Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Energon

Пользователи
 • Постов

  7 567
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Energon

 1. Ну на одних макаронах довго не протримаєшься, все ж електромонтаж доволі така робота яка потребує фізичних сил і енергії. А на маршрутках не наїздишься, тому що є такі обєкти які за містом, і туди маршрутів може і не бути. За себе скажу, поки ціни тримаю довоєнні. Їх не підіймав. Зараз так розумію, йде задача втриматись на ногах і не втратити клієнтів. Підняв лише транспортні витрати Але як піде воно далі, і шо буде по цінам буду бачити, ну і вирішувати по ситуації.
 2. Не вартує зовсім. Зєднання у Ваго перерізає алюмінієвий провід з часом(якщо так можно висловити свою думку). Потім клема гріється і плавиться. Свого часу так робив, і отримував такі результати.
 3. Ну якось по логіці, як Ви щось зняли то на місце і назад вчепили, чи не так?)
 4. А вдруг стаб помре, і його ремонтувати повезуть на завод, а вдруг не до Вас з нормальним сервісом, а в якусь контору де цого неділі 2-3 ремонтувати будуть. А тут скачок напруги і все в домі горить. А так, хоч захист який не який на випадок ремонту стабу))
 5. Апгрейдив Сергія роботу. Добавив трохи світла, так би мовити))
 6. Це Ви купили щит згідно якогось плану по електромонтажним роботам чи навмання?
 7. Так купіть кремові) ті точно не пожовтіють.
 8. Я б відповів би, шо у мене магічний шар для ворожіння поломився 🙂, тому вибачайте дядьку я в то минуле і майбутне не зазирну...
 9. Ммм, і справді до чого це. Людина просто запитала як правильно і якісно то зробити, про бюджет ніхто нікого не запитував. Я відповів. Тим більше та пружина раніше до 300грн коштувала, перчатка яка термоусаджується десь стільки ж. Маємо надійне зєднання, і в середину кабелю не потрапляє волога і бруд. Завдання ніби виконано.
 10. Звичайно є. Є пружина постійного тиску, кінцева муфта. Все робиться правильно і акуратно.
 11. Так і правильно Ви думаєте. Їм би для початку власника подати заявку в РЕС чи керуючу компанію потрібно. То не нормальна напруга. Хай шукають,що до чого там.
 12. Ситуацію міг би вирішити селективний автомат на вводі. Але ж він і не дешевий геть зовсім. А так думаю петля фаза-нуль, дає пристойні значення, і селективності навряд чи добємось)
 13. У мене так одне на вводі 30мА стоїть. Маленький будиночок 80м2. За 15 років було аж 2 хибних спрацювання. Як коштів немає, і електрика зроблена добре, проблем аж таких немає) Але, іншим я б так не робив. Є багато причин на то. Від експлуатації і пошуку місць хибних спрацювань, до банального трафіку на дорозі і географією відстаней до замовника.
 14. А навіщо було плодити теми?) В іншій гілці ж наче все доступно і просто пояснили.
 15. Це ж два окремих прилада як не крути. За випадків звичайно, коли вони в одному корпусі, одне ціле. Тим паче більшість духовок підключається через вилку, варочну можно садити відразу на клемну колодку. Через розбіжність перерізу кабелю, і способу підключення поверхні, як його адекватно стикувати з захистом духової шафи. Там 16А з головою вистачає. P.S А ще вони можуть розміщуватись в різних кінцях кухні. Не обовязково один над одним))
 16. Так то залежить яку Ви собі поверхню виберете, тобто з яким підключенням))
 17. На варочну поверхню 4×4 якщо поверхня підключається на 2 фази 5×2.5 для трифазного підключення 3×2.5 для духовки окремо 5×6 для котла
×
×
 • Создать...