Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Energon

Пользователи
 • Публікації

  7 726
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Energon

 1. Там є моделі з термо захистом і без нього. Приставку t треба шукати
 2. Там контактору не місце. У Хагера контактори гріються чогось нормально, тому їм потрібен відвід тепла. А там його немає, як в принципі і місця немає куди його втулити. Тому радили Вам щит побільше.
 3. Я б залишив місце, якщо звичайно ставити зараз не хочете для ПЗІП. Я думаю, пару років зараз і потому, дуже актуальне обладнання. Припустимо прямий удар блискавки в дім малоймовірний, а ось сміття в мережі чи імпульс після ударів орків в підстанцію дуже очевидний в тепершніх умовах.
 4. Тоді навіщо там автомат 25А. Якщо кабель 2.5мм2 то тоді 16А беріть і ставте, якщо так об'єднали в лінію. У мене виходить розбивати так на групи 1. Окремо холодильник. Бо дуже люблять його пихати в невідключаєму лінію. Та і так обслуговувати окремо краще. 2. Мікрохвильовку можно садити на лінію з фартухом разом. Нормально і сердито. 3. Електрична духовка це теж окрема лінія. Є нормальні такі духовки 2.5-3.2кВт.
 5. Тримачі і квіки ніколи в комплекті щита у Вольти не йшли. Їх завжди окремо докуповували)
 6. Так гольф сам по собі не дуже міцний щит по конструкції. Реально в руки його береш, він як пластилін. Тримачі шин, взагалі плавають в тому корпусі. Не було проблем з шинами взагалі. Як є якась не довіра, то беріть шинки побільше і провода більші, наприклад 4-6мм2 фіксуйте болтовим з'єднанням.
 7. Я б брав щит інакший як для головного розподільчого щита в будинку. 1. Це 2 шт щита Volta Hager. І ставив би їх рядом. 2. Або щит FW Hager, але цей варіант дорощий. P.S Golf не дуже підходить на цю роль.
 8. Пристрій захисного відключення. УЗО на мові мордора. Мені здається щит малий для нормального монтажу. Це Ви в існуючий щит, схему вкласти бажаєте чи як?
 9. Щось Ви все змішали в купу під ПЗВ. Якось хоча би розділили по логічним групам і найменуванню приміщення. P.S у Вас під одним ПЗВ 16 автоматів, якось прям дуже багато.
 10. А Ви ним користувались? Як враження ну якщо користувались)
 11. Для того щоб розуміти чи буде селективність, треба поміряти петлю фаза-нуль. Але є одне але, замовники не дуже хочуть за то платити. Я з свого боку, прилад коштовний, робити виміри безкоштовно то якось не те. Тому. Біля лічильника на вулиці автомат. А в щитку вимикач навантаження. Все. З свого досвіду скажу наступне. У 95% випадків спрацювання автоматики у будинку, тягне за собою спрацювання автомата на щитку. І ніякі автомати, В-С не допомагають) Прилад яким міряю петлю
 12. Та наче непогано зроблено. Прослужить. А скільки Ом наміряли?
 13. 1. Прокладка силового кабелю до 2.5мм2 (відкритий спосіб) - 23грн 1м.п 2. Вибірка штроб цегла,шлакоблок (20*20) - 70грн 1м.п 3. Отвори (цегла) 82мм + установка уст.коробок - 80 грн 1шт 4. Сбірка щитового за 1 DIN фактичне місце - 150грн P.S поки, що так особисто у мене. Але бачу прийдеться в сторону збільшення підкоригувати цінову політику.
 14. Ви будете сумувати, а хтось буде плакати на заправках. Воно Вам треба)), що хтось буде споминати Вас не злим тихим словом)
 15. Просто роздуми. В столиці хлопців знайти які просто відремонтують автівку з двигуном внутрішнього згоряння проблема, а куди там вже сервіс електричок. Як не крути потрібні для діагностики вміння, навички і трохи інструменту. Зараз просто електрика на електромонтаж нормального знайти просто проблема. Так для порівняння, щоб далеко не йти.
 16. На яке слово у словосполученні термомененджмент мені треба звертати увагу? Термо чи менеджмент?
 17. Ну думати, шо і ціна газу буде малою теж таке собі рішення. Я думаю, ціни на енергоресурси будуть +/- зрівняються або підтягнуться до якогось рівня. Вже нічого дешевого не буде. Ні роботи, ні матеріалів, ні послуг.
 18. 1. Коли працює пралка або сушильна машина, вже нічого не перевантажите) 2. Не логічно якось роутер пхати на лінії ванної кімнати, йому там не місце геть зовсім. 3. Кидайте вже той роутер на розеточні лінії. 4. Краще вже лінії розмежувати. Якщо можно звичайно. Один автомат розетки 16А, інший світло 10А.
×
×
 • Створити...