Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

andrey_ka

Пользователи
 • Постов

  1 369
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Имя
  Андрій
 • Откуда
  Старокостянтинів
 • Пол
  Мужской

Посетители профиля

5 888 просмотров профиля

Достижения andrey_ka

Старожил

Старожил (10/13)

 • Начало популярности
 • Начинающий собеседник
 • Преданный форуму
 • Популярность
 • Первый пост

Последние значки

1,2т

Репутация

 1. Відріжте від широкої частини труби кільце 3см. , розріжте це кільце повздовж та зіжміть , щоб воно влізло в трубу. Таким чином внутрішній діаметр труби зменшиться. Якщо цього буде недостатньо , повторіть процедуру ще раз. Або відріжте від вузької частини труби кільце 3см. Це кільце одягаєте на патрубок печі. Якщо воно там має значний люфт , то ущільнити зазор можна за допомогою асбестового шнура. У Будь-якому разі зразу від пічки димохід має підійматись до гори хоча б на 50см. , а краще на 1м.
 2. Все що в хаті збирається "по диму" , тобто кожна наступна труба одягається на попередню. Все що на вулиці "по конденсату" , тобто кожна наступна труба вставляєтсья в попередню. Починаєте підключення з : труба одягається на патрубок пічки. Намагайтесь якомога більшу частину димохода розмістити всередині будинку , таким чином ви збережете максимальну кількість тепла. Ставите піч , далі коліном переводите димохід у вертикальну площину , підіймаєте максимально догори , далі знову коліно , і через дирку в стіні на вулицю. На вулиці ставите трійник , розвертаєте його так , щоб наступна труба вставлялась в нього , і наступними трубами виводите до конька.
 3. Забудьте , він не призначений для внутрішніх кутів , навіщо вам ці танці з бубном. Ящо тріщину не можна перебороти , її потрібно очолити. Розшийте той зазор на максимальну глибину , ділі очистіть панель від бруду та пилу потім наклейте на панель щось типу скотч з вспіненого ПЕ , або малярний , в декілька шарів. Далі штукатурите , клеїте скловолокно , і потім туф - стрічку. Потім шпатлювання та фарба. Ідея в тому , щоб за допомогою скотча спровокувати тріщину в потрібному місці.
 4. Цікаво , що ця галузь промисловості випускає , і де розташовані їхні заводи.
 5. Не підійде . Цей кутник використовується при фасадному оздобленні зовнішніх кутів. Він не має 90° . Да і який сенс . Що ви зібрались цим кутником стримати , рух панелей? Скловолокно використовуєтся для врівноваження поглинання поверхні (щоб не було плям на пофарбовані поверхні), і для захисту оздоблення від мікротріщин.
 6. А чим не підходить звичайний ? Просто під час поклейки кутів , металеві шпателя потрібно викинути. Чому ж , від таких тріщин : скловолокно врятує. Від всіх інших , і шпалери не допоможуть.
 7. Як зрозуміти 14м3. Це об'єм вашого фундаменту , чи це об'єм бетону , за допомогою якого ваші експерти пропонують укріпити фундамент? Жодних проблем. На цьому форумі є розділ "тендери" . Створюєте відповідну тему , вам накидають пропозицій , читаєте відгуки про цих людей , обираєте потрібних. Ніяк. Для цього потрібно самій розбиратись в будівництві. Або , знайти людину яка розбирається в цьому , і якій ви довіряєте , та на основі її рекомендацій обрати потрібну : фірму , бригаду. Ну і альтернативний варіант: Створюєте в розділі " фундаменти" відповідну тему , описуєте проблему , викладаєте максимальну кількість фото , відео , і вам дадуть необхідну рекомендацію. ПС.. І на останок: Якщо ви з України , не забувайте хто ви , користуйтесь рідною мовою.
 8. 1. Штуактурка. І не важливо чим , і як , ви будете заповнювати шви. 2. Армування. Тобто , в кутках клеїте перфоровану стрічку , щось на кшталт ось такого: Далі скловолокно на всю поверхню. 3. Шпатлювання. 4. Фарба , або декор. ПС... При достатній кваліфікації майстра , в пункті 2 перфорований кутник можна виключти , тобто в кутах , напряму поклеїти скловолокно.
 9. А є фото як виглядає монтаж цієї стрічки? І навіщо вони видумують ці приблуди. Адже достатньо щілини в палець. https://www.youtube.com/watch?v=X7ZU5w1fGN0&ab_channel=АндрейСысоев Нафіга? Адже СДМ і задумувалась для того, щоб уникнути цього зазора. І як фактор недостатня вентиляція черепиці. ІМХО.
 10. То чому ви мені , та всім іншим хто пише вам українською відповідаєте на кацапській? Мені буде мега зручно , якщо Ви будете відповідати українською. Домовились?
 11. Як мухи на г.... Ви там обережно з "руzzку речь." , а то оточуючі можуть і прибити , навіть не встигните перевзутись.
 12. Якщо під підпорами конькового бруса є зазори , то можливо дах ліг своєю вагою на затяжки . Відповідно крокви вигнуло дугою , і зверху вони між собою замкнулись. Перевірте правилом 3м. крокви на рівність , тільки не вибірково , а хоча б більшу половину. Якщо вони всі вигнуті дугою , то ..... ПС... На загальному фото не бачу вентиляційних грибків. Як у вас організована вентиляція піддахового простору?
 13. Тобто зараз в зоні опирання крокв на коньковий брус є зазори ? Враховуйте що мауерлат також не "сачкував ", і всихався рівно на ті самі міліметри що і коньковий брус. Відповідно дах опустився , як у верхній точці опори , так і в нижній. Крокви також всихались по довжині , хоч і в незначній мірі , але все таки ... Тріщина в ГБ одна , чи по усіх чотриьох кутках будинку? Що зрізало шпильки та цвяхи. Чи яким чином затяжки стали не затяжки ? До речі , два цвяхи краще тримають ніж одна шпилька.
×
×
 • Создать...