Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

allanek

Пользователи
 • Публікації

  10 574
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  6

Усі публікації користувача allanek

 1. Прикро. Раніше на форумі бурхливо обговорювали такі речі.
 2. В мене Came. За 12 років користування нарікань нема. Проблем теж не було. Це у мене. Але на форумі обговорювали про якісь проблеми з ними, чи то фабричний дефект, чи щось таке. Ставив ворота та радив автоматику підрядник з форуму- Вратарь. Як спеціаліст- тільки кращі рекомендації. Може звернутись за порадою до воротарів форуму, послухати їх висновки, бо статистику вони мають більшу, ніж користувачі з поодинокими відгуками?
 3. Так само, перший ламінат був на клею. Але фанери не було. З цікавості передивилась -перечитала по запиту монтажу ламінату на клею. Що на Ютубі, що пошук видали і ролики, і статті. Ніде не зустріла, включно і укладку на стіни, монтаж ламінату на фанеру. Гугл нікого не банив, тож перевірити мої слова легко. Навіть знайомих попитала про фанеру- ні, всі здивовані, нема в нікого фанери. До речі, той ламінат, що на моєму фото, на замках та водостійкий. Спокійно пережив більше ніж півдоби під шаром води ( сантехник щось там забув закрутити). Розібрали, просушили стяжку, знов положили той самий ламінат на підстілку. До цього дня ніяких нарікань. Фрай, до вас прохання. Поясніть вашому підзахисному, поки він на броньовичку мітингує та продовжує згадувати мене в кожному своєму дописі, що я не Ірина. Неадекватне несе
 4. Мабуть я не вмію читати, але не бачу , де написано було так, як ви пояснили. І показую наочно, дата на світлині є. Стик "ламінат-плитка" і ніякої фанери. І так робилось багато разів, але ніколи не була потрібна фанера чи ОСБ, тільки підкладка, завжди. Що зі мною чи з моїми будівельниками не так , що нікому в голову не приходила думка про фанеру?
 5. Тоді поясніть про яку товщину ламінату мова? Ось цитата, я її вже цитувала. Як я повинна розуміти "вирівняти товщину ламінату"?
 6. Фрай, оскільки ви тут виступили в якості адвоката, спитаю вас:" Ви і після цього потоку образ на мою адресу вважаєте цього "спеціаліста" адекватним? Хоча тут потрібно менш коректне визначення того, що дозволив собі цей пан.
 7. Бачу, що в спокої мене не можете залишити. І темі , майже, гаплик. Бо справа вже не в ламінаті, важливіше мені відповісти, навіть, якщо я відповідала Фраю, з поваги до нього. Залиште при собі ваші вигадки про те, що мені було важливіше. Я дуже гидлива, щоби відповідати вашому друзяці. Але пам'ятаю приказку "Скажи, хто твій друг", тому відповіла конкретно вам. Що ви брехун? То не ярлик, то констатація факту. ТС ви відповіли двома дописами, досить короткими. Мені присвятили 5 дописів-простирадл. Хоча я постійно кажу, що мені не цікаві ваші думки. Навіть не втримались і встрягли в мою розмову з Фраєм. Де тут про інтереси чи особисте бажання ТС? Я не вважаю себе перфекціоністкою, але я педант. Мабуть тому в мене і будівельники, яких знаю та ціную близько 30 років. Тому що їм в голову, як і мені, не прийшла б думка покласти ОСБ під ламінат для того, щоби закрити дефекти стяжки. Може тому я люблю свій будинок, що в ньому нема рішень, які потребують або переробки, або розуміння, що треба було зробити інакше. В мене перша підлога з ламінату з'явилась в 90-х, більше 20-ти років тому назад. З тих пір мала з ним справу багато разів. Останній раз ламінат клався в квартирі 4 роки тому. Працювала з фірмою з "родоводом", якби мовити. Теж покласти фанеру під ламінат ні по першому поверху, ні по другому поверху дворівневої квартири їм в голову не прийшло. Навіть з урахуванням того, що квартира розташована не в Україні. Вже не кажу про те, що з подивом читаю, що ламелі ламінату можуть мати різну товщину, як ви стверджуєте, яку треба вирівнювати фанерою. Мабуть не той ламінат купувала та не з тими будівельниками працювала, якщо чую про таке вперше в житті.
