Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

loader

Пользователи
 • Публікації

  5 527
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Востаннє loader виграв 26 вересня 2023

Публікації loader були найпопулярнішими!

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

loader's Achievements

Гуру

Гуру (11/13)

 • Начало популярности
 • Начинающий собеседник
 • Преданный форуму
 • Популярность
 • Первый пост

Recent Badges

9,7 к

Репутація

 1. Якийсь петух повбивав/погвавтував ваших родичів, вигнав вас з хати, а ви досі думаєте, що йому треба бумажка...
 2. Якщо зброї нема - ніякого миру не буде. Ви як любитель поїсти російського лайна звісно це розумієте.
 3. Як це стосується війни?) Що нам дає ця інформація?)
 4. Це не працює. Кацапи навіть сидячи в Німеччині чи США лишаються кацапами. І толку з того, що країни чогось досягли. Захід робив на це ставку, що з кацапами, що з муслімами - результат вже видно.
 5. Це неправда. Як мінімум всі обласні центри абсолютно так само задіяні з перших днів. 2/3 друзів що служать отримали повістки на блокпостах чи вулицях обласного центру. Можливо Київ це минуло якось, бо видно багато блогерів собі вільно відпочивають.
 6. Більш того можна навіть в білу, поки що принаймі. Просто якщо людина каже "не хочу в армію, піду красти", то це вцілому кретин якому всі винні. Інше питання, що держава не робить нічого щоб таких змотивувати зробити нетиповий крок.
 7. деякі десятиріччями працюють в чорну. тому вибору явно більше.
 8. може колись дозволять ще й ФОП не закривати і вести діяльність впаралель.
 9. Не думаю. На безкоштовному не розпилиш) Але фактор складності, створити таке важко, сподіваюсь дійсно цим хтось займається, має ресурси.
 10. В даному випадку хтять готове рішення. А не інженерів. При чому рішення складне.
 11. Глобально так, а локально - є нюанси. Наприклад клієнт з яким працюю закрив офіси в рф, і більш того - забанив роботу з території рф. Просто як приклад. Але є нюанс - фактично те саме можуть рано чи пізно зробити і з Україною, і багато компаній вже зробило. Причини різні - результат один, зупинка контрактів через ризики, через неможливість відряджень, через масу військових факторів. Але в нашому випадку ми не можемо виїхати на умовний Кіпр. Оскільки це специфічний ентерпрайз - роботу знайти в Україні дуже малоймовірно, а закордон ти не виїдеш. Тому це така собі поступова яма. Де держава думає що потік грошей експортних майже гарантований, фонд радо приймають донати. А на ділі - все висить на волосині. ІТ в нашому випадку це відрядження до клієнтів на певних етапах а не тільки робота віддалено, така специфіка. І 2 роки це не працює, закривається людьми з інших країн. Така ж ситуація у дуже багатьох ІТ компаній.
 12. x.com/visegrad24/status/1775607763579629942?s=20 Якби я хтів її перейти я б виїхав до війни, бо не мав сумніву в її початку та в закритих кордонах, бо при цій владі розраховувати на інше було неможливо. Але попри всі вади наших людей - падаль це народ рф, звичайні фашисти в більшості.
 13. Так той гутеріш давно на підсосі у ***ла. Тому і підігрує. Відмазки типу він не знав і дав стандартну відповідь - для імбіцилів. І те що це не офіційне рішення - ну дякуємо блять.
 14. Ну тобто це не лохотрон. Виявляється від всякої падалі вони потрібні. Де падаль відомо. А далі на захід - кордонів давно нема.
×
×
 • Створити...