃. Тож чекаємо на Аню з математичним обгрунтуванням залежності врожайності перцю від присутності (відсутності) "королівської" квітки🤔
-
Але ж це цікаво, коли Аня викладає "реферати". Завжди зачитуюсь ))) Бо я по верхах в таких питаннях. Хімія то страшне для мене, ніколи не любила. Свого часу залишила Мікояна через рік навчання, бо коли вступала на "мікробіологію" не розраховувала, що там буде 7 хімій. 7 різних хімій!!!, Карл. Тож коли йдеться за хімічні сполуки, то я швиденько пробую зрозуміти схему та чому, потім мені вже не цікаво і подальші мої дії відбуваються по аксіомі- бо це так треба і все. Аня ж копає до "руди". Мої батьки за непослух, бо що таке вступити до київського вишу та через рік залишити його , в ті часи, це дорівнювалось землетрусу балів на 7. Так ось, батьки влаштували на завод, пов'язаний з хімією, робочою в 3 зміни. Це було пекло. Але я вперта, витримала та сказала, що сама вирішу своє подальше життя і не повернусь до Мікаяна. Тому з хімією в мене погані стосунки в усіх сенсах.
-
Наташа десь замовкла, іноді ставить лайки під дописами. Будемо вірити, що в неї все добре. Тож чекаю Аню з науково-доказовою базою подальших дій))).
-
Про красу порозмовляли, тепер хочу запитати про насущне😄. В мене збираються цвісти перці. Питання про "королівську" квітку, що з'являється в центрі кущика. Хто як робить? Чи видаляєте ви її? Інет пише- треба. Але я перевірила. Видаляла і залишала. Особливої різниці не помітила, щоб врожайність була нижчою, коли залишала ту квітку. Єдине, що на місці "королівської" квітки перець ніяк не тягне на звання "королівський". Він росте меншим за своїх братів і майже не має ніжки, сидить всім низом всередині куща. То я дивлюсь на те, що той "королівський бутон" от-от розкриється та гадаю- залишати чи ні? Поділіться своїми думками чи досвідом)))
-
Я не тяжію до арок, обелісків та іншого для створення форм в ландшафту. Але бамбук використовувала активно. Ліщина, якої багацько було поряд( в лісі) не сподобалась. В тому сенсі, якщо використовувати її в якості опори для перцю чи помідорів, то мені її вигляд не дуже, бамбук тут виграє. Якщо треба зробити форму, безумовно, ліщина дасть фору, бо гнучка. Але бамбук, якщо закопаний в землю кілька років, починає гнити і потім надламується. Що коїться з ліщиною не знаю, бо користувалася бамбуком. Для великих троянд дуже зручно, зробив "вігвам" з 3-х бамбучин та підв'язуй собі гілки. Взимку бамбук виглядає привабливо. Так вона шраб, як і White Meidiland. Чому її позиціонують грунтопокривною, то вже питання. Бо є різниця між тим, що троянда позиціонується грунтопокривною і тим, що може використовуватись в якості грунтопокривної. Вони дуже умовні для грунтопокривних. Що таке дійсно грунтопокривна я добре розумію, бо мала їх в саду. Для прикладу, одна з грунтопокривних. Вона набагато нижча за лілейник, має щільну крону, що притискається до землі і тільки квітконоси підіймаються над килимом листя. Якось я її намагалася підняти догори на опору з бамбуку. Бо вона стала дуже агресивна та не давала життя сусіднім рослинам. Але відмовилась від цієї ідеї, бо хоч в неї і гнучкі гілки, але вона вперто хотіла донизу. На другому фото видно, як вона протиснулась всередину ялівцю і спокійно там облаштувалась. І для порівняння фото, як виглядає умовна грунтопокривна Kastelruther Spatzen і грунтопокривна Alpenglühen. В першої кущ невеличкий та округлий, в другої типова поведінка грунтопокривної троянди з повзучою окупацією - довгі гілки шукають де можна вкоренитися і квітконоси, що висяться над листям. Як на мене, то для Ані Kastelruther Spatzen була б ідеальним варіантом у всіх відносинах- легко формується, не агресивна ( що важливо для міксу), не хвороблива, не мерзне, легко доглядати і просто гарнюня. Може в кого буде бажання створити щось подібне до задуму Ані, то , як варіант, можна розглянути Kastelruther Spatzen. Вона на те заслуговує. І вона набагато компактніша та акуратніша за White Meidiland.
