Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

uafisher

Пользователи
  • Публікації

    2 373
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем uafisher

  1. В 11.04.2024 в 07:08, V.K.L сказал:

    читал про аякс - типа глюченная, без проводов это хорошо

    Без проводов - это плохо) Уже и производитель это признал)) Если мы о качестве.

  2. І ще одно. Скільки я працював з Хіком - для активація взагалі байдуже яким чином живиться камера, РОЕ, 12В чи енергіє Сонця. Жодних проблем при активації через РОЕ. ЖОДНИХ...
    Боюсь спитати - яка прошивка там стоїть і чи НАМАГАЛИСЬ ви її оновлювати?) Відразу попереджаю - якщо камера це то, про що я думаю - такий експеримент лотерея, можемо отримати кирпич

    • Лайк 1
  3. В 10.04.2024 в 23:10, PrudnikovAlex сказал:

    Якомусь постачальнику дуже були потрібні гроші під ялинку :). 

    Я купляв у КіМ Shop, перший та поки що останній раз. Звичайний універсальний магазин техніки по дропп-шипінгу на платформі пром.юа. З досвіду свого ринку був на 95% відсотків впевнений, що застарілий прайс на сайті, але ні, й відправили наложкою без передплат. Потім подивися, ще з десяток магазинів пропонував за такою самою ціною, зазвичай універсальні магазини техніки, у спеціалізованих було дорожче в два-три рази. Та що казати, зараз епіцентр пропонує за 1839грн, правда не з'ясовував, чи є реально у наявності.

    epicentrk.ua/ua/shop/mplc-kamera-ip-hikvision-ds-2cd2323g0-i-2-8-mm-1edc3411-27b7-6036-a340-052ce50cf4b1.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw8diwBhAbEiwA7i_sJb-4qcyA9z_e_9sL79MtliHs9pX0pklXtmXv2BqRSCG518LYGEfBThoCRVIQAvD_BwE

    2024 рік, на сайті магазину автотоварів з'являється у продажі айфон Хs, який був знятий з виробництва на початку осені 2019 р. Телефони нові, ціна 30% від роздрібної. Це нормально, вас це не здивує?)
    Щось схоже з нашим випадком. Бо ця камера останній раз імпортером завозилась у 2020 році, приблизно мабуть як і Іксес айфон. Продавець автотоварів продає цю камеру вам за 30% роздрібної ціни, у той час як камера давно не завозиться імпортерами, а на сайті виробника її статус EOL-енд оф лайф, усьо. І ця мега акція при тому, що реально ціни зросли, а по наявності не все гуд. 
    Бажаю щоб камера працювала довго і радісно, але для мене це диво дивне)

    Снимок экрана 2024-04-16 204647.png

  4. 17 часов назад, PrudnikovAlex сказал:

    Можливо був розпродаж залишків перед НР

    Це не то, що розпродаж, ліквідація має бути) 
    Камера ще аж Ж0 серії, мабуть це модель 2018-19 років, реальних постачальників в Україні одиниці, інші продають під клієнта і взагалі не впевнений, що хтось таку стару та просту модель купляв би собі на склад, 40 баков це ціна в рази меньше ніж навіть вхідна ціна для посередників (при чому не для всіх, а для тих хто має гарну знижку).
    Не пам'ятаю такі реальні мега знижки за все моє життя) 
    Можете сказати де купляли, цікаво що за магазин.

    23 часа назад, uafisher сказал:

    сама камера...3 Мп

    Вибачаюсь, насправді 2Мп, це так, FYI.

  5. В 06.04.2024 в 19:03, k-master сказал:

    Я не по темі, але просто цікаво - спочатку треба придбати камеру у 2 рази дорожче ніж китай, а потім ще трахатись з якимись активаціями? Чи що? Геморрй за свої ж гроші?

    В 08.04.2024 в 10:51, PrudnikovAlex сказал:

    IP-камери брав по 1600грн, дорого?

