
andrey_ka
Пользователи-
Публікації
3 000 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Имя
Андрій
-
Откуда
Старокостянтинів
-
Пол
Мужской
Відвідувачі профілю
18 987 переглядів профілю
andrey_ka's Achievements
-
Думаю , що не може , а точно. І якщо утеплювач розмістити з зазором по відношенню до мембрани , то умови будть точно такі самі. А от якщо притик , то все кардинально міняється. Тому важливо не тільки впритик , але й без пропусків пустот і.т.д..
-
Ні , це не так. СДМ (супердифузійна мембрана) спеціально і придумувалась для того, щоб уникнути цього зазору і у випадку СДМ утеплювач монтують впритик до мембрани. Це у випадку простої гідроізоляційної плівки зазор необхідний. А чому оті краплі одразу не пройшли через мембрану ? Адже підходили вони до мембрани у вигляді пари.
-
Це до ситуації автора немає ніякого відношення. Це все , якщо і відбувається то над мембраною. У автора ж можливий конденсат , стікаючи по мембрані буде/може , через пошкодження мембрани затікати під неї і мочити утеплювач. А так як утеплювач буде блокувати циркуляцію повітря , то сохнути він не буде , або якщо буде то дуже повільно. Також , цвяхи контактуючи з повітрям будуть конденсувати та ржавіти/гнити . ПС.. Дивна у вас мембрана. СДМ сконструйована таким чином , щоб пропускати через себе пар і не пропускати воду у зворотньому порядку. Тобто , пар пройшовши через утеплювач та мембрану під дією температури перетворюється на воду і стікає по мембрані не мочачи її під час цього стікання. Тобто , за нормальної якості мембрана не повинна мокріти зсередини. Часто бувала ситуація , коли змонтував СДМ і пішов дощ , то ніколи не помічав , щоб мембрана була зсередини мокра. А ось інша ситуація , коли мембрана від вологи зсередини , мокріє зсередини:
-
Закриваючи утеплювачем простір навколо цих крапельк , ви перешкоджаєте висиханню , циркуляції повітря навколо них. Правда я маю на увазі не ці крапельки , про які пишете ви. ПС.. Я взагалі не можу второпати , про які крапельки ви пишете. Коли я вилажу на горище та дивлюсь на крокв`яну систему зсередини , я бачу лише крокви та натягнуту між ними мембрану. Ніяких кінчиків покрівельних саморізів я не можу бачити в принципі. Що ви маєте на увазі , коли пишете про крапельки на кінчиках ?
-
А потім я все це закрив утеплювачем і тепер ці крапельки висихають дуууже повільно (якщо взагалі висихають). Не бачу проблеми=немає проблеми. ПС.. Не просто так придумали усі ці ущільнюючі стрічки. Мабуть , проводили дослідження і проблема таки є.
-
Акцент не акцент , а кріпити потрібно по всіх чотирьох сторонах. Десь хтось ненароком зіпреться , по оздобленю підуть тріщини. Якщо двері будуть , десь хтось добре хряпне ними , по оздобленю підуть тріщини.
-
Ну , якщо задатись принциповим питанням монтажу перестінка на голу глину , то можна взагалі просто положити СД-60 на глину та прикрутити довгими саморізами. Але чи доцільно це? Не думаю , що людина в 21 сторіччі живе на долівці. Якась же підлога там є , а якщо немає і йде ремонт , то якась же планується. То набагато краще , ефективніше , доцільніше , спочатку зробити підлогу (або хоча б основу) , а потім вже спокійно до неї кріпити перестінок.
-
Якщо організація ,то договір. Якщо просто бригада , то по факту виконаної роботи. І тут потрібно мати людину (незалежного аудитора) , яка б приймала кожен етап робіт. Або самому ставати такою людиною. Перед кожним етапом , вивчаєте правила виконання данного виду роботи , далі порівнюєте з тим , що вам понарозказують безпосередні виконавці. І ящо все збігається з правилами , допускаєте їх до виконання. Після роботи перевіряєте якість і оплочуєте. Всі щасливі і радіють взаємовигідим відносинам. Аванс - це ні за яких обставин.
-
Ні разу не теоретик. Якщо ви не вмієте розшивати тріщини , або не бачите спосіб як це зробити , то це не означає , що це неможливо. Починаю розшивати тріщину: відступаю від тріщини на 10мм вниз і роблю болгаркою пропил. Далі вставляю в тріщину будь-який плоский інструмент і надавлюю вниз , пластина матеріалу відколюється. Якщо пластина відпадає сама , це означає що тріщина пішла вниз і зустрілась з пропилом десь в глибині блоку. Тоді відступаю від пропилу ще на 10мм вниз і роблю ще один пропил. Далі ручним штроборізом заглиблююсь ще на 50мм і отримую штробу у 150мм. Те що у автора , вже важко назвати тріщиною. Тут не просто тріщина , тут зміщення блоків і має бути чітко видно як вони трісли. ПС.. А навіщо давати сусіду ? Я і сам можу блок зламати. Навіщо просто так викидади гроші. Ви не згодні з цією тезою ? І що ж сталось , звідки взялась рішучість , що ви раптом запропонували стяжки ? Мій авторитет похитнувся , чи совість замучила ? То який сенс в цих стяжках , що би що ? Щоб запобігти розкриванню тріщин , так це одноразова біда , і навряд чи вони ще коли-небудь розкриються. Це ж не кут будинку відійшов і його терміново потрібно скріплювати бо , і під власною вагою може далі відходити , і від тиску даху , наприклад . Тут достаньо просто відновити цілісність/монолітність стіни , і арматура як додатковий закріплюючий засіб , і зовсім не обов`язковий. І зробити це можна , або так як пропоную я (мішок клею за смішні гроші) , або так як ви , інєктуванням (за всі гроші світу).
-
Ви ж вже це питали двома постами вище і по-моєму зрозуміли відповідь. Я так зрозумів , що ваше "веселе шпатлювання" не відновить цілісність стіни , якщо далі ви написали ось це: То який сенс цього шпатлювання ? Я бачу лише однин , запобігає продуваємості конструкції , але сенсу в цьому мало. Зсередини з цим впорається штукатурка , а ззовні утеплення. А я хочу , іменно склеїти поламані блоки , замонолітити їх. Відновити їхні фізико-механічні властивості. Відновити їхню здатність нести спротив зсуву , стиску і.т.п.. Чому це можна зробити виключно інєкцією , і як це зробити ? І , бажано дешевше. ПС.. Чому попередній потерпілий отримав шпильки з гайками , а наступний герметик ? Ситуація ж однакова.
-
Ніяк! Спочатку зробіть нормальну підлогу. ПС.. Що означає "глиняна підлога" ? У вас ось це: