Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

InSAn

Супермодераторы
 • Постов

  20 050
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  59

InSAn стал победителем дня 28 июля

InSAn имел наиболее популярный контент!

12 Подписчиков

Информация о InSAn

 • День рождения 06.08.1973

Персональная информация

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения InSAn

Гуру

Гуру (11/13)

 • Преданный форуму
 • Начинающий собеседник
 • Популярность
 • Первый пост
 • 10 комментариев

Последние значки

25,3т

Репутация

 1. Щоб лишитися ліцензії - для початку потрібно її мати.
 2. Ті, хто малює цю статистику щодо хворих і померлих, розпилюють щось на вулицях. Іноді руками тих, хто не знає, що робить, – наприклад, двірників. Люди дихають і хворіють. Можливо, на їхніх кістках осідають різні речовини і утворюють металевий каркас. І потім цей каркас резонує з випромінюванням 5G. Білл Гейтс планує створити 5G-цифровий концтабір. За допомогою вакцини в людину проникає генномодифікована суміш, і в тілі утворюється імплант. Він контролюватиме всі показники організму і виконуватиме завдання ззовні. Але головне – через нього можна буде "майнити криптовалюту". Тобто, вакцинований, сам того не знаючи, стане фабрикою для видобутку біткоїнів. project.liga.net/projects/ukrainian_anti_vaccination_ua/ Яких вам ще антивакцинаторів не вистачає?
 3. Декілька днів тому вакцинувався файзером. Із побочок - на наступний день в сон клонило (а можливо то і не від вакцини). Більше - нічого. Є підозра, що в легкій формі перехворів ще весною минулого року (але лише підозра - так як тестів тоді ще не було).
 4. Ваша думка дуже важлива для нас. Залишайтесь на лінії...
 5. Рівень захорюваності вищий в тій країні, де вакцинованих менше. Прочитайте уважно - а потім методички у вашій уяві поговоримо
 6. Ніякого казусу: більша кількість вакцинованих = менша кількість захворювань = менша кількість смертей.
 7. І раніше прививки робили, щоб хвороба проходила у легшій формі. В організмі людини завжди є мікроби, віруси та бактерії. Питання лише в тому - чи викличуть вони тяжкий перебіг хвороби, чи ні.
 8. Прикольна математика. "Допустимо, що 1%. Тоді вакцина не потрібна." А якщо допустимо не 1%, а 5%?
 9. До перенесення дати передчасної смерті на невизначений термін. С 1 февраля по 21 июля в Италии было зарегистрировано 423 случая смерти от COVID среди полностью вакцинированных человек, что составляет 1,2% от общего числа умерших 35776 от COVID, говорится в заявлении Национального института здравоохранения (ISS).
 10. Так вакцинуються не для того, щоб не хворіти - а для того, щоб хвороба не була тяжкою.
 11. Ви можете перевірити це на собі - з'їздіть в лікарню, прогуляйтесь там без маски...
 12. Так, кількість захворювань зменшилась. Але вакцина тут дуже навіть "при чем". В нас також є вакциновані. І їх вже більше 7%. Звісно, що із ростом вакцинування буде зменшуватись рівень захворюваності. Я не випадково наводив графіки із Ізраілю, де рівень вакцинації вище. І кількість захворюваності в п'ять разів нижчий, ніж у нас. А якщо взяти до уваги неофіційні дані - то рівень захворюваності в ДЕСЯТКИ разів нижчий, ніж в Україні. "Але вакцина тут не при чем" (с)
 13. Графік смертності будується по підтвердженим випадкам. Тобто, в нас смертність від ковіду може бути ще вища, ніж офіційні дані. Бо рівень вакцинації - значно менший, ніж в розвинених країнах.
 14. Так. Я в цьому впевнений. Навіть серед моїх родичів є такі, що хворіли (температура, пропадав смак та запах і т.д.), але переседіли дома. Бо із райцентру, де тести - дефіцит Тому в статистику й не попали. А серед близьких знайомих із села - лікар сказав, щоб йшли самі в лікарню. Але тестів робити не будуть, бо немає.
 15. Так, рівень захворюваності - вище. А рівень вакцинації - нижче. Ще не бачите зв'язку?
×
×
 • Создать...