 8. Дякую. То ви не все читали, що тут друзяка вашого "підзахисного" встиг на мою адресу напатякати. Те, що я "стара маразматичка", це традиційно від цього рівня чути. Але була здивована тим, що я ще і "фаріонша" 😂. Якщо знати, що вона мені не подобається, то списати таку "образу" можу лише на те, що дешевого шмурдяку моїм "поціновувачем" було випито забагато.Тому і моя відповідь була такою, як написала. І це вже не змінити, бо , навіть, останній допис ngstil , де написано про те, що я тут роздаю поради, суцільна брехня. Тому і отримав дізлайк від мене. Крім одного допису про ламінат, від мене не було ніяких порад, зате було багато чого на мою адресу. І зупинитись людина ніяк не може, все продовжує приписувати мені те, чого я не казала і чогось вимагати від мене. Чи ви не помітили цього? Так, є таке явище, колись про це була розмова. Таке стало коїться після зміни форумного движка. Але не цього разу, не в випадку зі мною. Я ж багато років на форумі і добре розумію, де зібралась зграя однодумців. І не може такого статись, щоб три людини одночасно, що підтримують тут одне одно, дружньо помилились пальцями, знаходячись в різних місцях. Хоча тут можу помилятись, може вони в одному місці розпивають дешевий шмурдяк, про який хвалився на форумі один з них, що купив його багато. Я відповіла вам з поваги до вас і спілкуюсь з вами завжди з урахуванням вашої думки, але не цього разу. Тож на цьому і зупинимося. Ставимо крапку.
 9. Я повний антипод ТС в уподобаннях. Мені подобається плитка на підлозі, враховуючи спальні, та ТП. Якщо треба зробити вибір- ламінат, паркетна дошка чи плитка, виберу плитку. Тому цікаво, чи змінить ТС свої погляди на облаштування підлоги після цієї теми. І хоч він просив не розповідати про ТП, всі розмови точаться біля неї. Чи отримає він відповідь на свої запитання невідомо, а ось про теплу підлогу буде знати багато)
 10. І тому стільки вашої метушні та простирадла відповідей мені 🤣? Останній раз кажу- я відповідь отримала, висновки з вашого "досвіду" зробила. Все, далі не цікаво. Але ж ні, такий "розумник" з "досвідом" не хоче чути, що він не цікавий і продовжуєте "ляпання язиком, точніше пальцями по клавіатурі"(ваше). Досить засмічувати тему.
 11. Та написано зрозуміло, мені, наприклад, незрозуміло, чому таке несприйняття ТП? Якщо комфортною є холодна підлога, то вона не буде дуже теплою в разі, якщо під ламінатом чи паркетною дошкою буде ТП, а сприйняття тепла від ТП та радіаторів на користь ТП. Агітувати за ТП не збираюсь, але цікаво зрозуміти, чому в ТС такі вимоги.
 12. Лише те, що я про вас сказала. Не бачу, чому я маю витрачати свій час на самозакоханого невігласа, яким ви виглядаєте для мене, судячи з ваших дописів і ваших друзів. До вас було питання, відповідь я отримала і, навіть, в більшому об'ємі, чим було моє питання. Більше ви мені не цікаві, "Коля"(с) Дивлюсь, що до мого профілю, наче до вівтаря на уклін, ви з друзяками навідались один за одним. Смішні😂
 13. Вже не здивована. Якщо маєте дурнів в друзях, що звертаються до вас "Коля", то зрозуміло, що на ваш потік свідомості не треба звертати уваги.
