Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

BugS

Пользователи
 • Публікації

  1 155
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача BugS

 1. Мабуть, решта, то послуги з проектування, доставки, монтажу, пусконалагодження.
 2. Отож, а ви Вадима не цінували. Як виявилось, він приклад толерантності порівняно з деякими, зробленими у вже неіснуючій країні.
 3. Здається, ці елементи більш коректно називати "ростверк". Навіщо такі складності, кладіть всюди 100 мм Може, ви маєти на увазі вибір між ПСБ та ЕППС (ХРS)? Бо, на мою думку, ЕППС та ХРS то теж саме. Я брав подешевше, Пеноборд. Потім довго хвилювався, як під ним прокладати електрику, бо раніше пробував, як горить ЕППС і горів добре. Але виявилось, що Піноборд не горить, принаймні, від сірника чи запальнички.
 4. Головне, чим вона запам'яталась, ви про неї не нагуглили. Ключове слово "матрац"
 5. Розмір не головне, більше на довговічність впливає виробник. В мене змішувачі Клуді працють 11 років без ремонту, шланги, до речі, запресовані, в домашніх умовах не замінити.
 6. Щойно прочитав, що завдяки обмеженням на кримському мосту, десь на під'їздах накопичилося кілька тисяч цистерн з ГСМ. Ото файершоу може бути.
 7. В мене дача 5х6 з мансардою, побудована років 35 тому. Другий поверх мансардний, по суті каркасник, падати ще не збирається. Будуйте з того, з чого фізично зможете. Я би обрав каркасник. Не потребує бетонних робіт по армопоясу та фундамент можна простіший . Але це тільки для випадку, якщо на 💯 впевнені, що то буде саме дачне житло. Інакше, мінімум з газоблоку.
 8. Планування жахливе. Дивіться планування смарт квартир. На площі 17 м2 роблять значно зручніші планування
 9. Інтернет пише, що для 0.75 мм2 максимум 6-10А, в залежності від кабелю. Я би брав 1.5 мм2. Тож, і кабель, мабуть, не дорогий та не якісний.
 10. У тваринки потекла слюна на подразнювач Тваринка поставили дизлайк, тому варіанти залишаються наступні: 1) Волога НЕ могла потрапляти під зовнішню оболонку до дротів. Причина проблеми досі не невідома. 2) Волога могла потрапляти під зовнішню оболонку до дротів, але реакція міді з водою плюс електричний струм НЕ призводять до такого.
 11. Волога могла потрапляти під зовнішню оболонку до дротів? Якщо так, то можливо реакція міді з водою плюс електричний струм призводять до такого.
 12. І ви вже викопали траси під труби і перевірили,, що нижче не щільний грунт? Може, простіше ущільнити грунт під трубами
 13. Виходить, що труба лежить майже на материковому грунті. Незрозуміло, які просадки вас непокоять.
 14. На якому рівні хочете вивести трубу з будинку? Може, мінус 40см то і є ваш рівень.
 15. На надійність це наврядчи впливає. Скоріш, тільки на зовнішній вигляд та можливість заміни на іншу модель. Деякі виробники пропонують додатково комплект для прихованого підключення. Я відмовився від такого, бо не страшна ще одна розетка в санвузлі, нічого там розглядати.
 16. Зробив виводи крізь стіну, розподільча коробка в приміщеннях за стелею.
 17. Вам варто вибачитись, бо ви попутали пані з іншим персонажем, у якого схожі літери в ніку.
 18. не зовсім коректна пропозиція, бо так висота першої буде більша за інші, окрім другої, друга буде нижча на 20 мм за інші, окрім першої. Тобто, це більш екстремальний варіант.
 19. Класична КАН то РЕХ-С, 14 та 18 мм. може є і тип А 16 мм Точно є РЕRТ 16мм.
×
×
 • Створити...