Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

otis g

Пользователи
  • Публікації

    42
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем otis g

  1. В зв"язку з переїздом в село продаю Ford Fiesta 2007 року 1,25 бензин, механіка, кондиціонер, АБС, дві пухові подушки безпеки, електросклопідйомники, бардачок, попільничка, коврики, пляма на сидінні, десь-шось відпало, подряпалось, забруднилось..... двигун-коробка-кузов на місці, колеса круглі, в омивачі є вода.

    при покупці - 2 літра бензину безкоштовно.

    пробіг - 170000 км (українка-київ- по києву-українка)

    в таксі не була, дтп були незначні, все мінялось по каско.

    машина міцна, шустра, не голодна(в середньому 6 л 95-го бензину)

    на авторіа лінк: auto.ria.ua/auto_ford_fiesta_10716959.html

    телефонуйте, пишіть, шліть гроші.

    • Лайк 1
  2. Доброго дня,

    Помогите пожалуйста определится с вопросом о последовательности и правильности действий.

    Дом достался от бабушки,я в нём вырос и живу. и хочу продолжить жить

    исходные условия:

    дом 64 кв.м деревянный(брёвна сложенные друг на друга, тонко "побелены" глиной) - 1964 г

    обложенный кирпичём- 1966 года

    всё это стоит на фундаменте из битого кирпича + наверное известь+ какой-то раствор - глубина около 70 см

    на фундаменте цоколь из кирпича высота 80 см ширина 1,5 кирпича - тоесть брёвна и обложка кирпичём стоит именно на цоколе. в цоколе имеется 4 отверстия для проветривания(открываются с мая по октябрь). В кирпичной обложке есть 2 отверствия в кирпичь (для доступа к дереву коробки воздуха - тоже закрываются на зиму)

     

     

    внутри дома всегда сухо, пол дерево+дсп поднят от земли снаружы на уровень цоколя 80 см (40 см цоколя засыпано шлаком) , то есть от пола до шлака см 40

    крыша 4 скатная метал оцинковка, а поверху уложен шифер (1966г)

     

    собственно сам вопрос это как правильно и пошагово сделать ремонт в доме(вариант завалить и построить наново не рассматриваю вообще)

     

    из того что хотелось бы: первые 2 пункта оч низкого приоритета

    1. мансарда - потихоньку ухожу от идеи, но впринцыпе можно или нет?

    2. достройка - просчитал, дешевле начинать нов стройку а не достройки

    3. починка пола чтобы не скрипел, как? может можно както утеплить?

    4. внутренняя отделка - выровнять стены ГК и покрасить, так как внутренняя штукатурка местами обои , местами масляная краска стала отпадать от дранки (может от пересыхания?)

    5. достроить тёплое крыльцо с ванной и сан узлом

    6. стоит ли утеплять крышу?

    7. как утеплить фасад? советуют закрыть пенепластом все вентиляции. и весь кирпичь а поверху короедом, как это повлияет на дерево? (в округе 60 % домов так делают) есть ли какие нибудь другие пути утепления для такой конструкции.

     

    итого необходимо шаги расставить: пол, достройка крыльца/санузла 12 кв.м, стены внутри, замена окон, замена проводки, замена системы отопления(чугун радиаторы, котёл "росс 8")

     

    Подскажите ещё по вашему опыту что может за собой потянуть такого рода ремонт?

     

    доброго дня!

    можливо трохи не в тему, але розкажу Вам свою історію.

     

    дано: будинок з верандою, із червоної цегли (стіна пів цегли+повітря+пів цегли), 1961 р.н., бляшаний дах. у будинку - перегородки з цегли, підлога - дерев"яні дошки на лагах, дві печі, старий радянський котел з чавунними радіаторами, газ був виведений на ділянку, старий колодязь - практично сухий.

     

    зроблено біля дому:

    1.новий колодязь

    2.заведено газ в дім

    3.заведено 3 фази в дім

    4.прибрано, розібрано купу сарайчиків і т.д.

    5.дві вигрібні ями.

     

    зроблено по дому:

    1.розібраний дах, веранда (вже їй було погано), підлога, перегородки, печі, "система парового опалення"

    2.під будинком по периметру влито фундамент (арматура+бетон), навколо будинку - відмостка, прибудована нова веранда (більша за стару)

    3. піднято стіни на 1 м і зроблена мансарда з фронтонами, дах - металочерепиця.