    Так Хіквіжен і є Китай) Це раз.
    Камера 2cd2323g0-i - не коштувала 1600 грн/40 баков. Це стара модель, раніше коштувала 120 баков. Ви мабуть БУ придбали? Тоді питання взагалі специфічне. Це два.
    Три, щоб заспокоїти. Можу розповісти про дійсно А бренди, не Китай, які БУВАЄ дико глючать, особливо між собою, якщо різні виробники.
    Але ви мабуть не фахівець, тому якісь "незрозумілості" можуть траплятись, стосовно сабжу - дійсно СД картка це так собі рішення, але загалом сама камера колись була норм, хоч і 3 Мп, але апаратний ВДР і Осрамовська ІЧ норм підсвітка, тому -ще не бачили ви "шедеврів"). 

  6. 12 часов назад, Фрай сказал:

    Я в свої засовую пакетики селікогелю.

    Мабуть людина не про це раз. А про зовнішне забруднення-оскільки "поки не протреш" мабуть це не про демонтаж купола, щоб протерти з середини.
    По друге у вас Хік наче-там сілікогель с заводу має йти два.

    Що я хотів донести -БУВАЄ що або форма скла пораховано не вірно, або матеріал, і тоді при включенні ІК це випромінювання відбивається від самого скла, навіть ідеально чистого, з коробки.
    Не буду розкривати бренд, скажемо так -він вище ніж Дахуа та Хік. Вийшла нова модель. Я беру. Встановлюю. Помічаю цю біду на камерах вночі. Починаємо розбиратися. Імпортер спочатку "може ви замацали і не вмієте протирати?")))) Це при тому, що якщо потрібно протерти то роблю я це смартфіброю за 20$). Короче імпортер ставе експеримент і сам помічає біду у себе на камерах зі складу. Цікаво про виробника. Він спочатку одному імпортеру каже не може бути, у нас все ок, а другому імпортеру згодом вже заявляє що камера не для вулиці (ага, камера до -30, ІР 67, при чому у приміщенні все так само погано).
    У підсумку мій імпортер погоджується прийняти назад і поміняти мені всі встановлені мною камери, а виробник в отказ, хоча всі скріншоти все є, зато через короткий час починає поставляти цю модель вже з іншою формою скла))) 

    Так що такі справи. Таких випадків особисто я знаю усього 2, але сам принцип що це можливо теоретично раз, по друге ІМХО сонечко інколи можливо може зіграти на куполі цьому два, і наявність будь якого скла перед об'єктивом ніяк не додає світлочутливості, і я дуже сумніваюсь що цей купол із "просветлённого" скла-це три. 
    Звичайно, що якщо властивості камери кажуть треба брати-я візьму таку. Наприклад, по пам'яті, більшість купольних камер у народного Хіка мають аларми+аудіо вход/вихід у більшості саме у камер з таким склом. Тобто я не боюсь такої форми-але якщо не має потреби у захисному куполі і якщо є аналог- точно беру іншу.

    • Лайк 1
  7. 3 часа назад, standov сказал:

    це і є убіки )))) нові g5

    Дяка, не знав чи не впізнав) Подивлюсь даташіт, що там є. Відпишіться яке враження буде, якщо не складно.
    Загалом не зовсім розумію чому багато народу бояться купольні (дом) на вулицю. Інколи вони незамінні, порівняно з циліндром.

  8. 4 часа назад, Фрай сказал:

    Тобто замість мами почепити папу і скористатись отаким?

    Можна і так. Тільки візьміть до уваги накопичений досвід та способи захисту від води/вологи)
    П.С. Сілікогель у камерах (у середині, у корпусу) відразу с заводу не просто так лежить)

  9. В 28.03.2024 в 12:50, standov сказал:

    Щоб не створювати окрему тему прошу поради спеціалістів, питання в чому принципова різниця між двома конструкціями камери (турет, дом)
    це камери одного виробника, ціна ідентична, IP, матриці, кути - ідентичні. В чому різниця для користувача, по якому принципу я маю обрату ту чи іншу?
    ПС. Бажано по суті без холіварів відносно виробника і тп, бо я вас знаю )

