Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

InSAn

Супермодераторы
 • Постов

  20 155
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  59

Весь контент InSAn

 1. Вийшов огляд нашого Центрального вимикача незалежним експертом: www.kirich.blog/obzory/obzory-bytovoy-elektroniki/1108-vosmikanalnyy-modul-vvoda-vyvoda-dlya-sistem-domashney-i-promyshlennoy-avtomatizacii-cs-8.html Не без критики... Але це значить, що є ще над чим працювати 😉 Висновок із огляду (кому не хочеться читати багато тексту та дивитись багато зображень):
 2. Наскільки я бачу - там мідь із алюмінієм. Ваш родич правий - необхідно міняти. 2273-204 - лише для міді. Для алюмінію та міді - 2273-244 (з пастою). Є ще варіант використання 2273-204 із алюмінієвим проводом - але лише із пастою WAGO Alu-plus. А я дуже сумніваюся, що електрик використовував цю контактну пасту - бо її в клемах не видно.
 3. В прошивці ION CS-8 знайшли декілька незначних недоліків. Тому всім бажаючим міняємо пристрій (пересилка за наш рахунок). Із останніх змін/фіксів: Виправлена помилка запису стану виходів за допомогою функцій WRITE_COIL та WRITE_MULTIPLE_COILS (не впливає на ті пристрої, які працють без домашнього серверу). Присутня у виробах до версії 1.50. Виправлена помилка, яка не дозволяла в деяких випадках з першого разу увімкнути вихід, що був вимкнений функцією обмеження замкнутого стану. Не впливає на пристрої, які не використовують часові налаштування обмеження роботи виходів. Присутня у виробах до версії 1.51. Виправлено встановлення початкових станів виходів при першому вмиканні пристрою для інверсних станів при синхронних входах (вимикачі з фіксацією положення). Не впливає ні на що - просто підвищує зручність керування для тих, у кого вимикачі не дзвінкового типа, а із фіксацією положення. Присутня у виробах до до версії 1.52. І, напевно, основне - завдяки зміні параметрів ШИМ-управління реле позбулися писку, який міг виникати в деяких пристроях. Версію можна перевірити за допомогою функції 0X11 (REPORT_SLAVE_ID) або за допомогою програми qModMaster: Опис програми та приклади використання - в PDF-файлі за посиланням - smart-ion.com/content/files/docs/qModMaster___ua.pdf
 4. 🔎 Ми ретельно перевіряємо та тестуємо кожен компонент наших пристроїв. 🎥 На відео - частина робочого процесу по тестуванню мікропроцесорної плати.
 5. На додачу до акаунта в Фейсбуці відкрили акаунт в Інстаграмі Ласкаво просимо!
 6. На відміну від класичної схеми майстер вимикача із використанням звичайного реле (контактора), схема централізованого керування освітленням із використання імпульсних реле зберігає можливість локального управління всіма електроприладами в приміщеннях після натискання кнопки «вимкнути все»: якщо хтось залишився вдома (наприклад, в ранній час доби ще спить при вашому виході) – він може за необхідності увімкнути або вимкнути будь-який електроприлад. Для реалізації цієї можливості деякі виробники випускають спеціальні імпульсні реле із функцією централізованого керування, інші – пропонують додаткові модулі, які встановлюються поряд із «звичайними» імпульсними реле. Але якщо потрібно централізовано керувати не лише однією точкою освітлення, але й об’єднувати їх в групи (наприклад, централізоване керування освітленням в приміщеннях на кожному поверсі плюс загальне централізоване керування при виході із будинку) – тоді без додаткових модулів не обійтися. Централізоване управління в групах із головним управлінням: • Кожне реле керується локальними вимикачами (A, B, C і D). • Кожна група керується централізовано (1 і 2). • Головне управління (W) керує групами. Така схема (що на малюнку) не дуже зручна – вона значно підвищує складність монтажу і збільшує витрати. Тому ми врахували всі перераховані вище мінуси та виготовили пристрій, який не лише дозволяє значно спростити монтаж, а й має великі можливості по персональному налаштуванню під різні потреби. При цьому його ціна відчутно менша за вартість комплекту імпульсних вимикачів із додатковими модулями – адже наш Центральний вимикач ION CS-8 може замінити відразу 8 (вісім) імпульсних реле із додатковими модулями, що, зазвичай, достатньо для комфортного керування освітленням в невеликій квартирі. І в електрощиті він займає лише 3 стандартних din-юніта. ION CS-8 також має вбудовані настроювані таймери затримки вимкнення та обмеження увімкнутого стану, розрізняє короткочасне натискання вимикача та подовжене – що дозволяє одним вимикачем керувати різними навантаженнями та ще багато інших можливостей… Хочете дізнатись більше? Спробуйте розумне керування освітленням в нашій інтерактивній онлайн демонстрації.