    4. залита бетонна підлога з шаром керамзиту, на ній нова дерев"яна підлога на лагах, зроблено перепланування - тобто нові перегородки, поставлено дві нові печі (зі старої з перегородок цегли), стіни поштукатурено глиною і побілено.

    5. мансарда: дерев"яна дошчата підлога, стіни - гіпсокартон з набризком сатенгіпсом і побілкою.

    6. вікна на 1-му поверсі реставровано нові, крім веранди -металопластик, на мансарді - використав старі радянські з багатоповерхівки вікна (подвійна рама).

    7. нова електропроводка по дому, заведена вода в дім, санвузол , опалення газ-котел-алюм. радіатори.

    8. по фасаду нічого не робив. збираюсь зміцнити шви цегляної кладки (цегла покладена на вапняно-глиняний розчин, в деяких місцях дірки), пофарбувати фасадною фарбою, цоколь і відмостку пройти гідрофобним розчином.

     

    висновки:

    1. романтично-оптимістичний. маю затишний будинок в стилі "кантрі-прованс" з усіма зручностями. всім, хто приїздить-приходить в гості подобається. місця вистачає сім"ї і гостям - 6 кімнат+кухня+2 санвузли+веранда-прихожа.

    в домі всю зиму 18-22 градусів при котлі на мінімумі та періодично-постійному (через день, інколи 2 рази на тиждень) протопленні камінопіччю. .

    2. прагматичний - поламати і побудувати новий будинок(використовуючи якісь матеріали зі старого) було б не дорожче, а можливо трохи-трохи й дешевше. результат був би... ні не кращий, мабуть, якісніший, чи що. підозрюю - сил пішло б менше...

     

    і останнє. про висновок №2 мене попереджали і на форумі і в житті , але ряд суб"єктивних і об"єктивних причин, у тому числі - відсутність досвіду, заставили мене провести таку от "реконструкцію". висновок №1 не дає мені права про це жалкувати, висновок №2 зобов"язує більше такого не повторити.

    отаке...

     

     

    я, на жаль, не знаю Вашої ситуації, але подумайте добре перед тим як почати реконструкцію.

    можливі варіанти (повторюю - не знаючи ситуації кажу, що приходить в голову):

    1. все розламати і побудувати нове.

    2. привести старе в мінімальний стан, жити і будувати дім поруч.

    3. жити в старому домі, а навколо нього будувати новий (бачив колись таке випадково по сусідству знайомих, у подробиці не вникав).

    • Лайк 1
  3. Сегодня заглянул в гости к одному из заказчиков. Сфотографировал работу сделанную прошлой зимой. Каминопечь в зале, выходящую задней частью в смежные комнаты и щитком на втором этаже, ОВпечь на кухне. Работа делалась из кирпича с разборки межкомнатной перегородки и старой печи. Стиль работы и помещений изначально предполагался кантри/прованс. Что и получилось. Материалы использовались максимально простые и натуральные - дерево, глиняная штукатурка, побелка известью и мелом. Атмосфера в доме, несмотря на некоторую незаконченность отделочных работ, потрясающе уютная. Порасспросил хозяина дома о впечатлениях по работе приборов и попросил выложить в теме отзыв. Кстати по поводу отзывов - многие заказчики просто не могут оставить свой отзыв о мастерах в белом/черном списке по причине недостаточного статуса на форуме, что по моему мнению не очень справедливо, в том числе и по отношению к заказчикам.

     

    от і чудово, що є можливість розказати, бо хотів викласти у "білому списку"- не вийшло.

    отже, вступ. Влада знайшов через форум, поспілкувався з тими, кому він "напакостив". всі як один - позитив цілковитий. зустрілись з владом, поговорили.

    сподобався підхід спочатку і в процесі роботи. результатом я задоволений був тоді, задоволений і зараз абсолютно, без "але".

    я не спеціаліст, ГОСТи і стандарти мене цікавлять мало, вибачте. мене цікавить практика і реальність. а моя реальність така:

    1. старий (1961 р.н.)цегляний неутеплений (пів цегли+повітря+півцегли) будинок.

    2. старі, реставровані ось цими рученьками дерев"яні вікна.