    UPD пардоньте, дом схоже не вотерпруф але значно меньше, мабуть питання зняте як дурне

    image.thumb.png.b6327e23b049d94c82a9880604dd5c97.png

    Розказую. Індекс вологозахисту не впливає на форм фактор. Треба дивитись конкретно на модель.
    Два дома на фото -головна відмінність це наявність/відсутність покровного скла (купола). І де знаходиться ІЧ діод(и). Не рідко камери з таким склом (куполом) маркуються як "вандалостійкі", оскільки мають клас захисту ІК10 наприклад (удар силою до 80 кг по пам'яті).
    Раніше був ще і третій тип таких камер)) Купол, але діоди ззовні, навркуги куполу.
    І варіант 2 часто густо має "вандалостійкість" через необхідність мати торкс для зняття куполу, щоб розбити/відвернути/закрити об'єктив, а перший тип часто просто крутиш проти часової для ослаблення шарніру і необхідних маніпуляцій.

    По факту, БУВАЄ що 2й тип більш проблемний, оскільки може мати паразитні засвітки від власної ІЧ підсвітки/або зовнішнього освітлення. Особисто знаю. А потім виробник починає вигадувати казки і допродує модель, або присилає всі ці зовнішні скляні купола під заміну, або повністю міняє камеру, це як фартане, але у любому випадку маєш клопіт)) 
    Ще, інколи на це звертають увагу. у 2му типу начебто трохи складніше точно зрозуміти куди саме точно дивиться об'єктив - мені це казав клієнт, якому це було важливо у випадку встановлення камер біля робочих місць робітників. Я думаю це більш суб'єктивно та психологічно, але що є.

    Для мене -краще 1й форм фактор, якщо дозволяють умови.
    П.С. Соромлюсь запитати, а як же Убіками?) Жартую, не цікаво, все розумію.

  10. 4 часа назад, John Doe сказал:

    Я ставил Рукусы в пластиковый IP66 бокс и они работают годами

    Да, возможно, но это не отменяет позиционирование производителем указанных точек как для помещений. Что первой что второй. -40 уличные точки против 0 индор, я ставил и работает годами - маловато для статистики, согласитесь. 
    Я думаю что здесь возможно и рискнуть, если сильно хочется, но стоит предупреждать.

  11. 6 часов назад, John Doe сказал:

    Ruckus 7982 – чемпіон з покриття.
    Коштує 15 доларів на ібеї

    Не впевнений про чемпіонство, але апешка ця не для вулиці, вона індор. На всяк випадок)

  12. В 20.03.2024 в 19:00, k-master сказал:

    Дурить тебе той руксус, бо підсилення антени не 4, а до. Частота де 4 не вказана, наприклад 2 це теж до 4-х. Потужність пікова, а при яких умовах? Модуляції? От якщо піти а сайт мікротіка то там можна подивитись потужності та чутливість при різних швидкостях і зрозуміти що на максимальних швидкостях не буде максимальної потужності. Усі ті потужності +- однакові, в кого більше то десь маркетологи зґвалтували інженерів, інженери видали якусь велику теоретичну цифру для якоїсь швидкості чи модуляції. 

     

    Слухай, не починай. Рукус дурить? Поглянь на Тп Лінк от просто перший під руку роутер у них на сайті. 
    "6 фіксованих високопродуктивних антен.. Потужний модуль FEM. Покращує потужність передачі для кращого покриття сигналу"
    Тільки тут чутливість антен вони прибрали чомусь. Дивись специфікацію українською. "Потужний модуль" який збільшує  (бо як ще можна покращити, ржака) потужність для покращення (!) сигналу має знайомі 0,1Вт, о, перепрошую - ДО 0,1Вт.

    Тут два питання. А де потужність яка "покращує", якщо 0,1Вт -типова для ТП Лінк? 
    І друге. Найцікавіше. Якщо взяти даташіт англійською мовою там ми вже побачимо потужність не < 0,1 Вт а до 30 дБм. Це ж 1,0 (!!!) Вт) 
    Правда частоти якісь вказані не українські)))
    Для США/Китая/інш, де ці частоти дозволені - ми маємо 1 Вт, для України 0,1Вт. Закони фізики інші? І ми ще про щось маємо діспутувати? Здається я був правий, аж сам здивувався). Дякую що змусили мене переконатись що нічого не змінилось.

