Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

loader

Пользователи
 • Публікації

  5 449
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача loader

 1. Таких зараз кожен другий. Який сенс дивитись підорів.
 2. Відео не дивився, але на ньому підар же. Сенс це постити тут?
 3. Зрозуміле ваше бажання написати цю маячню. Але звісно для нас це не варіант. Україна при всіх своїх проблемах ніколи не планувала воювати. Ніколи не ставила таких планів по відношенню до сусідів. Дотримувалась усіх міжнародних зобов'язань. Тобто грала по правилам. рф почала геноцид. порушила взяті зобовязання. Тому ми маємо повне право на те саме - повне знищення рф, будь-якими шляхами, в тому числі з допомогою союзників. В тому числі союзників, які активно брали участь у знищенні нашого ядерного та ракетного запасу. Підписали відповідні угоди, якими зараз всі підтерлись і т.п. Тому звісно - НІ. Нехай поставляють нам все по максимуму.
 4. Він ще живий? Походу і наші недопрацьовують )
 5. Це звісно все ахуєнно, але в держави є гроші. Фінансується хрен зна що. Всілякі інститути патона, тачки для мерів, автобуси для сіл і тп. Йобаний телемарафон Фінансується, канал рада, і тп. Мобілізувати пікапи може і є сенс, це дешевше ніж купувати нові. Але ж це не про гєліки. І не про ХМ. Про які була мова. Бо таке краще продати і замінити на 10-20 машин. Тому з таким же успіхом можна і рахунки банківські мобілізувати.
 6. Ну і що пропонуєте? Бороти БМВ? завтра куплять лексус. Бороти нове? Завтра куплять б.в. з Європи. Цікаво б було глянути зріз хто купив.
 7. Я не знаю, але розкуркулювати багатих точно не вийде. Як мінімум бо вони ті закони і пишуть ) А от чому не влупили додаткові військові податки всім хто не воює у віці 27-60 не знаю. Але знову ж таки - на геліки це не вплине. І воні буде стояти від "простих людей", що все життя в податковій тіні, огого.
 8. Понос вцілому. Так, нульове розмитнення це була антидержавна тема. Але вцілому наявність дорогих автівок від цього не дуже залежить. Законами не передбачено автоматичне вилучення транспорту. А те що передбачено - за наші податки зрештою. Тому якби воєнкоми почали вилучати геліки, аудіо, Х5 і крузаки і тп питань було б дуже багато. Гроші людей це поки гроші людей і тому весь цей опус ні про що. Інше питання чому ми фвнансуєм всілякі академії наук безтолкові замість того щоб закупити транспорт і зброю.
 9. Совкова окупація до мого родства звісно має відношення. Це репресовані предки в тому числі. Тому підарок іди на***.
 10. Дуже радію, що не пам'ятаю. Взагалі ніколи не любив савєцьке і російське кіно, музику, літературу. При тому без явного політичного усвідомлення. Просто не сприймав. А з 90х як зявилось нормальне, забув як страшний сон. Люди які дивились російські серіали то взагалі клієнти дурки, ну принаймі ті кого знаю.
 11. Але сказав він те що є по факту. В тч що скоріш за все переміг би. Немає умов для виборів. Провести їх зараз це гарантовано зробити це для галочки, втратити час і тп. Законність теж під питанням буде, а значить потім ви першим напишете, що вибори зробили, щоб застовбити другий термін.
 12. А я думав вони постоять про совкові заробітки, пашинського, безуглу, чорновол і петра цілодобово.
 13. Молодець дід, поборов Петра в інтернеті. То шо війна все? Головного винуватця знайшов, лишилось перестати стріляти?
 14. Тут не вистачає дуже дофіга. Пол це мабуть найбільші фонди. Принаймі я донатив за 2 роки десь в 30-40 напрямків. А останній час взагалі більшість коштів витрачаю на самостійну збірку фпв, тобто кошти нікуди не йдуть, а йдуть дрони. Крім того підозрюю тут не тільки українці, принаймі по United 24.
 15. Поясність до чого це сказано, може і зрозумію.
 16. По перше до чого тут фсб, про що ви писали. По друге з генпрокурорами біда, один краще іншого.
 17. За поребриком 100+ лямів таких дегенератів, пропонуєте з кожним спілкуватись, щоб знати точно що поспілкуватися з купою собачого лайна? Ця підарська підстилка має отримати своє, а не строчити тут.
 18. Ну взагаліто багато військових не приймали в боях участі. Багато влаштувалися по блату і тп. Є люди які доволі бідні і теж через кума порішали тилову посаду. Але до чого тут фсб. Текст пишуть на 100% такі ж любителі кумівства. Тому це звісно для дибілів.
 19. В тому то і прикол, що готуватись можна було і без всіляких станів і аналогічно можна було нічого не робити з ними. І от вже маємо 2 роки війни при військовому стані скоро, а в багатьох містах як не було норм бомбосховищ так і нема, а десь вже навчились красти на них, тому активно будуть. І активно крадуть. Чиновники це окрема каста зараз. Не воюють, мають броні, відпочивають, продають липу рабам. Ось такі переваги військового стану. Фактично всі ці обмеження треба було демонтувати в тилу ще в середині 2022го.
 20. І Петро не вводив військовий стан в гарячі періоди 2014-2015, і домовлявся про припинення вогню. Зеленський ввів після загострення, тому тут з логікою все ок, а от з наслідками неочевидно. Обмеження військового стану дали короткострокову перевагу, а разом із тим розслабили владу (і тут я не про Зеленського, а про раду, про місцеві влади, про тисячі чиновників що марожерили).
 21. Війна розпочалась +-20.02.2014. Не розводьте демагогію. Спец режими типу АТО це було просто намагання пропетляти з меншими втратами,бо стан наших силових структур після майдану був нижче плінтуса.
 22. Просто іди на***. Ти креведко, що не може 2+2 скласти. А якщо є проблеми - до психолога, ще суіцидів тут не вистачало. З депресією можеш не йти, зараз всі такі.
 23. За логікою ви маєте йти в його частину і там вирішувати питання, інакше рулетка.
 24. Є невелика різниця, до 2014 ніхто з рф на рівні держави не воював. А в 2019 вже 5 років як воювали і домовлялися про припинення вогню, про коридори і т.п., на чому погоріли не раз.
×
×
 • Створити...