    3. нове парове (газ) опалення з котлом на мінімумі (менше вже не можна) всю зиму.

    4. камінопіч, яка працює на три кімнати на 1-му поверсі і дві плюс коридор - на мансарді. є ще пічка з варочною поверхнею, але нею користуюсь рідко.

    5. при мінус 10 на вулиці - плюс 17-18 в хаті. десь о 18.00 (після роботи) запалюю камінопіч. це, як правило, дві охапки дров

    (я середнього зросту, важкого піднімати не люблю, тому самі вирішуйте які охапки).

     

    дивлюсь на вогонь, спілкуюсь з рідними, п"ю чай, чухаю пса за вухом. десь о 21.00-22.00 температура близько 22-23-24.

    це режим протопки один раз на день, кожного вечора при температурі на вулиці мінус 8-12 гр.

    якщо на вулиці тепліше (мінус 2-4) - можна через день (піч тепла протягом 2-х діб).

    проблема, коли на вулиці 0 або плюс. топити - спекотно, а не топити не можна, бо кайф неймовірний, затишок і розслабуха... тому топимо і потіємо))))))))

    одного разу розтопив другу піч, бо приїхали гості, а на вулиці десь біля -12. нуйогонафіг - плюс 28 градусів у хаті "на сон грядущій", мало не здуріли.

     

    наговорив багато, може не по ділу,тому висновки:

    1. мати справу з владом - не мати проблем по ходу робіт і в майбутньому (я вже не кажу про купу корисних порад з його сторони по будівництву взагалі,

    економію цегли за рахунок його часу - стара цегла якісна за складом і абсолютно крива за розмірами)

    2. камінопіч і пічка№2 по екстер"єру і функціоналу на 100% те, що я хотів. Я АБСОЛЮТНО ЗАДОВОЛЕНИЙ. тяга, тепловіддача, витрати дрів - все на 5 балів.

    3. переконався - оплчені суми за роботу пічника зараз мене не турбують, економія на деяких роботах по будівництву (є такий гріх хочеться наваристої ухи

    з поганої рибини) не дають спокою до сих пір.

    отаке....

    хто хоче усного спілкування - телефонуйте (050 813 60 10), радо відповім на питання.

    • Лайк 2
  4. При толкании агрегата крутящий момент передается на вал с ножами. Ножи самозаточные (+регулируются). Почему на электричество: покупал когда небыло 220V на даче и был маленький газон. Сейчас площадь газона увеличена до 400 м. кв.. Механической долго косить. Аппарат надежный.

     

    майже переконали. готовий подивитись 7 травня, поторгуватись і, можливо, купити. якщо можна - ваш мобільний мені на пошту step95@gmail.com

  5. мабуть я вам допоможу (2-3 "камази"), обухівський район с. верем"я. тільки не знаю, як це відбувається. я так розмію: знаходжу перевізників, екскаватор, завантажуємо, я вказую адресу, куди везти. вони привозять вам, а я економлю на утилізації, чи як? може що підкажете.
  6. Доброго дня, форумчане!

    Приобрел коробку дома. стена = полкирпича+пустотка+полкирпича. 2а этажа. Во внешней кладке ощутимые щели(гуляют ветра по пустотке). Посоветуйте, стоит ли оштукатуривать внешнюю стену перед укладкой утеплителя(планирую пенопласт 100мм) или просто клеить плиты? с дальнейшей отделкой пока не определился или "короед" или сайдинг... планирую делать поэтапно 1й этаж, потом второй.

     

    Буду благодарен любому дельному совету.

    я купив старий будинок - така сама стіна. теж буду утеплюватись і скоріш за все - засипка перліту. є контакт людини з форуму - Іван, тел.050 0774117. поговоріть з ним.

  7. У меня с таким умением не сложилось, не подскажу. Брался он для одной работы, больше не нужен.

     

    Если Вы действительно хотите его так не очень стандартно рискнуть использовать, то сделаю скидку в 20% до 3200 грв - при условии, что Вы его заберёте самовывозом с 4-го этажа. Дом без лифта, аппарат тяжёлый.

     

    Можно с 10-го марта, мы работаем.

     

    з вашого дозволу 12-го зателефоную і під"їду подивитись на апарат

  8. Прекрасный подарок супруге на 8Марта.

