Скрипка Александр
-
Публікації
1 340 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Теми, опубліковані користувачем Скрипка Александр
-
Еврозабор своими руками, кто то делал?
Автор: Скрипка Александр, в Ландшафт, облаштування ділянки та експлуатація будинку
- 4 відповіді
- 3 915 переглядів
-
- 7 відповідей
- 1 806 переглядів
-
- 18 відповідей
- 3 868 переглядів
-
- 1 відповідь
- 1 090 переглядів
-
- 1 відповідь
- 877 переглядів
-
- 8 відповідей
- 3 092 перегляда
-
покритикуйте планировки... пожалуйста
Автор: Скрипка Александр, в Проекти будинків, котеджів та архітектурне проектування
- 18 відповідей
- 3 741 перегляд
-
- 2 відповіді
- 1 006 переглядів
-
- 1 відповідь
- 957 переглядів
-
- 1 відповідь
- 1 359 переглядів
-
- 3 відповіді
- 1 449 переглядів
-
- 11 відповідей
- 2 233 перегляда
-
- 14 відповідей
- 2 766 переглядів
-
- 2 відповіді
- 1 297 переглядів
-
- 1 відповідь
- 814 переглядів
-
- 13 відповідей
- 3 687 переглядів
-
Изучаю спрос на кирпич полнотелый Б/У
Автор: Скрипка Александр, в Будматеріали та товари для внутрішніх робіт
- 12 відповідей
- 2 084 перегляда
-
- 11 відповідей
- 1 969 переглядів
-
- 4 відповіді
- 1 420 переглядів
-
- 1 відповідь
- 1 230 переглядів
-
разрешение на реконструкцию
Автор: Скрипка Александр, в Юридична консультація. Земельне та будівельне право. Норми і правила.
- 4 відповіді
- 1 405 переглядів
-
- 4 відповіді
- 1 232 перегляда
-
Ненужные растения
Автор: Скрипка Александр, в Ландшафт, облаштування ділянки та експлуатація будинку
- 14 відповідей
- 3 149 переглядів
-
Аукцион неслыханной щедрости 1 2 3
Автор: Скрипка Александр, в Подарую (віддам за коньяк) або прийму в дар
- 67 відповідей
- 11 933 перегляда
-
Самовольная врезка в канализацию
Автор: Скрипка Александр, в Юридична консультація. Земельне та будівельне право. Норми і правила.
- 3 відповіді
- 4 933 перегляда