    В 03.03.2024 в 00:45, uafisher сказал:

    ТП Лінк який продається офіційно в Україні - не потужний. Він мабуть вписується по законодавству, але слабкий)

    Зараз про блокбастер

    В 20.03.2024 в 19:00, k-master сказал:

    От одного разу взяли ми точку доступу на 1 Вт з зовнішньою антеною та пішли гратись. Мережу телефон бачив на відстані 300-400 метрів, але підключитись до неї не міг. А ще є таке місто - Чорноморськ, багато років тому ще до його перейменування хтось зробив віфі на усе місто (хтось продавати послуги збирався), мережу можна було побачити навіть у деяких підвалах, а от приєднатись було не можливо. Точки доступу в них потужні стояли....

    Це все окремі випадки, до того ж вже на межі і які можна пояснювати, але це зовсім не про випадок автора. І не буду спорічатись, що Wi-Fi це двонаправлена гра. Але всі хто займаються можуть розказати про безліч випадків, коли встановлення більш потужної точки робило покриття комфортним, мертві зони зменшувались. Збільшення кількості точок доступу часто має негативний ефект і зовсім не вихід.

    Короче, я не хочу ходити по колу і розводити тут велику полеміку. ЗАВЖДИ треба розуміти нюанси. Бувають випадки, коли зайва потужність шкодить. Буває коли збільшення потужності має нульовий ефект. Буває (часто) коли ефект позитивний. Різні випадки, різні результати.
    Якщо ми маємо запас по збільшенню потужності - ми можемо перевірити та скористатись цим. Коли ця потужність КАСТРОВАНА-то що тут гратись? Тому вибір ТП Лінк - не найкращий варіант щоб СПРОБУВАТИ, хоча у конкретних умовах автора можливо вийде. Так, ІМХО - вайфай камера це зло, але якщо так треба і хоче людина...

    Як каже мій друг - хочеш геморою-візьми об'єкт з вайфай.))

    Снимок экрана 2024-03-23 233945.png

    Снимок экрана 2024-03-24 001129.png

    Снимок экрана 2024-03-24 001008.png

  13. 22 часа назад, smotesko сказал:

    В радіомостах умови інші – там на обох кінцях однакові вузьконаправлені антени. 

    Да при чому тут діаграмма, вузька чи не вузька?? А окрім точка/точка не робили точка/многоточка? Секторні антени з діаграмою 60-90 град не робили? А гругові на 360 не ставили? Що змінюється -закони фізики? Які інші умови-є середовище, і перепони, є затухання, є рівні сигналу. Поганий результат коли все вірно зроблено - піднімаємо потужність. Якщо це не допомагає - тоді шукаємо інший варіант, бо не може бути гарний CCQ якщо сигналу немає)
    Тільки не треба зараз варіанти коли ми в сейфі металевому це робимо або у нас зона Фрінеля вся перекрита. Я про елементарну послідовність дій коли все зробили вірно

    22 часа назад, smotesko сказал:

    за гроші клієнтові треба ставити багато точок. Та і для своїх, де за роботу не платять, я так само ставлю багато точок. І ніхто потім мені не каже що десь вайфай не робе. 

    О. я не проти багатьох точок. Але там де це потрібно, бо іжаку має бути зрозуміло що у нас погіршується при збільшенні кіл-ті точьок. Не знаєте?

    12 часов назад, k-master сказал:

    Це до цього відношення не має. Це робиться заради економії електроенергії та можливо для зменшення навантаження на голову. Ми ж розглядаємо ситуацію коли потужність максимальна і не вистачає. Мобіла у цьому випадку каже що нема мережі якщо не знайшла іншу базову.

