Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Музей

Пользователи
 • Публікації

  23 440
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  43

Усі публікації користувача Музей

 1. Музей

  хочу газон!

  Є спеціальні добрива для газонів, що схильні до появи моху. Погугліть. Плямка на газоні ні про що не говорить, якщо під нею немає проблем. Живе якийсь павучок.
 2. Музей

  хочу газон!

  Перше, що впадає в око, Ваша косарка не косить, а жує траву. А злаки таке не люблять. Можливо, це не єдина причина, але очевидна. Точіть ножі.
 3. Подивилася кадри зустрічі Байдена з делегацвєю України. Він тепло і уважно привітав Єрмака, потис руку, щось сказав. Зеленський відповідає на його привітання англійською мовою без конспекта і навушників. Відповіді на запитання журналістів дає без перекладачів. Красавчик. Можливість особисто спілкуватися з лідерами цивілізованого світу є надважливим інструментом. От як тепер петяботам жити?!
 4. ❗️Соціальні мережі повідомляють, що наші бійці збили Су-35 СУ-35 був збитий в Чорному морі неподалік Залізничного Порту. Перед цим він здійснив пуски КАБ у бік Херсонщини. Український Телеграм ❗️Збиття СУ-35 над Чорним морем! Чим? Таке може зробити або патріот, або F-… 🤣🤣🤣 Батальон «Монако» 💎 З питань реклами
 5. Страшна історія про людожерів і милосердя. www.instagram.com/reel/Csg-thYgHHW/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
 6. І це правильно. Від мене до Київ-Чоп 1 км. www.instagram.com/reel/CrGUmvOMUca/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
 7. Ще можна надряпати на тому БМВ щось з Платона або Плутарха.
 8. А як Ви думали?! Людина живе на пособіє, якого вистачає лише на Албанію дікарЬОм на чорному налі. А хтось, купує новенький БМВ.... і це після сплати податків. Несправедливо це.
 9. Пишите уже мильйон. Чьо их изверЬгов жалеть. Марава (с)
 10. Від межі не меньше 1 метра, але від існуючих (введених в експлуатацію будівель) не меньше 8 м. Чи щось змінилося?
 11. В мене все навпаки. На все, що купую, отримую рекламу ще кілька місяців поспіль. От навіщо мені ще десяток оприскувачів від Розетки? На Ютьюб валиться реклама індійського кіно. Причому, індійських бойовиків. Я індійське кіно бачила лише в кінотеатрі за часів Зіти і Гіти, а бойовики взагалі не в моєму стилі. За що мені це? 😭
 12. Для того, щоб ваші колеги в Вашингтоні не могли піаритися на "яйцях".
 13. Таваріщ мурава! Не пались раньше времені. Ваши еще не в городе и даже шансов нет, что дойдут... разве что по говнопроводу.
 14. То він від петяботів лишай підхопив і розносить. Мене більше цікавить, чому модератори сприяють таким екземплярам тут працювати.
 15. В напрямку Волоколамска виглядала би так.
 16. "Танцую на костях..." Дніпро. VID_20230520_230526_263.mp4
 17. А Ви і тут, і на Севасфорумі пишете. Причому, одні й ті самі тексти.
 18. То йдіть вже в Крим, прокладіть лижню. А ми за Вами .
 19. Завжди почуваюся ніяково, намагаючись пояснювати щось про сарказм.
 20. Така в людини психологія, що їй хочеться опинитися,там, де вона була успішною і щасливою. Це завжди стосується тих, в кого життя не склалося. І коли такі люди були успішними? В молодості - здорові, молоді, дівкам подобалися, ще були ілюзії щодо майбутнього. А молодість їхня випала на часи СССР, причому 70-80-ті, коли було тихо і була ковбаса. От і маємо синдром дешевої ковбаси.
 21. Наші СМІ просто дніще Азія вже масово обговорює події на G7, а тут ні мур-мур. Показують обстріли Бахмуту, ілюструючи ними нічний напад на Київ. Почитала коменти в індійських Ютьюб каналах. Головне гроші. Торгівля на крові їх цілком і повністю влаштовує. Свідомість людожерів не має обмежень державними кордонами. Вадім, сподіваюся, Ви про Гоа не лише рекламні тексти читаєте.
×
×
 • Створити...