Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

snitsar

Пользователи
 • Постов

  1 545
 • Зарегистрирован

 • Посещение

5 Подписчиков

Персональная информация

 • Имя
  Олег
 • Откуда
  Київ
 • Хобби
  Мандри
 • Род занятий
  Майстерня виробів з жесті
 • Пол
  Мужской

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения snitsar

Местный

Местный (7/13)

 • Популярность
 • Первый пост
 • 10 комментариев
 • 500 комментариев
 • Уже неделю на форуме

Последние значки

533

Репутация

 1. Третій рядок знизу. Там можна змінити мову.
 2. Добрый день, Олег. Нашла о вас отзывы в БС. Есть строящийся дом в Киевской обл. Стоят стропила, Нужна крыша. Вы еще занимаетесь крышами?

  1. snitsar

   snitsar

   На жаль, ні. Старі пристойні команди порозбігалися, заміни їм так і не знайшов. Тож поки дахів не роблю.
   Зараз займаюсь виготовленням різних елементів з жесті, в основному це аксесуари для даху. Якщо, щось потрібне буде, радий буду допомогти.

 3. Раз був зв`язався з монолітом. Купа грошей на оренду опалубки, вся фанера, що підрізається в оренду не здається. При поверненні опалубки вирахували за погано помиту/ пошкоджену і т.д. опалубку. Тепер травма на все життя. Думаю, якщо робити одне єдине перекриття, то Теріва краще буде.
 4. Спробуйте відбілювач для дерева. А потім антисептик. Якщо плями застарілі, то не завжди вдається відбілити.
 5. Проблема не у важкості роботи, а у відсутності стоку води. Тобто все що попаде на мембрану, буде стояти у вигляді калюжі, поки не висохне, а скоріше за все протече всередину. Саме із-за цього люба найменша помилка, -слабо притиснули, чи пошкодження на мембрані, скобки від степлера, це все призводить до протікання. До речі, цією стрічкою, що в посиланні, Ви мембрану не склеїте. Вона добре клеїть лише пароізоляцію на основі плівки. Для мембрани треба Delta Multibohd, або аналоги.
 6. Стрічка для проклейки мембрани дуже дорога. Може вийти так, що вона буде коштувати більше ніж наслідки всього непередбаченого. І якісно проклеїти її не так легко. Коротше, я агітую за варіан або робити дуже добре, або не робити взагалі. 5мм вистачить. Можна й так. Коли лаги будете підлаштовувати під розмір утеплювача, то наперед визначіться який буде утеплювач. Є шириною 600, є 625, а той що в рулонах взагалі можна не перейматись кроком - ріжете впоперек скільки потрібно і все.
 7. Більшість сходів мають стандартну висоту коробки 120-200мм в залежності від моделі. Можливо в когось і є висотою 370, але не чув про такі. Кришку можна пофарбувати чи наклеїти якусь плівку, щоб було схоже на натяжну стелю. Але з точки зору теплоізоляції, то кришку краще ставити в рівень з утеплювачем, так буде менше холодних зон на люку.
 8. Раптом виберете варіант прорізати плівку в коньку і клеїти стрічку - то перевірте обов'язково чи та стрічка продувається. Дуже часто вона не пропускає повітря взагалі. Ще можна подумати над варіантом решіток на фасадах, має не дуже дорого вийти.
 9. Тут не зрозумів. У Вас утеплювач закритий з двох сторін пароізоляцією? У кожного виробника свої цифри, конкретно для Вільпе пишуть 70, але я би ставив два, або й більше, для більш рівномірного провітрювання. Оце вже підозріло. Вище Ви згадували, що є вікно, яке відкрите на провітрювання, крім того є вентвиходи. Тобто для вентиляції горища у Вас є всі умови. Думаю, що проблема мокрих крокв має інше походження. Труба з дефлектором звісно буде краще. При вітрі створюється додаткова тяга і горище краще провітрюється. Але такий набір буде коштувати дорожче і чуже часто людям не подобається вигляд труби на даху.
 10. Нормальний варіант. Товстий шар глини сам по собі непоганий паробар`єр, нічого добавляти не треба. Щодо мембрани, то є сенс її укладувати, якщо є потреба захиститись від пилу з вати. Якщо горище буде використовуватись рідко і обережно можна цим не перейматись. Коли вже мембрану укладаєте з метою захиститись від вологи з даху, то дуже важко зробити її герметично. Оскільки нахилу на мембрані немає, треба думати як зробити герметично стики мембрани і її кріплення на балках. При тому, що стікать воді нІкуди, і будуть калюжі на мебрані, то задача не така вже й проста. Дійсно краще не робити нічого. Якщо дошки нові, то вони скоріше за все будуть сирі, тому в такому випадку, зазор можна не залишати взагалі. Вони розсохнуться від 5 до 10мм вже за півроку. Сухі дошки укладаєте з зазором 3-5мм, і то не дуже важливо цього дотримуватись. Сам зазор між ватою і дошками теж не обов'язковий, у обох матеріалів висока паропроникність, тому ніяких проблем з накопиченням вологи не буде. По дошках, краще взяти шириною 100мм, більш широкі сильно коробить і дуже великі зазори з'являються після висихання.
 11. Цією штукою ви цілком можете вирішити проблему вентиляції. Там в комплекті є проходка для гідроізоляції, вона дозволить вам вентилювати в тому числі і простір під гідробар`єром .
 12. Отут не зовсім згоден. Питання що вважати довговічністю - поки не почне протікати від корозії? В обох випадках мова буде про терміни співставні з терміном служби будинку. Якщо під довговічністю вважати втрату естетичного виду і вигорання покриття, то тут все впирається в якість покриття металу, а не сам метал. Зараз можна побачити купу дахів, зроблених десять років тому, де ендови з алюмінію виглядають, як облізлий кіт. І також можна знайти металочерепицю, якій 15 років, а колір не відрізняється від нової. Тому, як на мене, сам метал має другорядне значення.
 13. Я там вже писав, тому, що гідробарєр не вартує витрачених на нього грошей. І ще, дуже часто горища з часом стають мансардами і поміняти в таких умовах гідробар`єр на мембрану дороге задоволення. Що до пропозиції використовувати антиконденсат, то теж сумнівна ефективність, оскільки ціна його така ж як і в мембрани, а переваг в порівнянні з нею - ніяких. Давайте домовимось на майбутнє, писати по темі допису. Мірятись хто тут більше всього бачив і тримав в руках трохи смішно. Не маю бажання витрачати на це час.
 14. А хто той гідробар`єр використовує сьогодні? Їх нормальної якості просто немає в природі. А супердиффузійна мембрана якраз монтується без провисання і ущільнювач під контррейку таки необхідна річ.
 15. Архікад занадто заморочена програма для професіоналів. Я би, спробував щось простіше.
×
×
 • Создать...