    Ми? Я не розглядаю таку ситуацію. Коли потужність максимальна і не вистачає я або змінюю розташування точок, або добавляю точки, або міняю точку на іншу, або міняв антену у рідких випадках. Або просто не використовую ТП Лінк, для початку)

    ТП Лінк має (мав) часто антени 5дБи (про домашні роутери). ЦЕ непоганий результат, скажу - гарний. але потужність мала. Для збільшення покриття має сенс збільшити потужність передача, у ТП Лінк більше 0,1Вт не вийде. В такому випадку це проблема. Оскільки мабуть СМА роз'єми мабуть вони вже не ставлять отже навіть теоретично ми не покращемо результат заміною антен. Тоді змінюємо розташування/ставимо точки/зносимо стіни. Все. І мобіла піднімає рівень потужності як раз через те, що це ЄДИНИЙ можливий варіант утримання каналу зв'язку, якщо немає рядом інших БС.

    Отже кейс. Є мобіла, яка погано ловить. Є варіант купити додаткові мобіли за рахунок клієнта. На різних операторів. А я пропонує одразу купити норм мабілу і пояснюю що не так з ТП Лінк. Візьміть Мікротік, Уніфай, Арубу, Рукус, Ціско, ... і знайдіть у кого з них потужність 0,1 Вт. Не знайшли?)) 
    Як я радий, що їх інженери не читали, що зростання потужності не вплине на результат, бо у клієнта якийсь не той модуль буде)

    От заходимо на сайт Рукус, клац на точку посередині, даташіт, читаємо-скрін. Підписи зробив я - яка потужність. Вона в 3-4 рази більше ніж у ТП Лінк. А антена має меньший коефіцієнт. І так, я розумію про тріполярізатіон у УБНТ, беамфлекс у Рукус і інше - я кажу що ВСІ піднімають потужність заради результату. Ну окрім ТП Лінк, але в Україні є стандарти -і мабуть ТП Лінк намагається вписатись в них, моя думка чому так.

    Звичайно інколи збільшення потужності не допомагає, а інколи шкодить. Але суть. ТОП бренди, маючи супер пупер технології та антени -роблять потужність більше ніж у ТП Лінк. Замість сказати "купи ще точки".

    Снимок экрана 2024-03-19 210837.png

  14. Повышение мощности при норм антенне способно сильно увеличить зону комфортной работы/увеличить скорость. В т.ч. вне помещений. Никто из вас радиомосты что ли не делал/или зачем производители даже в индор (для помещений) точках/производители клиентов вводят различные алгоритмы с целью измерения сигналов от клиентов/точек для автоматического баланса мощностей? Стесняюсь спросить совсем детский вопрос- в режиме низкого уровня сигнала сотовой сети мобила не поднимает мощность передатчика/сбрасывает при нормализации приёма?))
    Вопрос провокационный, делайте и читайте шо хотите)) 

    П.С. Естественно всё надо делать с головой. А если нет знаний или головы - тогда действительно можно пройти в сектор перфораторов)

  15. В 11.03.2024 в 21:16, unreal1975 сказал:

    А оті штатні тіпа заглушки з комплекта камер пропускають вологу аж бігом

    Ух ти, цікаво. Не помічав такого. Можливо справа у кабелі, якщо він тонкіший=меньше прижимає резинка. Ну і подвод кабелю, знизу має бути, щоб конденсат/вода там не стояли.
    П.С. Беремо Мікротік. У мене наприклад є купа SXT, мінімум з 2015/16 років. Встановлені на повітрі, на трубах/стовпах. Там же взагалі не передбачено гермокоробки для захисту підключення - відкриваєш корпус, заводиш кабель, клац-готово. Корпус не герметичний 102%. І працює...
    Ладно бюджетний МІкротік - але не тільки він так робить. Беремо UBNT-вуличні девайси захищає резиночка на кришці)) І працює роками, довго.
    Беремо Аксіс - це ж топ - багато вуличних камер Аксіс може стояти резинка на корпусі монтажної коробки (гермоввод), далі, аналогічно мікроту, кабель тупо клац в роз'єм на платі. Але вони відразу вказують щоб кабель заходив знизу, навіть на коробці ввод не по центру, а асимметричный, снизу. 
    Мені здається на їх фоні народні Дахуа і Хік не погано зробили зі своїми гермо бочонками)

  16. 2 часа назад, Dendnepr сказал:

    Читал, что в какихто моделях. вопрос мощности решается или выбором региона или прошивкой

