Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

anabioz

Пользователи
 • Публікації

  1 736
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача anabioz

 1. В продовження спору про лет лампи/стрічки та блоки живлення, маю декілька питань: Зовнішнє вечірнє освітлення розведено кабелем 3*1,5 під LED стрічку. Хочеться зробити його керованим по часу та по яскравості. Планується блок живлення 220v-24v + zigbee led контролер Умовно такі: Виключати фізично треба блок живлення чи Led контролер? Те ж саме питання, для внутрішніх підсвіток (карнизів, коридорів, кухні тощо). Відключаємо блок живлення чи саму LED стрічку? Пауза трохи вибішує, але чи правильно тримати "слаботочку" постійно під струмом? Є ще таке 2 в 1: Чи може щось краще підкажете?
 2. Вже давно. Державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, крім випадків вибракування (списання) їх у цілому, без ідентифікаційного номера або із знищеними, пошкодженими (один чи кілька символів номера візуально не визначаються) чи підробленими (змінено один або кілька символів номера, замінено панель (табличку) або частину панелі (таблички) з номером) ідентифікаційними номерами складових частин (кузова, шасі, рами) не допускається.
 3. "кузов без номерний" Гадаю, що неможливо нічого переоформити
 4. anabioz

  Корисні поради

  Пан має хист до збочень, підтримую.
 5. anabioz

  Корисні поради

  Макулатура, бо всі ті бібліотеки з російською літературою - то тільки насадження окупантської мови. Або на мангал, душу гріє )
 6. Дякую. Розсіювати в боки, як я зрозумів з конструкції, тільки якщо мінімум два отвори? А забор повітря через які?
 7. Порадьте де брали, які нюанси і на що звернути увагу?
 8. Питання до виробника, можете прокоментувати?
 9. 16 номінал, 1900 - низ, 2300 - верх, а чому площа конвекційної камери у м2 невідомо. Це камера має бути 3,5 * 1,0 * 2,0, якщо у м3?
 10. По конструкції вирішили. Є питання по вентиляційним решіткам. Скільки треба реально площі живого січення на 1кВт топки? 40-50-70см2? Вхідного-вихідного? У Гаврилових там взагалі майже 150см2 на 1кВт топки заявлено, це буде одна решітка суцільна. У Defro - 50см2, у інших взагалі ніякої інформації. Виробник решіток SAVEN каже про 40-60см2. Є якісь нормативи чи прийняті норми?
 11. Чого ж на вулиці? Вона буде в утепленому контурі, зверху закінчення з переходом на сендвіч, а на закінчення ще буде вкладено 100мм вати.
 12. Там 3 метри і збиратися будуть на підлозі, гадаю, що вирівняють. Та то вже занадто, як на мене. Того вермікуліта треба 1,5 мішка (0,15м3)
 13. Як я бачу, збирається верхня частина, від нижнього закінчення до верхнього закінчення. Підіймається знизу, фіксується знизу до перекриття, а в шахту зверху засипається вермикуліт. Шахта в нижній частині 300*300, зверху 340*340, труба 250мм. Вермикуліт - то ж не щебінь фракції 5-10, чи я щось не розумію? Навіть якщо він осяде на пару сантиметрів в шахті, то якась велика проблема буде?
 14. Ну я це зрозумів ще з самого початку, коли в темі з'явилися рекламні малюнки, які не стосуються питання. Гадав, що може щось цікаве людина запропонує, крім реклами. Щодо "під" ключ, то надивився і наслухався від виконавців такого, що інколи на голову не налазить. А від рекламників - то там просто жах якийсь, начебто люди тебе за дурника тримають, або самі настільки тупоголові, що ти, занурившись трохи глибше в тему, знаєш більше ніж вони за роки "втюхіванія" продажів . Поки сам не розберешся в питанні, нічого не вийде нормального.
 15. Всі ті апендикси і моноліт - то конструктивні рішення, які до "економії" не мають ніякого відношення. Встановлення керамічного димоходу ніяк би не змінило конструктиву цієї частини будинку. Заш'ється по фасаду керамогранітом і буде служити десятиліттями. Про які гроші і здоров'я Ви кажете? Я десятки роликів передивився про те, що кераміка лопається в димарях, ну я ж не виставляю ці фото тут. А Ви вже вдруге виставляєте то відео якесь китайське, яке незрозуміло до чого тут, то фото, яких в мережі багато. І чому Ви вважаєте, що 1мм труба 321 aisi має прогоріти? Через скільки? Рік, десять, сто? Я питався конструктиву, якщо пропозиції в данній ситуації нема, то кераміка мені не підійде, як я зрозумів.
 16. Так наче все ок і критичних зауважень я не бачу. Зверху через 45* У мене все там буде зашито і закрито, якщо і обслуговувати, то тільки виводити на стінку. Хто ще вважає, що 2мм чорної краще за 1мм 321, відпишіться, будь-ласка. Прочитав. А як вермикуліт може сипатись через таке закінчення, яке буде внизу шахти?
 17. 1. То монолітне перекриття поверху. Далі - друге світло, теж перекриття. 2. То просто стіна, яка межує з вулицею, в ній по суті закрита шахта 3. Зліва просто стіна, справа ніяка не опора, просто стінка, щоб вони разом утворили шахту для каміну, яка обклеїться кальцієвими плитами. Отвір для подачі повітря на 1/3 по ширині в підлозі закладений і виведений за межі будинку в землі на глибині 1м. Щось ламати не хочу, запропонуйте варіанти із того, що вже є. Бо зараз я бачу так: конденсатозбірник + одностінна труба 1мм 321 aisi до самого верху + в шахту - вермикуліт, знизу шахта закривається закінчення для одностінної труби, зверху димохід закриється закінченням для утепленої труби + ще над димарем 0,5м утепленої труби 1мм 321aisi + грибок. Фото конденсатозбірника
 18. Ще питання - вентустрій, ліра чи комінвент. На фото вони всі такі красиві, блищать )
 19. Та нічим не хотів закривати (або перлітом/вермикулітом засипати згори) та зашити кальцієвими плитами, зробивши внизу камеру. А чому не в саму топку запустити конденсат? Тепло, що так, що так буде вилітати. Довжина труби від виходу з топки буде десь 5м Я взагалі спочатку думав поставити 2мм трубу з виходу каміна і до самого верха. Шахту засипати перлітом а знизу шахти вже зробити камеру з сілікатних плит із решітками. Без усяких там сендвічів. P.S. Там ще зверху димохід на 1,5м
 20. Запропонуйте щось, я трошки не розумію як то може бути з кераміки в моєму випадку? Тільки керамічні труби, а нагорі утеплено, без тих шлакоблоків? Фото на першій сторінці.
×
×
 • Створити...