 14. Ніколи ламінат не вкладався на фанеру, тільки на підкладку. Досвіду з ламінатом достатньо, щоб це стверджувати. Навіщо вводити людей в оману стосовно ламінату?
 15. В мого робота щітки круглі, тож кути склопакета це сліпі зони, невелички, але сліпі. Якщо на вікнах є імпости чи склопакети поділені профілем, треба робота переставити руками, сам він не вміє переповзати через перепони. Якщо вікно дуже брудне, краще змити чи стерти чимось сухим цей бруд. Інакше робот розвезе його по всьому склопакету. Може моделі, що вийшли пізніше, врахували цей момент, бо є робот з щітками прямокутної форми. Залишити його, як залишаю робота-пилососа, ні, не можна. Як він миє вікна всередині мені подобається, але з боку вулиці, наприклад, після зими, ні. Мій особистий висновок- він доречний, щоб підтримувати чистоту вікон, коли спочатку вікна миються в інший спосіб, а потім робот підтримує чистоту скла. Часу він витрачає більше, ніж я мию пароочисником чи якось інакше. Але, як в моєму випадку, коли в мене стіна з вікон, то , звісно, краще запустити мийника і тільки переставляти з вікна на вікно, ніж самій мити руцями. В мене HOBOT, які враження від інших роботів-мийників не знаю.
 16. Комарі ніщо в порівнянні з тими кузьками. Кусають так, що виривають шматок шкіри і потім там червона гуля, що довго не проходить. На весні 2022 року не можна було купити ОФФ, тож купила Гардекс, тільки жовто-зеленого кольору. Він ніякий, комарі та мошка його не помічають. Тож, коли купуєте , треба звертати увагу на колір банки, це має значення. В травні, ввечері, на дворі стоїть постійний гул. Якщо підняти очі до неба, то можна бачити, як чорні хмари цих кузьок гудуть там.
 17. Якщо на Бар'єр в вашого кота алергія, спробуйте Барсик. Зазвичай краплі від кліщів комплексні, тож і від бліх. Ошійники, до речі, можуть бути ще більше алергійними, ніж краплі. Знаю випадки, коли в котів було щось схоже на отпуєння від ошийника. Якщо вже про кліщів та блох говоримо, то вже і про глистів згадаємо. Бо моє чучелко любить від'істи голови всьому, що ловить. Останній раз, замість таблетки, спробувала краплі на холку Моксістоп. Процес приємний, тому що краплі на холку він любить капати, а таблетки ні. Що не сподобалось - краплі на основі якоїсь олії і маслянисте п'ятно довго тримається на холці кота.
 18. Моя сусідка кожної весни обробляє всю ділянку якимось засобом, десь з Одеси присилають. Каже, що нема комарів, мух та кліщів. Бачила на Розетці такі засоби, ніколи не користувалась, підтвердити, чи дійсно засіб дієвий не можу. Я все життя мешкаю біля води, в квартирі жили біля озера та Дніпра, в будинку навкруги вода- водосховище та річка, тож добре знаю, що комарі активні місяця півтора, з червня і десь в середині липня вже не дошкуляють. Тож, щоб спокійно провести вечір на терасі достатньо звичайної спіралі, до ламп-пасток руки так і не дійшли. Стосовно кліщів, їх поява в лютому звичайна річ. На ділянці я їх не підхоплюю, а в лісі, то так, сидять та чатують. Колись купила комплект схожих викруток, якщо вже кліщ вчепився, то дістати легко, хоч в кота, хоч в людини ( перевірено на собі ). Каплі від кліщів для улюбленців. Користувалась Фронтлайном та Стронголдом. Дорого та результат так собі. Потім знайомий розказав, що купує українські засоби Барсік (Барсік Еліт) та Бар'єр для котів. Ціна приємна і дієві. Капаю на холку піпетку Барсіка+піпетку Бар'єру. Ефективні і кожен поодинці, але чомусь в такому варіанті найбільше дієві. Дві піпетки, бо в мене кіт важить майже 10кг Принцип дії крапель заснований не на том, що тварюки не чіпляються, а на тому, що достатньо одного укусу, щоб кліщ помер і його знімаєш вже мертвим.
