-
Публікації
2 361 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача DEN24
-
Будь який вид металлочерепиці вибирайте, їх зараз достатньо на будь який смак, різниця між профілем, ще раз повторюсь, в тому, що обещітка набивається під розмір хвилі. Довжину листа можна поділити навпіл для легшого монтажа, але одному все витягнути буде важко, потрібен помічник. Тут більше уваги потрібно приділяти товщині металу, покриттю, кількості цинку, а як його зпрофілюють, чи у вигляді профнастила чи у металлочерепиці вирішуйте самі.
-
Підтримую тезу про те, що ондулін не той покрівельний матеріал на який треба орієнтуватись, але і метал потрібно обережно вибирати - є різні і різної якості. Якщо планувати монтувати власноруч, то розглядайте профнастил, принаймі не потрібно витримувати точні розміри при набиванні обрещітки, а мембрана це той елемент на якій точно економити не варто.
-
😶 Існує Італія, Корея, Словаччина і Україна - виробники металу з двустороннім покриттям. Тим більше якщо є сумніви то можна і доки попросити, Сертифікат то й же.
-
Чим жорсткіший метал тим при прокаті буде з'являтися більше мікро тріщин в металі, а це в свою чергу веде до вирогідної корозії в майбутньому. Важлива. В матовому покритті як правило від 30мкн товщина, тому дивно, що у європейця такі характеристики. Це потрібно уточнювати. Якщо це дійсно так то звичайно там де більше. Глянець має 25 мкн, може щось переплутали...
-
Суб'єктивне оціночне судження продавця, яке під собою немає підгрунтя. Якщо б сказав оператор лінії або оператор листогибу це інша справа. До речі чим жорсткіше метал тим сам виріб має більше мікро тріщин тим нижче якість. Що до металів Словаччини та Італії, якість абсолютно однакова, не заморочуйтесь.
-
Немає ні притоку повітря ні віддоку. Для того щоб якось вирішити цю проблеми на цій покрівлі змонтуйте на коньку дві оцинковані труби. В середині горища перша труба входить і закінчується під коньком, другу трубу заводите до утеплювача. Хоч якась вентиляція буде. Утеплювач повинен бути укладений без зазорів і свищів, ще краще покласти хоча б 50мм поперек існуючого, ще краще покласти зверху вітробар'єр чи мембрану.
-
Посоветуйте способ утепления
DEN24 відповів у розділі Утеплення будинку. Теплоізоляція стін та підлоги.
Замість ППУ запіньте пєноізолом, те саме що і пінопласт. Дешевше ппу в декілька разів. Погугліть може такий варіант підійде більше. -
Добрий день. Яка ціна на дуб. Крушинка Київська обл.
- 1 389 відповідей
-
- дрова
- дрова дубовые
- (та ще 3)
-
Добрий день. Яка ціна на дуб? Глеваха Київська область.
- 504 відповіді
-
- дрова
- дрова дубовые
- (та ще 3)
-
Ну у мене до Вас логічне запитання. Чому не рекомендується? СБС, АПП і "Кислота", як я до сих пір думав, це способи оброблення бітуму до стійкого стану при експлуатації матеріалу. Технічні характеристики матеріалу впливають на температурний режим монтування на покрівлі, топто "Кислота" монтується до +5 максимум, а модифіковані можна монтувати в більш низьку температуру. При умові якісного виробництва матеріалу і монтуванню згідно інструкції всі вище згадані матеріали повинні експлуатуватись не меньше гарантійного строку виробника. Можливо я не правий, але хочеться почути аргументи.
-
Якість більше залежіть більше від кількості цинку, ніж від товщини, але якщо товщина не меньше 0,45мм. Метал 0,5мм і 0,45мм з кількістю цинку 225гр на кв.м. суттєво по якості не відрізняються. Тому краще 0,45мм 225 гр ніж 0,5мм 160гр. ПК20 і ПК 35 відрізняються ребрами жосткості (висотою хвилі), несуща здатність більша у ПК35, але ця характеристика важлива тільки тоді, коли хочуть зекономити на рештуванні на великих об'ємах і є вирогидність великих снігових навантажень.
-
Складно уявляю як можна покласти профіль без обрещітки. Вона в любому випадку потрібна. Без неї складеться Ваша конструкція, тому обрещітка повинна бути. Можна без контррейки, але навіщо? Це не ті вузли будівлі на яких можна економити.
-
По перше зробіть вентиляцію самого горища, А подруге не відмовляйтесь від мембрани тому що конденсат в міжсезоння в будь якому разі буде і гідроізоляція захистить від вологи, і це ще один вентиляційний вузел, завдяки йому на горище буде набагато комфортніше.
-
Що стосується металу, то і Рууккі і Арселор Нім. якісні метали. Товщина металу, оцинкування, грунтування на високому рівні. Тут більше перейматися потрібно за якість виконаних робіт, тим більше на фальцевій покрівлі. Специфіка фальцу в тому що якість покрівлі залежить відсотків на 80 від майстрів.
-
Обидва нормальні.
-
Не в якості питання, в холодному горищі будь яка гідроізоляція працює по конвекціональному принципу і сама дешева мембрана чи гідробарьєр буде працювати нормально при умові правильно організованої вентиляції... але не довго)) поки не розвалиться)). Принцип роботи мембрани пропускання пари по всій площі при умові наявності утеплювача в достатній товщині, який монтується без зазору муж мембраною та при щільно проклеєному паробарьєрі. У ТС два шляхи: Перший - все перекласти з демонтажем мч - дорогий Другий (колхоз)- мембрана між/навколо крокв, порівняно дешевий, але без гарантії на гарний результат і буде багато нюансів з вузлами та карнізом. На рахунок проклейки між листами будь чим, якщо коротко то це сралі мазалі...
-
Це говорить про те що немає нормальної організації вентиляції підпокрівельного простору та самого горища.
-
А які питання до СДМ на холодному горищі, мембрана працює як звичайний гідробарьер, безпосередньо, як мембрана вона не працює. Для кожного виду гідроізоляції, потрібно дотримуватися своїх умов.
-
На фото снизу капельник продольный на левом листе накрыт листом с права, так и должно быть.
-
Тому що метал на покрівлі нагрівається не рівномірно, тому що протяг на горище може бути локально в деяких місцях
-
Тому що вода, стікаючи по задній площі мч, починає капати або в місці поперечного стику, або в місцях штампу черепиці, або в місцях стику обрещітки.