    Так я не зря указал - "продающиеся у нас") Где-то в каких-то странах может и да, но если я правильно помню 10лет+ назад даже выбор ЮСА в ТП Линк уже ничего не решал. Заниматься прошивками (а там надо смотреть ещё и аппаратною ревизию, чтобы подошла) -история очень увлекательная но возможно физикам -теоретикам. Когда важен сам процесс, а не результат)

  17. 6 часов назад, BAV_Lug сказал:

    Что за бред тут развели с циклической записью и ожиданием эвента ))

    Никогда регик не будет писать на диск, до наступления этого самого эвента. А те секунды до эвента, которые можно сохранять - они хрянятся в оперативке самого регика.

    Проверить это легко - почти на всех региках есть индикация работы с дисковым массивом.

    Настолько серьёзное заявление, что даже нет желания приводить контраргументы и пытаться предложить вам переосмыслить изложенное разными людьми выше. 
    Спасибо что посетили наш форум)))

  18. 6 часов назад, roverspam сказал:

    З хати (такий самий будинок) на вулицю пробиває TP-LINK TL-WR845N (треба вийти поміряти швидкість), ось і вирішив, що буде пробивати і "навпаки" (хоча 30 метрів повітря в цьому випадку перед стіною). В цілому, тому і запитав, буде чи ні працювати....

    Поміряйте швидкість, а ще краще РІВЕНЬ сигналу (не "антенками" у шторці телефону, а утилітою). Також зрозумійте, шо радіо чіп в телефоні і в камері можуть бути різні, відповідно і результати. І чим краще телефон тим мабуть більше буде різниця). Хоча загалом якщо домашній роутер покаже в потрібній точці гарні рівень/швидкість (с запасом) -то є шанс обійтись малою кровью)
    Який має бути запас ви можете прикинути погуглівши що таке реальна та канальна швидкість, від чого залежить, який бітрейт теоретично і по факту практично (більший) будуть давати клієнти.

    Також знайте, що (не будемо зраза про найбільш сучасні точки) максимальна швидкість=швидкість найповільнішого клієнта. Ви пішли з телефоном прогулятись, сигнал падає, а камери страдають також)
    Потім. Ви зараз вийшли протестувати швидкість - вона одна. Але з ЧАСОМ між клієнтом та точкою можуть виникати проблеми при передачі пакетів. Точка може почати процедуру, заради утримання клієнта без разриву=швидкість впаде... До наступного перезапуску.
    Короче як казав мій знайомий - бажаєш геморою - візьми об'єкт на вайфай). 


    П.С. Чутливість антен вашого роутера=5дБ. Їх 3 шт.
    Чутливість вуличної точки що ви вказали =3дБ. Антен 2...)
    Ця вулична здається може в роумінг - якщо не помиляюсь. Але якщо це забути і просто порівнювати хто з цих двох кине сигнал далі - то я за роутер, бо 3и антени проти 2х, і 5 дБ проти 3дБ, а потужність передача думаю однакова.)

    • Лайк 2
  19. 6 часов назад, roverspam сказал:

    Треба встановити точку Wi-Fi на вулиці, щоб в будинку, розташованному в 30 метрах (без перешкод), можна було повісити вай-фай камери і ще на ютубчик залишилось в HD форматі в кімнаті того будинку через 50 см стіни... 

    Є можливість підключити цю Wi-Fi точку до світча PoE. Вірно я розумію, що щось типу TP-Link EAP113-Outdoor оптимально підходить до моєї задачі і покупки тільки цього пристою (і куска вітої пари) достатньо? Чи може потужності цього пристрою недостатньо і треба шукати щось інше? Хто на практиці пробував?

    ТП Лінк який продається офіційно в Україні - не потужний. Він мабуть вписується по законодавству, але слабкий) Так було коли він мене ще цікавив хоть трохи, мабуть все без змін.
    Більш потужні і норм радіо це Мікротік або Убікюті. У останнього схожа модель Меш (не Про) та новинка Свиис Кнайф. Убікюті буде простіше для самостійної настройки.
    П.С. Про різницю 50 см залізобетон та саман не буду? ВайФай камери зло - теж не буду.

