Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

andrey_ka

Пользователи
  • Публікації

    3 085
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Востаннє andrey_ka виграв 7 травня

Публікації andrey_ka були найпопулярнішими!

Персональная информация

  • Имя
    Андрій
  • Откуда
    Старокостянтинів
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

19 240 переглядів профілю

andrey_ka's Achievements

Гуру

Гуру (11/13)

  • Начало популярности
  • Начинающий собеседник
  • Преданный форуму
  • Популярность
  • Первый пост

Recent Badges

2,2 к

Репутація

  1. Шо мертвому припарки! В армопоясі вже є арматура і що , це йому допомогло? Це називається обв`язувальний пояс і арматура там також повинна бути. Відокремити фундамент від грунту. Відкопати та утеплити. Відповідально підійти до зворотньої засипки. ІМХО.На тріщини забити , якщо цегла ціла , то вони не критичні.
  2. Ставив одинарний , тільки не поворотний , а квадратний ,такий де сам клапан закріплений у верхній частині , нормально стоїїть не мерзне.
  3. Як чиститься звичайний колодязь , так само чиститься і труба. Чесно кажучи не знаю наскільки конденсат чи вода з очистки здатна замулити грунт. Але , якщо вона замулить колодязь , то точно так само замулить і трубу. Труба від колодязя відрізняється лише діаметром. Я так розумію ви не хочете пускати шкідливу воду до рослин/дерев. От я і пропоную , пустити її набагато глибше. Залежить від грунту. Чим більше в трубі буде води , тим більший буде тиск , що в свою чергу буде сприяти поглинанню. Можна , для збільшення дренажних властивостей в нижній частині наробити додаткових отворів. Можна зробити дві таких труби , місця на подвір`ї майже не займають , розмістити можна будь-де. Я робив таку систему для збору дощової води. Чотири таких труби десь по 6м довжиною обслуговували доволі немаленький будинок. Правда грунт був пісчаний. І навіть зливу витримували.
  4. Відступити від будинку 1,5-2м. і просвердлити отвір в землі 35-40см. на максимальну глибину 4,5,6м. скільки зможете. Всередину вставити промислову каналізаційну трубу , рижа така гофрована. і завести туди труби від котла , очистки.
  5. Ну так зворотній клапан та вентилятор , і нічого в приміщення йти не буде. ІМХО. Якщо це просто труба через стіну на вулицю , то утеплювати її не потрібно , просто не використовувати метал і зробити ухил на вулицю.Під час монтажу будете заповнювати простір між трубою та стіною монтажною піною , це і буде свого роду утепленя. Якщо вона має якусь довжину , наприклад виходить на горище а далі повертає через стіну на вулицю , то утепленя потрібне.
  6. Не фантазуйте! Я нікому , нічого не нав`язую , а тим більше не намагаюсь довести , що моя позиція єдино правильна. Це ви (не особисто ви) вперлись рогом в 3м і розказуєте всім , що ось ваше трактування , ну точно істина. Навіть якщо я помиляюсь на рахунок цього пункту , то 3м. відноситься до житлових будинків , але ніяк не до господарчих , допоміжних , і.т.д..
  7. Пропоную: Беремо катанку 6мм , вигинаєм літерою П і у місці кріплення крокви замонолічуєм в армопояс. В результаті отримуєм два кінці стирчащі з армопояса. Далі загинаєм ці кінці навколо крокви і фіксуєм. Отримаєм дешеве , надійне з`єднання. А ви як кріпите крокви?
  8. Ну звісно не бачите , так завжди буває коли аргументи закінчуються . Який сенс у цьому питанні , я ж можу назвати будь-яке число , перевірити ви всеодно не зможете. Скажімо так , це порада з практичного досвіду у тому числі.
  9. Ким або чим це вимагається. ІМХО. Достатньо через 1м. Яка розпірна система! Звідки такі висновки? Ви в курсі в яких крокв`яних системах використовують прогін , і для чого ?
  10. Зовсім ні. Ось приклад , з прив`язкою до реальних розмірів. Дано : ГБ = 400мм Кроква = 200мм Мауерлат = 100х50мм і відповідно 150х150мм. Мауерлат розміщений в 100мм від края ГБ. Кут нахилу крокв 15гр. У випадку мауерлата 100х50мм кроква находить на стіну на 3,5мм. ПС.. Великий переріз мауерлата , в першу чергу обумовлений його фцнкцією яку він виконує . А саме , рівномірний розподіл та передача навантаження від даху на стіни. А в даному випадку рівно це саме робить армопояс , тому такий великий переріз мауерлата абсолютно зайвий. Ось тут взагалі нічого не зрозумів. Як це він фізично цього зробити не може ? Мауерлат 150х150мм ви кріпите за допомогою шпильок які стирчать з армопояса. Рівно те саме відбувається коли мауерлат 100х50мм. І якщо буде вітер який здатен вирвати мауерлат 100х50мм з армопояса , то спочатку від даху залишиться самий мотлох. А крокви до мауерлата так взагалі в обох випадках кріпляться однаково. Для прикладу: металевий кутник та саморізи 6х50мм (жовті такі).
  11. Не залежить , принаймні я не бачу цієї залежності. Якщо поясните , буду вдячний. Можна , але не простіше. Якщо ви передбачите в армопоясі надійні закладні для кріплення крокв , то мауерлат цілком можна викинути. В данному випадку якраз мауерлат і додає простоти монтажу крокв.
  12. Яку функцію він там виконує ? Якщо я його заміню , скажімо на 100х50мм щось зміниться ?
  13. А як вам ще така ідея: Виганяєте стіни та заливаєте армопояс. Під час заливки в строго визначених місцях залишаєте закладні . Далі замовляєте ферми та встановлюєте прямо на армопояс , кріплячи до цих закладних. Не потрібні , балки , лєжні , стійки , прогони , мауерлати і... головний біль , як то все монтувати.
  14. Спочатку балки , потім підняти стіни на 1 блок вище балок , далі армопояс , мауерлат , дах. До речі , мауерлат 150х150мм. , це супер мега перебор. Він там абсолютно не потрібен такого кінського перерізу.
×
×
  • Створити...