     

    Предпраздничная скидка в 10%.

     

    (ссылка на изображение устарела)

     

    а трубогиб вміє гнути профільні труби(20*20, 20*40, 40*40)?

    може вміє сам, тоді заберу без знижки)))))))))

     

    якшо серйозно - цікавить апарат для гнуття профільної труби

  9. Еще у бабушки Вашей говорят "леквар", "пасуля", "бицигли"...:)

    Расход ваты с плотностью в вертикальной стенке 45-50 кг/м3 на 180 мм ок. 9 кг. Если брать "бучанскую " ( нормальный материал) - 6.5 грн/кг. если юнизол ( хороший материал) - ок 8 грн/кг ( не знаю сейчас точно, давно с ним не работал). Задувка с подготовкой 3 -4 грн/кг в зависимости от конструктивных особенностей и объема работы и ...задувщиков, предлагающих эту услугу:)

     

    Вибачте, що я не в тему, але це "жест отчаянья". Іван, я Вам і писав і дзвонив, але нагадую - Ви обіцяли мені контакти клієнтів по утепленню перлітом. Мене таке утеплення дуже цікавить. Моя пошта - step95@gmail.com.

    Ще раз вибачте за "не в тему".

  10. (ссылка устарела) - це Дніпропетровськ, передають Новою поштою, Інсайтом і т.д. Я у них купив скляні дверці, все швидко і чудово без проблем.

    Інші лінки київські, але думаю, що все передається різними перевізниками.

    kiev-kamin.com.ua/

    svt-kamin.kiev.ua/glavnaya.html

    feeder.kiev.ua/

    • Лайк 1
  11. Пожалуйста, не ретранслируйте бред.

    Если реально хотите разобраться - читайте. В форуме масса информации на эту тему.

    Если воду поварить - тогда другое дело.

    "Задувайте" дальше, что хотите, и куда хотите.:)

     

    читав, тільки більше заплутався. і противники і прихильники внутрішнього утеплення приводять аргументи. мені неспеціалісту в області теплопровідності, теплообміну і вологообміну складно в цій масі розібратись.

  12. Однозначно трудно что-либо утверждать.

    Зависит от влажности в доме (квартире), температуры в доме (квартире), и на улице, от вида обоев (виниловые препятствуют попаданию пара в стену), от качества вентиляции помещений и т.п.

     

    Представьте гипотетическую ситуацию.

    Некто обвешал дом радиаторами, и топит, "как немой". В доме температура 27-30 градусов. Где будет "точка росы" при описанном Вами пироге стены?

    Думаю, что в ППСе.

     

    ЗЫ У меня сосед очень хорошо утеплил дом, но сделал плохую систему управления отоплением. У него зимой температура в доме не опускается ниже 27 градусов. Бывает и выше. Поскольку у него нет термостатов ни на батареях, ни в помещениях. Вообще нет термостатов. Поэтому котел молотит беспрерывно.

     

     

    И сосед "регулирует температуру" открыванием форточки.

     

    Так что однозначно ничего сказать нельзя. Все зависит от конкретных условий в конкретном доме.

     

    на ваш погляд, яка ситуація буде у мене при внутрішньому утепленні мінватою в 100 мм. ще раз про умови - стіни в півтори цегли колодцевою кладкою, підлога - керамзитобетон з гідроізоляцією, покритий дошками 40 мм, мансардне приміщення, дах -мч з утепленням мінераловатними матами 150 мм, дерев"яні вікна.

  13. Утепление изнутри повысит сопротивление теплопередачи стены, но снизит такой важный показатель, как теплоемкость. Попробуйте связаться с эковатчиками - они, в принципе, задувают колодезную кладку, но нужно уточнять о 50 мм. И понадобятся технологичные отверстия в стене пробивать, потом заделывать.

     

    а шо воно таке ця ековата, може кого порадите із ековатчиків.

  14. А зачем Вы собираетесь греть стены?

    Стены и без прогрева 1000 лет простоят.:)

    Смысл утепления - снизить теплопотери, в том числе через стены.

    Я живу больше 10 лет в доме с внутренним утеплением минватой.

    И стены, представьте себе, прекрасно себя чувствуют.:)

    Как и мы, пребывая в тепле.