 19. Та я ж казала, що тоді церкви не було. Був двір, в правому кутку стояла мазанка, де він приймав людей, по лівій стороні якесь приміщення, де він правив службу. З правого боку від цього двору була ділянка, де тільки почали будувати церкву. Отець Олександр казав, що храм будується на гроші сімейної пари, якої лікарі сказали, що вони ніколи не будуть мати дітей. Вони звернулись до нього. Що вже він з ними робив, то не сказав, але дитина в них народилась. Сім'я заможна була і церкву будували їх коштом. Я ж казала, що то було більше 20 років тому.
 20. Не було такого. Хтось задав йому питання чому він став це робити, він спокійно розповів, що за радянських часів був успішним художником, вів життя, як і більшість його кола- алкоголь, жінки. Доки йому не зробила замовлення Лавра. Треба було написати портрет старця. Старець приходив на сеанси мовчки і тільки на останньому сказав, що над ним (Олександром) висить хрест і що він буде лікувати людей. Після цього він 9 років жив по різних монастирях, сан не хотів приймати, але уві сні йому сказали, що за відмову розплатиться його родина і хтось ( не пам'ятаю) з них тяжко захворів, доки він не зголосився. Всю бесіду був чемним, відповідав на всі питання без зверхності. Більше я його ніколи не бачила, враження по собі залишив приємні. Такого не було. Зайшов в ту низеньку мазанку, за ним люди, скільки вмістилося. Я стояла в другому ряду, близько до нього, тож все, що було на його обличчі, бачила добре. У мене теж. Достатньо сказати, що студенткою, коли за радянських часів навколо Володимирського собору на Пасху стояли двома колами менти та дружинники, завжди мала пропуск на службу. Тоді на Пасху в собор молодь пускали лише по пропускам. Що таке той круг, то мені добре знайомо. І кураторів з КГБ теж добре знали в обличчя, хто був парафіянином собору. Там познайомилась з Капніст Марією Ростиславівною та спілкувалась з нею багато років. Як і з нащадками Зінов'єва, що мешкали в Києві та теж ходили до Володимирського собору. Нащадки від якої з 3-ох жінок Зінов'єва, то вже опустимо. Тоді Володимирський собор був не тільки про віру. Взагалі про це не було думок. Було бажання кинути палити, спроби були раніше, але не допомогло. Мабуть мені потрібна була якась психологічна крапка. Я її отримала. Але впевнена, що в житті не все можна пояснити науково, бо метафізики в моєму житті було достатньо. Щодо страху та наслідки порушення, то сусідка, що мені про отця Олександра розповіла, а вона взнала про нього від своїх знайомих і так по ланцюгу, то вона почала курити знову через деякий час. З нею нічого не сталося, а ось з її знайомою сталося- стало так погано, що серед ночі поїхали до отця Олександра, щоб він зняв з неї обіцянку, що давала. Від чого це залежить- не знаю. Та і не цікаво мені, бо добре розумію, що і світлий егрегор, якщо щось і дає тобі на 10%, то забере в тебе в рази більше. Закон Всесвіту, що за все треба платити, а за вчинки відповідати, треба пам'ятати. І що вас так обурило в його відповіді? Він сказав так, як є. Він сам проходив через це. І це не в його владі- знати, що може статися. Може тон і був обурливим, то вже вам видніше, але сказав, як знав. Про себе, ще раз, ні. Не було страху, тому що не було приводу для нього. Я з мазанки вийшла, навпаки, з надією, що, нарешті, позбулась звички і бажала лише того, щоб вона не повернулась. Тут інше працює- бажання людини і розуміння того, що то їй потрібно. Не цікавість; не тому, що родичам набридло та змусили туди поїхати. В мене знайомі, яким пропонувала позбутись куріння, казали, що їм то не потрібно, бо від куріння мали задоволення і не хочуть викреслити того зі свого життя. Та