    • Лайк 3
  20. Ви про АкуСенс, пуш, чи про зону?)
    Акусенс програмний фільтр детекції руху - спрацювання на людину та/або авто
    пуш -PUSH повідомлення у застосунок (Hik-Connect) про обрану подію
    зона - віртуальна зона кадра, події в якій вас цікавлять
    Робимо зону(и) де тещі НЕ МАЄ бути. Коли там з'являється людина (будь-яка) вам на телефон прилітає повідомлення з фоточкою.

    • Лайк 1
  21. 13 часов назад, Enot123h сказал:

    Бо поки на інтерсіті доїдеш 5-8 Гб траффіку насніфаєш і к кінцю поїздки вже багато знаєшь про оточуючих

    Ай ай ай 
    і не соромно?)

  22. В 14.02.2024 в 13:27, RomanT-34 сказал:

    Так. Ви маєте на увазі, що китайці підглядають за нами? Я вже думав на цю тему. Я мешкаю у селі. Жодна з камер не "дивиться" на дорогу. Лише на хату та на двір.

    Зовсім не про китайців) Мені не зрозуміло, чому ця тема викликає стільки наголосу. І це кажу я, НЕ фанат Хіку. Взагалі ця історія почалась не сьогодні а вже Х років тому, і я вам скажу що жодних доказів не знайдено, наскільки мені відомо, так і пишуть _"але ми не виключаємо" що бекдорів не буде, наприклад, при новому оновленні ПЗ"). Тільки тоді це нікого не цікавило в Україні, а зараз люди хвилюються мовляв Китай буде сливати рашистам.
    Друзі,  ми ж розуміємо скільки камер Хік на росії і прям Китай так і карти і розкриє їм?)))

    Я про те, що якби ви попали у маленький % користувачів, які мають камери іншого блренду ніж реєстратор, тоді мало б сенс розглядати "рідни" для камер бренд. ЯКщо у вас камери Хік=логічно і нвр таки знову Хік, особливо якщо з АкуСенсом будете брати. Штука непогана, пуши (повідомлення) у вашій ситуації можуть сильно встати у нагоді (намалюєте зону).
    Рекомендую, норм варіант.

  23. 22 часа назад, Mr. D сказал:

    Підсумую, окремо є маркований контейнер з даними, окремо існують будь-які додаткові маркери, які описуюсь контейнер, тому й пошук швидкий, тому що пошук виконується серед маркерів (які б ті не були), а не перечитуються всі блоки в самому контейнері.

    Це все зрозуміло і можливо так і є - тільки що ми робимо з предзаписом?))) Схожи немає відповіді, якщо ми не погодимось про модифікацію файла. До речі така завзятість (не припускати цей факт) немає підстав, окрім захисту власної позиції. Це не продуктивно.

    22 часа назад, Mr. D сказал:

    Чому це не RAM? В мене є сумніви щодо 512 KiB/s з кожного каналу, але можливо й так.
    В будь-якому випадку 2160 MiB - це всього 2 GiB. 2 GiB RAM'а - це дуже незначне значення на сьогодні.

    Тому що виробник встановлює рам 64 або 256 мб на більшості моделей до 8-10 тб. Здається максимум бачив на 512 мб, на великих дисках. Маєте ХДД з кешем 2 Тб - то покажіть! Можемо?)
    І 512 кб/с з кожного каналу це не те, щоб можливо - це реальність і не максимальне значення. Це буде Н.265 з 8Мп або Н.264 о 4Мп камери, нормальні значення.
    Тому у будь якому випадку 2160 мб раму не існує в диску який стоїть у НВРі. І відповідно наявного кешу 64 чи 256 не вистачає під ваш сценарій. А під мій - немає протирічь.

    22 часа назад, Mr. D сказал:

    Знову ж для мене, як побутового користувача, дивно чути від спеціалістів, що ті не орієнтуються на захисні механізми, .... Впевнений, що всі побутові користувачі це вже давно зрозуміли. Чому це ще не так у NVR системах - це дивно.

