Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

InSAn

Супермодераторы
 • Публікації

  20 885
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  63

Усі публікації користувача InSAn

 1. Щиро дякую. Ще щось таке під тюльпани знайти...
 2. Треба не дати можливості рости бур'яну Рядом є капельний.
 3. Бо у вартість включена вартість пересилки. Все скопом - одна ціна. Деталі окремо - за кожну відправку платити. Та й деталі, зазвичай, купують тисячами. А потім перепродають по 5-10 шт PS: Алі - не те місце, де варто купувати деталі. 99% - відбраковка.
 4. 103 грн. rozetka.com.ua/ua/380057049/p380057049/ 180 грн. mehanika.net.ua/product/peretvoryuvach-naprugi-pidvishuyuchij-znizhuyuchij-stabilizuyuchij-fp5139-dc-dc-5-30v-0-5-30v-4a/
 5. Вихідний транзистор NCE6075K та перетворювач напруги FP5139. Що саме із них вилетіло - в домашніх умовах перевірити можна лише методом заміни. Вірніше, транзистор ще можна ESR-тестером, якщо є... А от із SEPIC'ом - тестовий стенд треба. Купіть новий - дешевше обійдеться.
 6. Я пішов ще далі - і прикрутив прогноз сонячної активності Якщо на наступний день очікується сонячна погода - то під ранок на акумуляторах від 10% до 40% (в залежності від прогнозу). Якщо пасмурно - акумулятори заряджаються по нічному тарифу і на ранок - до 90%
 7. Якщо самостійно - то не тяжко. Якщо кудись звертатись - то дешевше новий купити.
 8. Тоді давайте поговоримо про це Звичайна ділянка (клумба). Скажімо, 2х3м. В основному - сонце.
 9. 98 сторінок... Перечитати немає змоги. Може вже й писали раніше - то ткніть носом Хочу чимось "вкрити" землю, яка під тюльпанами/розами і т.п. Які грунтопокривні (невисокі) порадите?
 10. Згідно ДСТУ EN 50160:2014: Стандартна номінальна напруга має значення Un = 230 В. У нормальних робочих умовах, за винятком періодів, під час котрих відбувались переривання напруги, змінення напруги не повинні перевищувати ± 10% від величини номінальної напруги Un. Тобто, верхня межа - 230+10% = 253В. А що в тех.документації вказано? Бо словам служби підтримки я б не дуже довіряв. PS: А ще є допустима похибка (як в стабілізаторі, так і в реле).
 11. Оптрон PC817. Схоже, що там стоїть резистор на 1К. Тоді виходить 0.02W Розрахунок приблизний - потрібно дивитись на номінал резистора, який обмежує струм для оптрона. Розімкнутий - 0Вт. Візьміть SSR реле (посилання давав вище) на відповідну напругу - і зникне головна біль Це ваше навантаження. Ви ж модуль не заради холостого ходу ставите?
 12. Друзі, порадьте, де купити низькі водяні (болотні) іриси?
 13. Теоретично - так. Але виробники різні. Якось декілька років тому мені треба було для тимчасової слоботочки декілька метрів ШВВП. Так як проїзжав мимо Епіка - купив там. Але він тоді не знадобився - і в ітозі провалявся пару років в гаражі, після чого знадобився знову При знятті ізоляції я побачив почорнілі жили, ізоляція рвалась точно так, як Ви описували... А гараж - зовсім не агресивне середовище
 14. Два місяці тому мені також написали, що "здоровий, як бик". А коли я прийшов забирати результати аналізів (кров, сеча) - то терміново поклали в стаціонар на 10 днів.
 15. Бо то не мідь, скоріше за все. На кабелі марка є вказана? Цікаво...
 16. Я б написав/зателефонував би до LAPP Ukraine і спитав би їх рекомендацію.
 17. Якщо комусь цікаво - то в мене в профілі вказано 😎
 18. Кабель гуано, який не призначений для цих умов експлуатації.
 19. Фізику процесу не поясните? Чи під обмеженням пускового струму Ви маєте на увазі перегорання тонкого проводу (як запобіжник)? 😁
 20. Ваші і сусідські провода хоть від однієї фази?
 21. Особисто в мене - я поставив Мінвел на 24В 40А і увімкнений в мене він постійно (світч, роутер і т.п.). Від нього заживлено також і лед-освітлення у ванній, душевій, туалеті. Відповідно вимикаю не БЖ, а лише навантаження. На мою думку (сперечатись не збираюсь, кожен сам собі вирішує): перехідні процеси при увімкненні/вимкнені не добавляють життя БЖ. Чи варто так робити? Якщо холостий ход БЖ низький - то чому ні?
×
×
 • Створити...