 21. Фрай, ото ви знайшли собі розвагу- звідкись дістали тему і зробили допис через 14 років. Якщо вас влаштує мій приклад, то розповідаю- їздила в Катюжанку, церкви тоді ще не було, була низенька мазанка, куди набилось людей 40, хвилин 40 отой "поп типично кацапское хамло"(с) розповідав, як він став "попом", потім сказав вишикуватись до нього в чергу і коли підходиш до нього, казати йому чого хочеш позбутись та на скільки років (1 рік, 3 роки...або назавжди), єлеєм ставить хрестик на лобі і все. Грошей ніколи не вимагав, хто бажав, кидав в звичайну кухонну миску скільки бажаєш або нічого не кидаєш. Тоді, серед курців-алкашів-наркоманів-гравців якось саме склалось, що клали 20грн. Все. Зайшла в мазанку затятим курцем, в мене ранок починався з турки з кавою та цигарки. Вийшла, наче і не було тих років з сигаретами. Смалити почала в студентські роки, з мазанки вийшла більше 20 років тому. З тієї пори покинула товариство курців, ніколи не було ніякого бажання починати знов. Навіть кальян ніколи не пробувала. Був березень, мороз і великі кучугури снігу. Отець Олександр був босоніж весь час, поки приймав людей.
 22. Згадала. Колись в Проксимі купувала ялівець козацький Глаука, розміром більше метра в діаметрі. Це була вкорінена гілка. Вони відрубують від материнського куща такі великі гілки і вкорінюють одразу в горщиках, 5-10л. Мене попередили, щоби до кінця літа тримала ялівець в горщику, але він почав сохнути, подзвонила їм, сказали, що таке буває і можу спробувати пересадити в землю та повернули гроші. В землю пересадила, поливала якимось стимуляторами і він прижився. Тож можна спробувати, в якості експерименту, тикнути гілку і доволі великого розміру та подивитись, що з того вийде.
 23. В мене була троянда White Meidiland (фото), кілька кущів, прислали замість Аспірину. В неї таке явище, як червоні гілки навесні, було показово- постійним. Тож на зрізі могла бути ще зеленою, навіть квітнути рясно, але восени , все одно, зрізала, тому що гілка сохла зсередини. Але ця троянда дуже потужна, велика, тож обрізка тільки спонукає кущ до нових гілок, тож різала, не побоючись залишитись без квітів. Тож, як казала Іра, треба дивитись на зріз. Якщо зелений, залиште та восени побачите, чи жива гілка. В себе ніколи не робила, але знайома постійно щось вирощувала живцями. Відривала (руками) невелику гілку так, щоб була п'ятка, над п'яткою зачищала гілку від хвої на кілька сантиметрів, трохи підрізала верхівку хвої, квацала п'ятку в корневін чи інший укорінювач, втикала одразу в землю десь в саду, де пухка земля,тихо та тінь, поливала та накривала банкою, час від часу ту банку провітрювала і дивилась, щоб земля, де тикнула той живець, була волога. Подробиць не знаю, танців в неї не було, але все вкорінювалось. Колись просила, щоби вона показала мені, як це робиться, тому пишу, що бачила.
 24. Я з Монобанком давно попрощалася, вони відкрили кредитну лінію на карті, якої ніхто не просив та не користувався, але зняли за неї кошти. Спілкування нічого не дало, коли сказала, щоб закрили рахунок, тоді почали пропонувати різні варіанти. Але ні, до побачення. З Приватом цікаво було. Замовила корм коту, оплата ФОПу. Спочатку- чекайте кілька годин, перевіряємо рахунки. Потім- перевірили, але дайте, крім ПІБ постачальника ще і його дату народження. Це вже щось новеньке. Зробила оплату на приватовську карту постачальника, там нічого не запитували, навіть комісії не було.
×
×
 • Створити...