-
Ні, Аня, це кущ на другий рік посадки, "манюня" ще. В нього гілки дуже стріляють у всі боки. На другому фото видно, як гілка витягнулась і вилізла на крону коніки. Я теж для цього купувала цю троянду. Між кущами було більше метра відстань. На третій рік кущі почали лягати одне на одне. Не знаю, які гілки у Свані, у моїх гілки пружні та не можу сказати, що вони гнучкі. Я не знаю, як та пані дивилась за цими кущами , бо їх потрібно і підрізати, і щось видаляти, і якщо Свані не самоочищається, то китиці , коли відквітнуть, будуть брудними ганчірками телепатися на кущах. До того, якщо їх обрізати, то швидко починають нові бутони і тоді вона квітне, майже, без перерви. Мені ця троянда більше сподобалась в соло посадці. Бо кущі потужні і гілки стріляють на далеку відстань і куди заманеться. А коли обрізаєш не один кущ, то не будеш дивитися, куди брунька дивиться, що прокинеться і почне рости. Знайшла фото. В цієї троянди викидається гілка, на кінці якої отакий букет квітів. На другому фото добре видно, що квіти в неї на кінці гілок. Якщо їх постійно стригти, що буде з квітами? Ну і уявіть собі к"красу", коли ця китиця перетвориться на "ганчірку". Чи самоочищається Свані, бо ця ні. Знов таки, я спираюсь на свій досвід з цією трояндою. Можливо Свані має іншу поведінку. То треба , щоб хтось, в кого є чи була ця троянда розповів про поведінку Свані. Ні, ми потім застелили агроволокно. Якщо не збираєтесь потім щось міняти, то копайте посадкову яму, потім розкладайте агротканину, робіть надрізи хрестом, щоб відкрити конвертом та саджайте кущі. Або навпаки, спочатку саджайте, потім застилайте та вирізайте по колу біля куща. Це вже як вам зручніше буде. В мене цим чоловік займався, то я туди не лізла, як він там "грається". В нас, взагалі, цей квітник, в останньому варіанті виглядав ось так. Там не залишилось троянд взагалі, тільки різні хвойні, гортензії та бруслина. Мені теж цікаво було б подивитися. Бо багато питань. Якщо вона стриже стіною, то що залишається з квітів. Бо в випадку моєї троянди, вона викидає гілку, на кінці якої китиця квітів. Це по-перше. По-друге, не зовсім уявляю собі "плотну стіну" з цієї троянди. Повторюю, може у Свані поведінка інша ніж у White Meidiland. Бо з віком вона росте в ширину і не дуже хоче рости догори. Оту форму куща, що ви бачите на моєму фото, вона зберігає і на далі.
-
Аня, в мене не було Свані, але була White Meidiland (Супер Свані). Припускаю, що обидві схожі між собою. Якщо так, то це шраб з потужними гілками і розмір буде більше за каталожний. Я б залишила між ними більше 1 метра . Фото з White Meidiland. Це кущик 😁на другий рік після посадки (весняної). Вже був біля 2-х метрів. На задньому плані за конікою та сама троянда і Блю Чип, який намагається вижити між цими двома "монстрами". Потім я, взагалі, розсадила ці кущі у вільну посадку, по одному, бо вони дуже великі. Здається мені, що для половини тих кущів Свані вам потрібно шукати інше місце чи робити окремий квітник для них. Повторюю, що це лише моє припущення, бо мала схожу на Свані троянду від того самого оригінатора. Тож моє припущення відносно Свані може бути і хибним.
-
Навіть не розраховувала на таку автобіографічну відповідь. Чудово, коли бізнес приносить задоволення. Я не про гроші зараз. Це відчувалось в попередніх дописах, тому і задала конкретні питання. Не знаю, що сталось, але хай ваше життя і далі буде таким наповненим, як і до милиць. Ще раз дякую за відповідь. І щасти вам)))
-
Розповідаєте цікаво. А що з того, купленого для інвестування, вже дало вам результат та ви маєте профіт з того? Як приклад- купив 10 ділянок, 5 з них вже дали дохід. І цікаво послухати про психологичний портрет ваших покупців. Чому питаю, бо для мене ефект "вау" завжди був важливий і добре розумію та маю досвід, що така земля чи нерухомість ( в моєму випадку) має великий % ліквідності.
-
Я розумію чому тут так полюбляють формувати кущі та дерева кулею. Бо на терасах, яких тут чи не в кожному будинку, ця форма виграє порівняно з іншими формами. Крона може не обов'язково і куля але частіше рослину формують з рівним голим стовбуром і зверху крона, чи то куля, чи то просто щось пухнасте. Лавр, що купила. Це не штамб, він так сформований. Коріння дає поросль і мені це подобається - почну ту поросль стригти низьким килимком.
-
Іра, ти навмисно будеш ростити його , як йому заманеться чи десь секатором попрацюєш над ним? Якщо щось, про горобину нічого не знаю, тому і питаю. В розпліднику бачила якусь незвичну, два рази топталась біля того дерева, але те, що скидає листя на зиму, я не дивилась взагалі. Горобина дуже приваблива, одразу в око впадає. Крона була сформована кулею- щільне блискуче темно-зелене листя і невеличкі китиці дрібних яскраво червоних ягід ...якби в сад - так, на терасу-ні, бо взимку буде голе.