 7. Вже нікого не здивуєш системою управління електроприладами в готелях, де світло можливо увімкнути лише під час присутності в номері. Встановлення такого майстер-вимикача у вигляді карти, що вставляється у спеціальний пристрій, обумовлена інтересами енергозбереження та безпеки. Встановлення системи централізованого керування електроприладами актуальне практично всюди: в квартирах та приватних будинках – дозволяє бути впевненим, що всі освітлювальні та побутові електричні прилади відключені; в офісах, магазинах та інших комерційних об’єктах – полегшує роботу керівника господарчої частини, забезпечує економію електроенергії; на промислових підприємствах – економить час працівників, відповідальних за закриття виробничих дільниць. Опис схем майстер-вимикачів, їх плюси та мінуси. PS: Корисна порада: який би ви не вибрали варіант реалізації центрального керування електроприладами, встановлюйте вимикач в місці, де його складно буде сплутати із звичайним вимикачем. Наприклад, на іншій висоті. Також можна використати спеціальні вимикачі із кришкою, що запобігають випадковим натисканням.
 8. Вам потрібно одним вимикачем керувати декількома точками освітлення? Чи, можливо, виникло бажання вимикати світло в іншій кімнаті, не встаючи із ліжка? А може нехай воно "саме" вимикається, коли потрібно? В "Альбомі типових рішень" ми зібрали для Вас різноманітні варіанти реалізації Ваших забаганок, що привносять більше комфорту в повсякденне життя. Завантажити можна на нашому сайті. Безкоштовно. Без реєстрацій та СМС 😇
 9. Так, звісно може. В цьому випадку буде два слейви із різними ID.
 10. Дякую. Ні, модбас в даному випадку не задіяний (він використовується лише при налаштуванні модулів та в процесі роботи не використовується). Два модулі просто необхідні для керування 14 точками освітлення та 1 витяжкою (один пристрій - на 8 виходів).
 11. 📈 Протягом останнього року всі виробники електроніки страждали від дефіциту чіпів та, як наслідок, від постійного росту цін на них. Не дивлячись на це ми до останнього тримали вартість нашого розумного центрального вимикача на попередньому рівні. 📝 Але із наступного місяця ми вимушені підняти його вартість - із 01.06.2022 роздрібна ціна буде складати 2 498 грн. (для звичайного інтерфейсу). Тож у вас є можливість скористатися нагодою і купити чудовий пристрій до кінця місяця ще по старій ціні. 🎉 До-речі, акція з подарунками, про яку ми писали раніше, триває! Покупці центрального вимикача окрім чудового пристрою отримують також і чудові викрутки зі змінними бітами. 💛💙 Відбудуємо Україну разом!
 12. Мільйони людей по всьому світу з нетерпінням чекають цієї події. А п'ятеро учасників, які під публікацією в facebook вкажуть в коментарі максимально близьку дату - отримають ще й подарунок - центральний вимикач ION CS-8. Якщо ж ця радісна подія не відбудеться до дня закінчення акції - то серед учасників буде проведено розіграш п’яти пристроїв за допомогою ресурсу random.org
 13. Так, можна. Приклад - на сайті в "Альбомі типових рішень"
 14. Ні, не все. В одному корпусі (3 din) - вісім аналогів імпульсних вимикачів із додатковим функціоналом. Візьмемо, наприклад, санвузол із онлайн-демонстрації. Чи можна прохідними вимикачами зробити потрібний функціонал (із затримкою вимикання витяжки)? Плюс одним і тим же вимикачем (однією клавішею) нарізно керувати підсвіткою дзеркала та основним освітленням? Або візьмемо кабінет. Чи можна одним і тим же прохідним вимикачем нарізно управляти різними навантаженнями (кабінет та балкон)? Візьмемо будь-яку кімнату із прикладу. Чи можна такий функціонал зробити звичайними девайсами? Звісно, можна - за $+++. Або за невеликі кошти нашим пристроєм. PS: Плюс ION CS-8 можна додатково підключити через USB-перехідник (за 60 центів на Алі або 30-40 грн в Україні) до, наприклад, домашнього сервера для додаткового управління. PPS: У вас відображаються "хінти" біля клавіш?
 15. Запустили інтерактивну онлайн-демонстрацію можливостей ION CS-8 smart-ion.com/product-cs-8-demo/ Буду вдячний за відгуки (зручність/зрозумілість і т.д.)
 16. Навіщо ці головоломки? А так - все максимально зрозуміло ))
 17. На понятном тебе язьіке - Русский корабль иди на***. И Петр К следом.
 18. 24 лютого назавжди змінило плани кожного українця. Не стали винятком і ми — через війну ми були змушені призупинити свою діяльність. Але воєнний час — це не привід ставити на паузу втілення в життя інноваційних рішень. Сьогодні перед нами стоїть безліч викликів, як зберегти власну справу та допомогти економіці України. Адже любий рух грошових коштів всередині країни: сплата податків та комунальних послуг, купівля товарів, користування платними послугами — робить нашу країну міцнішою. Ми не можемо обіцяти в нинішніх умовах швидку відповідь на ваші запитання щодо використання нашого модулю "Центральний вимикач". Але якщо такі будуть - із радістю відповімо. Відбудуємо Україну разом! Слава Героям! smart-ion.com.ua
 19. Ну якщо так мислити... То і Польща з Литвою раніше називалась Польсько-Литовською унією. Австро-Угорщина (до 1918 року) - Федерація Австрійської імперії та Угорського королівства (куди входили Чехія, Словаччина, Хорватія, Словенія, Чорногорія і т.д.) ІМХО, минула назва - річ другорядна. PS: Допоки писав - #roofinspector описав краще
×
×
 • Создать...