Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

gokar

Пользователи
  • Публікації

    38
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача gokar

  1. Може не показово вийшло, але поки так: we.tl/t-nTZEFGQaWT VID_stab.mp4 знято з працюючим стаб-ом, потім стаб. заблоковано і знято VID_no_stab.mp4 це вже не горіння, а "шашлична" стадія. Проте видно на відео з залоченим стабом як іскри стартують "в космос" і розжарення вугілля збільшилось. З працюючим стабом іскри не летять і, напевно, відбір тепла в водяному контурі кращий за рахунок меньшої швидкості вихідних газів. Хоча, можливо, що спрацює зворотній зв'язок і контролер прикриє вхідний потік і зменьшить інтенсивність потоку газів...? Але там ще треба враховувати постійні часу контролера, нагріву датчика темп. вихідних газів... Все не просто. Якось ще спробую повторити коли ще більше "живого" вогню в каміні і таки помию скло. Добавлено через 14 минут ... коли вхідний дросель зменьшує кількість повітря на вході топки, то зменьшується і кількість вихідних газів, а, значить, і теплопередача зменьшиться. Здається мені, що система, все ж, буде більш ефективною із стаб-ом. Можу помилятись, звичайно...
  2. Це, звичайно, на Ваш розсуд, ставити стаб. чи ні. Я ставив після сезону без стабілізатора. Мені більше подобається картинка горіння з ним. В принципі, можна зробити відео з стабілізатором і без поки обудову каміна не зроблено...
  3. А раптом Ви захочете стабілізатор тяги? І шоб повітря не з кімнати в трубу, а з вулиці?
  4. Ще один момент. Я в стандартній номенклатурі не знайшов адекватної ревізії для прочистки труби комина. Такої шоб можна було скористатися штангами-подовжувачами з пластиковою щіткою на робочому кінці і дрелькою чи шуриком на протилежному кінці. Прийшлось зробити дверцята 150х170 мм з нержавійки на кінці труби. Вийшло класно, але цю фігню краще робити до того як трубу встановлено (або вмуровано в стіну, як у мене). Зате тепер прочистка майже стерильний процес. Дверцята відкриваються, на їх місце кріпиться технологічна кришка з ущільненням і проходом для прочисних штанг, далі шурик і вперед до самого верху. В кінці чекаєм поки сажа в комині сяде і циклоном все зібрати. Рекомендую! Добавлено через 7 минут А у вас именно 70х52ТМ? У мене 70х52 WM (водяний контур). Я на вхідний фланець одів 125 коліно. Без всяких хомутів і кріплень. Сідає суперщільно.
  5. Якшо Ви про той конденсат, що влітку буде утрорюватись в трубі повітроподачі, то я зробив наклон назовні і під відмостку закладу 40-50 ку також з наклоном від будинку. В каналізацію то дуже круто як на мене. Це ж просто вода. А конденсату в трубі комина за рік збирається 100-150 г разом з дощем (вихід комина у мене відкритий, труба утеплена нержавійка). Стоїть під ревізією половина бутля 6-ти літрового. Це другий сезон, зливав 2 рази. Вхід 125-130, (125 оцинковка налазить дуже суперщільно) вихід 200.
  6. Якщо не заперечує шоновне панство, додам свої "5 коп" відносно труби підводу повітря до топки. Я собі заклав 110 трубу (2,5 м) з невеличким нахилом в бік вулиці. Розуміючи, що діаметр малуватий, на виході труби поставив пластиковий ящик-дощоприймач. Верхня решітка (кришка ящика) на рівні підлоги. До кришки приєднав трійник 125 мм з якого іде забір повітря в топку і до стабілізатора тяги. Це для того, щоб стабілізатор забирав повітря холодне на рівні підлоги, а не тепле над топкою. В гофрі, що йде до стабілізатора зробив додатковий отвір на рівні +30-40 см вище підлоги, інакше топка та стабілізатор починають "змагатися" за повітря. З оглядом на це радив би закладати в підлогу саме 150-160 трубу. Фото вже застаріле... під топкою кишка з плівки замінена на оцинковку.