    Вибачте ви з якої планети?) Ви як користувач від яких спеціалістів чули що вони (спеціалісти) не орієнтуються на захисні механізми?) Читайте уважно, що ті спеціалісти кажуть-я казав що "не можу" змусити декілька клієнтів змінити старі масиви ХДД, мабуть бо поки грім не гряне мужик.. До речі можу дати номер картки якщо є бажання за власний кошт замінити їм диски. Немає такого бажання? У мене чомусь також.
    І мені наприклад, як спеціалісту практику, дивно чути від побутового користувача-теоретика, до того не дуже обізнаного у питанні, що він не буде орієнтуватись на захисні механізми, які створили виробники ХДД - бо він (користувач) вважає це маркетингом, хоча у нього відсутні достатні практичні та теоретичні знання і про властивості і про режим роботи ХДД/НВР. Бо якщо ви використовуєте звичайні диски у НВРі - ви нехтуєте захисними механізмами, які створив виробник.
    Як то так)
     

    22 часа назад, Mr. D сказал:

    Є виробник, який знає всі тонкощі процесу. Маркетологи виробника розділяють пристрої виробника на категорії. Кількість показників, за якими відбувається класифікація обмежена (існує кілька механічних рішень, кілька схемотехнічних рішень й кілька програмних рішень, які й комбінуються).
    Далі з'являється інтегратор, який не знає нічого з технічної частини ні процесу виробництва, ні програмної частини, а лише працює з маркетинговими матеріалами виробника, які на цьому етапі якось класифіковані маркетологами.
    Кінцевий користувач купує рішення, яке на базі маркетингових матеріалів або зручних кошторисів зібрав інтегратор.

     ))) Ох, ви забули вказати користувача, які без руля, але це не помічає), І про ХДД він вважає це все маркетингом, а в іншій темі про Рукус вважає суцільною правдою запевнення виробника про 4000 варіантів положень антенної решітки і як це сильно впливає на якість сигналу))) Хоча і там йому кажуть як воно є у житті - але ж ми не шукаємо легких стежок, розумію, поважаю)
    Взагалі у мене одно питання. Мені очевидна абсолютна нелогічність продавати один товар, штучно розділивши його на 2, якщо ціна не відрізняється. Бо у нас зростає витрати на все, у т.ч. маркетинг та логістіку. От вам скрін з Розетки - диски ВД, один під відео другий під шо попало, ціна однакова. Короче теорія заговору у вас цікава, прикро тільки не підтверджується)

    22 часа назад, Mr. D сказал:

    Якщо виробник явно не вказав, що SMR не може бути використаним для систем відеоспостереження, я, як користувач не розумію, чому інтегратор проти цього. Навіть більше, намагаючись вивчити питання не знайшов жодного цьому підтвердження.

    Ви про мене?) Ми наче це проходили

    В 10.01.2024 в 18:31, uafisher сказал:

    Ви уважно читаєте про що я пишу? Де хоть раз я вказав, що СМР не використовується у таких дисках? Чи я казав, що про це стверджує виробник? Більше того - я чітко знаю, що Сігейт у лінійці для відео використовує обидва типи - і чесно зазначає де який. ... І ви також все - СМР чи ЦМР. Я не звожу тільки до цього, більше того - думаю це не головне....

    Отже, було цікаво, але досить, аргументи не сприйняли/не переконали вас - ок, удачі! 

    Снимок экрана 2024-01-21 224657.png

  24. 22 часа назад, Mr. D сказал:

    MikroTik пише, що антена LHG LTE kit має коефіцієнт 17 dBi, але не надає діаграму спрямованості.

    Схоже, є сенс взяти для початку звичайний USB-модем з якоюсь антеною 15 - 17 dBi (краще навіть кілька простих антен для початку), вивчити наявні можливості й далі вже від того думати на які напрямки налаштовуватися стаціонарно.

    Наче не 17 а 21. Круть, краще ніж я уявляв) Мати антенну  з 21 це супер.
    От тільки хіба Банд 8 (900 МГц) в Україні, особливо по селам, не потрібен?

     

    Снимок экрана 2024-01-12 001303.png

    Снимок экрана 2024-01-12 001656.png

×
×
  • Створити...