Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

vovova

Пользователи
 • Публікації

  3 890
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  4

Усі публікації користувача vovova

 1. Без певного місця роботи та місця проживання. Навіщо це Вам?
 2. ИИ много времени экономит. Попробуйте. Предыдущий мой ответ занял меньше времени, чем этот ответ.
 3. На основе предоставленного изображения упаковки таблетки для посудомоечной машины видно, что продукт продается в сети магазинов Lidl. Чтобы более точно определить дату изготовления или срок годности продукта, следует обратиться к упаковке или инструкциям на коробке, которые обычно содержат необходимую информацию. Обратимся к форматам маркировки. Ваша маркировка "2 258 LP 00:18" может быть расшифрована следующим образом: 1. "2 258": - Возможно, это год и день года. Например, "2" может обозначать 2022 год, а "258" - это 258-й день года (что соответствует 15 сентября 2022 года). 2. "LP": - Вероятно, это код производственной линии или завода. 3. "00:18": - Это может быть время изготовления (00:18 - 12:18 AM). Этот формат часто используется производителями для отслеживания партии продукции, однако его расшифровка может различаться. ### Дальнейшие шаги: 1. Поиск информации на упаковке: - Найдите на упаковке дополнительную информацию, такую как надписи "Срок годности" или "Использовать до". 2. Обращение к производителю: - В случае отсутствия явной информации, свяжитесь с производителем или магазином Lidl для уточнения данных. 3. Ознакомьтесь с документацией: - Проверьте инструкцию внутри упаковки, если она доступна. (С)
 4. Я так понял, что эта тема из разряда: "Я уже принял решение, но хочу поддержки"? Так вот, варианты: 1. Химия для посудомойки не просрочена. 2. Просрочена. Рассматриваем второй вариант. Обычно срок реализации до двух лет. Далее могут произойти химические реакции которые: 1. Ничего не изменят. 2. Уменьшат эффективность. (чаще всего) 3. Вызывет аллергическую реакцию у людей. Далее решаем исходя из задачи: 1. Продавать, что бы не потерять затраты на приобретения большой партии. (если закупили для продажи) 2. Использовать в быту. (если купили для себя или подарили Вам) Если первый пункт, то: 1. Готовы ли договориться со своей совестью? 2. Готовы ли отвечать, если попадетесь на продаже просрочки? Если второй предыдущий пункт (использование в быту), то решить: Превышают ли затраты на приобреобретение этого товара степень риска подвержения опасности здоровью родных и близких (окружающих)? Я для себя обычно ставлю вопрос: "Как пострадает моя жизнь и моих близких, если я просто выкину эту дрянь?" Ответ обычно звучит: "Никак."
 5. Так політика і працює. Чи ви бажаєте на завтра зібрати лідерів стран, тут же вийдуть судді с Гааги и винесуть рішення ху"ла посадить на кол, а московію снищити? Так не працює. Вудку закинули, а далі побачимо тенденцію розвідку, чи провалу.
 6. Метою зустрічі глав держав та урядів було вироблення спільного розуміння шляху до справедливого та тривалого миру в Україні. Це має стати основою для мирного процесу. www.eda.admin.ch/eda/en/home/das_eda/aktuell/dossiers/konferenz-zum-frieden-ukraine.html
 7. Я ж кажу - цікава математика. Приклад: В країні 50млн людей. Здатних голосувати - 30млн, їх і запросили на вибори. Прийшло 15млн. За кандидата проголосували 7,5млн. Він набрав 50%. Но завжди знайдеться якись довбень, який буде волати, що 7,5 від 50ти - це всього 15%. Давайте я Вашей логікою підрахую: В світі 200 держав, 16 країн не підтримали. 😁
 8. Цікава Ваша матеатика. Поясніть.
 9. Це загальні слова. У нас війна с рашкой. Україна показала, що ми прагнемо миру на наших умовах. Її підтримали. Що не так? Чи хтось вважає, що маячню ху"ла про мирні пропозіції підтрримало більше стран?
 10. А це даремно, зброю ворога необхідно вивчати.
 11. Якщо матері повернулись, а доньки неповнолітні, то вони залишились на опікуванні когось. А опікування дуже обмежує матеріальне забезпечення. Гроші мам можуть не допомогти їх життю. Вони рік можуть втратити тільки по незнанню мови... Якщо в Україні не отримали атестат середньої школи, то теж можуть бути проблеми...
 12. Якби в другу світову війну, коли Німеччина захопила майже всю Європу та частину країн радянського союзу, слухали таких як ви, то зараз би по всьому континенту крокував третій рейх і не було б жодної нації, крім арійців, італійців та японців... Вашу позицію почули. (ч. 1 ст. 110 КК).
 13. Якось дивно не відрізняти пропозіції тих хто веде загарбницькі дії від тих, хто веде визвольні.
 14. Та чого там чекати? Працівники швидкої віроломно вторглись в ТЦК, почали всіх бити. Їх ніхто не торкався. Потім вони самі падали зі сходинок в епілептичному нападі.
 15. Не забувайте, що більше всього поїхало до кацапів.
 16. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус "Росія вже давно перейшла на воєнну економіку та продовжує озброюватися. Ми не маємо вірити, що Путін зупиниться біля кордонів України, якщо він зайде так далеко. Ми маємо далі підтримувати Україну. Ми повинні розуміти, що перемога Росії коштуватиме нам дорожче, ніж нинішня підтримка України", – наголосив Пісторіус, додавши, що "ми маємо бути готові до війни до 2029 року".
 17. На жаль немає таблиці, скільки українців переїхало в кацапію. Буде кілька мільйонів не на нашу користь.
 18. А що не так? ООН визнав респ Корею. Північна напала на неї. ООН визнал, що це агресія і дав добро на допомогу. США же не окупувала і не приєднала до себе ничого.
 19. Я такого не казав. Навпаки: за останній чаас статки російських олегархів збільшуються на декілька десятків міліардів на рік. Тому вони не будуть закінчувати війну. Вони ж не тупі.
×
×
 • Створити...