  7. Всім доброго дня. Вирішив поділитись враженнями від топки G&S 70x52WM. Експлуатую 2-й опалювальний сезон. В домі - ремонт і темперетуру підтримую на рівні 7-12 градусів аби не заморозити систему. Топка працює на ТА (1350 л). З ТА іде розбір води на теплі поли та на ГВС. Торік будинок був не утеплений... Обігрівав каміном. Десь 3-4 закладки дров, кожні 2 години приблизно. Навесні почистив димоход та труби водяного контуру топки. Також обладнав топку стабілізатором тяги (рекомендую! Істотна економія дров). В цьому сезоні одна, інколи 2 закладки дров на добу (інколи взагалі не розпалюю протягом доби). Будинок уже утеплений мінватою. Скло (подвійне) мив 1 раз на прикінці опалювального сезону. В цілому дуже задоволений топкою, навіть не можу сказати, що там можна покращити. Хоча, можливо, я б волів збільшити постійну часу в контролері каміна (TECH ST 392 стоїть) можливо в 5-6 раз. Після зміни положення вхідної заслонки наступний крок регулювання контролер робить надтто швидко, що призводить до деякого перерегулювання (2-3 рази заслонка встає к крайні положення). Хоча, коли дрова обвуглились, процес стає стабільнішим. Стабілізатор тяги істотно подовжує роботу топки на одній закладці дров (десь з 2-х до 3-3,5 год). Замовив і отримав у фірми Ethernet-приставку до контролера каміна. Ще не підключав... Скоріш за все вже наступним літом. Кому буде цікаво - відрапортую. Якщо комусь треба більш детальна інформація - готовий ділитися. Хлопцям з G&S теплий привіт!
  8. Я себе делаю отводчик на коллекторе. (коллектор на 3 м ниже потолочных "грелок"). Думаю будет ОК. А если нет - подыму по обратке выше грелки.
  9. Подскажите пож. где искать стандартные схемы обвязки для комплекта: газовый котел + Косвенник + [ТТ + ТА (открытого типа)]
  10. Это хорошо, можно охлаждение летом запускать. Добавлено через 1 минуту Андрей, просветите пож. по стоимости потолочніх панелей отопления Giacomini/
  11. А еще, скажите пож. что будет делать термоголовка если в коллектор (на фото) будет подаватся холодная вода (напр. 20 град.). Термоголовка настроена на 40.
  12. Скажите, Вы запаралелили ТА и косвенник из "сезонных" побуждений или Вам принципиально сохранить открытость системы каминной топки? Почему не хотите объединить ТА и косвенник? Или не планируеться ТЕН просто? И еще... Могу ошибаться, но на обратке каминной топки лучше сделать узел подмеса и не пускать туда воду ниже 40-45 град. (смола, конденсат). Добавлено через 5 минут Понять бы почему зравомыслие обходит такое решение. Цена, мало воды, много сложностей, в чем загвоздка? Или оно ваще так не работает? У меня, просто, газовая колонка на гвс уже лет 20... пока цена газа была та и давление-качество то! Все было гуд. Сегодня картина: зима - регулятор на полную и хочеться погарячее, а летом не могу сделать холоднее (колонка тухнет) Ну про удобства ваще молчу. Кран крутнул, колонка зажглась, воды не дождался, руки сполоснул, кран закрыл, за газ уже должен. Вопрос: на хрена козе баян?
  13. Да, собсно, я и еволюционирую от типового решения (конденсационник+ теплый пол, потолк + косвенник +СК), потом решил вместо обычной каминной топки поставить с водяным контуром... так появился ТА. С другой стороны ТА это просто косвенник, но побольше не логично ли оставить один ТА? Как-то так. А может все же есть типовое решение с гвс теплообмеником в ТА. И может я не буду с пом. газкотла греть весь ТА (типа обратка ГК в средине ТА выходит а подача + 50-60 см выше). С учетом режима котла 30-50 град. А нижняя часть это уже СК или камин. Или не?
  14. Буду думать, спасибо. Хотелось сэкомомить место и немного деньги за доп. бочку. Обменник в ТА планировал нерж. для гвс и тен по ночам в верхней части ТА. А дабы облегчить ему задачу сделаю рекуперацию теплой воды. В подвале бак 250-300 л. с теплообменником в верхних слоях воды через который забираем воду в обменник гвс ТА. В бак поступает "белая" канашка (ванная и душевая 2-эт) в нижней части бака отвод воды в фильтрац. колодец через вертикальную 100-ку (минуя септик) и, на всякий пожарный помпа от стиралки в "черную" канашку с включением по датчику уровня. Система открытая с дренажем. Здается мне, можно прилично тепла сэкономить.
  15. Андрей, а можна подробнее изложить критику идеи. Я себе планировал греть ТА (газовый конденс. котел + Каминная топка с вод. контуром + СК + эл. тен) и в верхнем обменнике (нерж.) греть ГВС и прямо из ТА - теплый пол 1 эт. + теплый потолок 2 эт. Так, мне кажеться, можно избавиться от работы котла на ГВС летом, да и 2-мя обменниками в ТА обойтись. Или я не правильно понимаю?
