Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

vovova

Пользователи
 • Публікації

  3 927
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  4

Усі публікації користувача vovova

 1. Тут мізків бракує у своєму дворі порядок організувати, а Ви кажете на планеті...
 2. Не подобається планета: Чемодан-вокзал-юпітер.😁
 3. Ми намагаємося жити у цих реаліях. Уявіть, що це може тривати десятки років. У Вас є список – що необхідно відновлювати, а що не потрібно?
 4. Ось коли Вам (не дай боже) розбомблять електрику, водовід, та каналізвцію, тоді можете висунути пропозіцію це не відновлювати.
 5. Кажуть, хто на бусікі "приїхав", той проходить ВЛК за 2-3 хвилини.
 6. Допоможіть, юристи! Відповідно до змін, які були прийняті в травні 2024 року, всі військовозобов’язані, резервісти та призовники повинні обновити свої військово-облікові дані до 16 липня 2024 року. Сума штрафу передбачена статтею 210 Кодексу України про адміністративне порушення. За вчинення вперше адміністративного правопорушення передбачено штраф 17 000 гривень, за повторне протягом року 25 500 гривень. Як можно два рази не оновити свої дані до 16 липня 2024 року?
 7. Не забувайте, що ще треба всім пройти ВЛК. Цей цирк буде довго смішити.
 8. Голосіївсьький СНАП вчора прийняв 300 громадян. ТЦК - на порядок меньше.
 9. Тащо ви таке кажете? 90% людей прийшти в ТЦК тільки тому, шо "резерв+" показав недостатньо даних для формування куар-коду. 80% из них получают его. Код формируется в оберігі. Оберіг, отримавши дані від СНАП, не може сформувати код тількі тоді, коли оберіг не бачить Вас на обліку. Це, коли військовий квіток не отримували, чи не оновлювали дуже давно. В інших віпадках ЦНАП додає дані в оберіг, коли Ви звернулись, та через 2-3хв формує куар-код.
 10. Если просто оновити дані, то тцк на печерську, сьогодні жива черга. 10-20 прийшов до тцк, 11-10 вийшов.
 11. То, що ви додаток не встановили, каже тільки про те, що тільки у Вас не буде можливості цім скористатися. В базі Ваші дані з'являться незалежно від ваших дій. Деякі розумники десять років тому спалювали свої паспорти, думали, що вони від цього перестануть числитися громадянами України.
 12. А Ви подумайте, та дайте відповідь собі: якщо можно було би отримати кюар код через телефон, хіба вони би стояли з п'ятої ранку до п'ятої дня під ЦНАПом?
 13. Вони дуже швидко працюють. Голосіїв: час 5-30, сорок чоловік в черзі. Час 9-00 відкриття, та 200 черга. 16-30 двісті вже прийняли. А висить - те не в ЦНАПі, а на серверах "оберіг". Це тільки сьогодні. Вчора: подав документи - через 10-15хв отримав поперець. Описувати квартиру - це борг далеко за 100000грн. До цього - закриють банківськи картки, потім заборонять водійське...
 14. В світі нічого не зміниться. Але в Україні, уявіть: з ранку 17-го, два чоловіка с кожних трьох є потенційними носіями штрафу 17-25тис.грн. Це не 340грн за перевищення ловити...
 15. Минулого разу вони теж на нього надрочували. Але він прийшов, та надав допомогу Україні $350млн. Потім вони весь термін скиглили, що не того очикували.
 16. Зараз ще модно пояс трохи приспускати, до низу. Ще трохи й можно в носки заправляти.
 17. Так, але ТЦК - не фігня. І закон про мобілізацію - дійсний.
 18. Так-так. А ще у них великий державний борг, та скоро доллар звалиться. Це мені ще мій дідусь розповідав наприкінці 70х.
 19. А як це їм заважає жити?
 20. Музику написав єврей, який народився в Києві, а слова написала поетеса з Харькова, яка народилася в інтелігентній єврейській родині. З російської тут лише літери.😁
 21. Немає хліба – їжте тістечко.(С) Я сподіваюсь, ви зрозумієте.
 22. Не можна приносити в жертву жодної безневинної людини заради порятунку навіть усього людства.
 23. Я знаю, що саме в ТЦК він писав заяву. А був призваний з ТЦК по місту, чи десь - не скажу.
×
×
 • Створити...