     

    тобто стіни вже не беруть участі у теплозбереженні, а тільки шар мінвати, так виходить?

  15. Засыпте сыпучим натуральным утеплителем.

    Перлит, Керамзитобетон, тырса-пропитаная известью на худой конец )))))) (но предварительно высушенная, а то вешанки повылазят в доме))) По поводу тырсы шутка, но чтото такое слышал!

    Керамзито бетон мне нравится больше,

    (ссылка устарела)

    может с глиняным раствором его замешать или заливать слоями через каждые 30см засыпки (чтобы увеличить поверхность контакта фаз)))), в общем заполнить воздушное пространство между керамзитными какашками. но наверное не за один раз а за несколько, чтоб высыхал, -нужно советоваться со спецами, или самому эксперементировать на стенде)))

     

    - Керамзит можно использовать в чистом виде - как теплоизоляционную засыпку. Таким образом устраивают, к примеру, теплоизоляцию чердачных перекрытий и полов. В фундаментах керамзитовый гравий отсыпают таким образом, чтобы сократить глубину залегания фундамента без угрозы промерзания грунта вокруг последнего. Керамзитом утепляют и теплосети с водопроводом, и даже используют в банях. В первом случае он сохраняет свои полезные качества даже после аварий и воздействия горячей воды. Во втором - позволяет поддерживать в русской бане необходимый тепловлажностный режим, дает ощущение комфорта, столь необходимое для здорового и приятного отдыха:).

    :beer:

     

    я б із задоволенням засипав перліт, але як було сказано паном e.s. : "И не забываем, что в углах, оконных и дверных проемах,а также 1-й и несколько последних рядов кладки -сплошные, без воздушного промежутка.

    Кроме того, колодцевая кладка предполагает через каждые несколько рядов сплошные ложковые ряды, предохраняющие от заваливания стены во внутрь и анкера (сетку или проволоку), защищающие от выпадания ее наружу"

    тобто, питання - як це зробити?

  16. Так утеплитесь минватой изнутри.

    Минимум 100 мм минваты (можно и 150 - 200 мм) + гипсокартон.

    Это похуже, чем утепление по фасаду (правильней таки утеплять снаружи), но теплопотери реально снизит.

     

    Ну це фігня вийде. взимку стіни не будуть прогріватись, бо я їх ізолював від джерела тепла мін ватою.

    я тут думав про піноізол чи як воно називається, те, що задувають всередину стіни. може хто знає про це щось?

  17. ух ти, дякую всім. підемо далі. я зрозумів, що теплозахист моєї стіни нікудишній. як можна утеплитись без зовнішнього зашивання пінопластом (кажуть, що герметизує стіну, не дає повітрообміну) чи мінватою (при намоканні втрачає властивості)? дуже не хочеться втрачати сільський фасад (оці викладені циглинки над вікнами, виступаючі колонни на кутах, карнизик зверху, ну блін чомусь подобається цей кіч). люди, придумайте шо-небудь!!!!!!!
  18. Є стіна, тришарова: червона цільна цегла (250мм) + повітря (50мм)+червона цільна цегла(120мм).

    Якщо вірити інтернету - коеф. провідності повітря при температурі -20 гр Цельсія = 0,02. Якщо вірити програмі "ТЕРЕМОК" такому бутерброду не потрібне утеплення у Київській області. Що скажете, форумчани?!

  19. Терміново шукаю будівельників для вирішення задачі.

    ЗАДАЧА.

    Дано: цегляний будинок на бутовому фундаменті без відмостки, під оцинкованим дахом з верандою. Місцезнаходження - Обухівський район, 50 км від Києва. Замовник - в міру вимогливий, здатний до розуміння і обговорення, гроші рахує уважно, платить за результат.

    Завдання: укріплення (підливання) фундаменту, демонтаж даху з фронтонами і веранди, нова веранда з фундаментом, мансарда з новим дахом (металочерепиця), фронтонами і піднятими на 1 м бічними стінами.

    Вимоги до виконавців: розуміння задачі і досвід подібних замовлень, складання повного кошторису на матеріали і роботи, бажання і вміння вникнути в задачу і пояснити замовнику всі складові процесу, абсолютна тверезість на протязі періоду робіт, і, звичайно, акуратність, добросовісність, порядність.

×
×
  • Створити...