  16. Zalex_UA, поясніть будь ласка звідки береться період з температурами 5-7 градусів в підлозі? Це був режим консервації будинку без опалення? Взагалі, дуже корисна інформація. Буду з нетерпінням чекати продовження, особливо після приєднання сонячного колектора. В якому регіоні ви проживаєте?
  17. Здравствуйте почтенные учасники форума. Поскажите пож. технологию восстановления погреба. Погреб под частью дома. Стены погреба в 1,5 кирпича (пережженый кирпич) пол земляной. Все это хозяйство строилось в 1950 году. В конце 80-х погреб был засыпан (остаточная глубина 1,5 м, была 2,5 м) в связи с изменением УГВ. В 2013 после "знаменитого" снегопада вода 20 см. стояла 2 недели. Сейчас УГВ - низкий 2,5-3 м. Состояние стен погреба - хорошее. Есть желание "вернуть" погребу былую глубину и сделать соответственную гидроизоляцию. Научите или отговорите.
  18. Вентилляцию Вам нужно обеспечить приточную в фильтр. поле на самой удаленной точке. Воздух там всасывается и, пройдя через всю вашу конструкцию уноситься в фановый стояк на коньке дома. Никаких запахов! В фильтр. поле нужен приток, там аэробный процесс. Вообще почитайте Ратникова. У него все оч. толково изложено в книгах вплоть до результатов анализов стока. ЭППС лучше заменить рубероидом (утепление никчему, а от верховодки прикроет). Вы ж понимаете, что герметичность септика бетонного примерно 3л/час чере 1м2 поверхности.
  19. VICK-tor вы, как у Жванецкого, спорите о вкусе устриц с теми, кто их ел... Не верите спецам, понимаю (сам такой). По сему поставил программу от Valtec описал все стенки дома (в т.ч. мансардный этаж), полы, крышу и посчитал теплопотери, а потом и теплый пол (на первом этаже будет только ТП) в мансарде будет теплый потолок (конструктивно проще чем сухой ТП ИМХО у меня перекрытие деревянные балки). Утепления по стенам никакого нет (8 см ппс и штукатурка, например, у меня окупятьса через 50 лет, 5 см ппс+ штукат. - через 75 лет. Это при сегодняшних ценах газа). Посему, утепление отложено на 5-7 лет... Как и чем теплоизолировать полы, это уж вопрос индивидуальных предпочтений и здравого смысла. В коллекторе 1-го этажа расчетная темп. воды -35 гр. Оснований не верить расчетам и программе, не вижу. Побывал у многих людей, которые ТП пользуют (все довольны). У одного продвинутого вместо ТП - теплый потолок (водяной). У него и "подсмотрел" дя себя идею т. потолка в мансарду. По мне - гениально можно уменьшить площадь панелей, подняв температуру (напр. до 40 гр.) + "полосатость" нагрева уже не продлема. И летом эти панели будут кондиционером (только влажность нужно отслеживать, чтоб роса не выпала). Возможно я вас и не убедил, но разговоры о нагревах ппс под стяжкой, это не серьезно. Стяжка в комнате 26 град, под ней паробарьер и эппс!
  20. Подкажите, кто в курсе: имееться APS SU3000. Как с ним будет чувствовать себя котел и какой емкости батарейку внешнюю можно на него навесить?
  21. Всем здравствовать! Подскажите пож., что за провод на фото и куда его можна использовать? Можно ли заделывать в штукатурку, поместив в гофру?
  22. Пересчитал заново ТП, укоротил трубу получил такую гидравлику. Если не сложно оцените результат. Расчетный перепад температуры 8 градусов (при 5 великоваты сопротивления петель на 1-м этаже). На 2-м при 5 - нормально. ТП-петли.pdf ТП-конструкция.pdf
  23. Уважаемые гуру оцените расчет. Допустимы ли такие потери давления в петлях ТП.9_1_петли.pdf
  24. Это скорее "апендицит" 1,5х3 м вокруг только внутренние перегородки под полом неотапливаемый подвал (там +7 град.). И учитывая, что из этого апендикса в кухню ведет открытый проем 1,4х2,08 я его объединяю с кухней (2 улитки на рис. коридор - 007, а кухня 003).
  25. Похоже, что не получиться нормально отопить неутепленный дом только с помощью ТП... Не хватит места для трубы. Буду камином подтапливать, пока до утепления руки дойдут (или банк возьмем).
×
×
  • Створити...